-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
19 cali komplet 4 k
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Spoko , spotkamy sie
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Tam nie odpisuja , dodaja na fb
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Miejsce vip w Zatorze 25tego czeka
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
No napewno wpadnie i progi tez Ale narazie jest jak jest . Takie o http://allegro.pl/koncowki-nakladki-ozdobne-okragle-80mm-buzzer-i5212244111.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Części+samochodowe-620_Tuning-8695_Optyczny-8697_Końcówki+tłumików-9010
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Wpadł i tylny znaczek w chromie no i klubowe ramy tez juz na aucie
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Osz Ty w pyte O.O Moze zmieniam zdanie jednak hahaha Nie no tak jak mowie mierzylem na zimowy kozim setupie moze dlatego Oo takie ..
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Mierzylem 19tnastki z tej b7mki niebieskiej ze zdjec , ale wedlog mnie do b5tkowej budy 19 to tak troche dziwnie wyglada Dzisiaj wkoncu wpadla klubowa ramka na rejke podobno +10 do predkosci hehehe
-
[B5 ANB] OOOO wiśnióweczka
Bardzo ladna teraz poprzegladaj tematy innych i beda z tego avanta ludzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
Taka o http://allegro.pl/folia-czarna-wysoki-polysk-152x10cm-poznan-i5117691345.html# A efekt taki : Ale juz nie mieszajmy bo slepy nie chce czarnych
-
[B5 1Z] A4 TDi
Co do dekorów to mysle , ze lepiej folia black piano . Od razu masz pelny polysk a jak na ten carbon dasz bezbarwnym to nie wiem czy on sie utrzyma ja oblepilem czarnym pianinem i powiem Ci ze jestem zadowolony
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Tak zdjecia napewno beda ogarne lustrzanke to pykne cos , cudow nie bedzie ale pewnie lepiej niz telefonem Misiek95 - poszlo pw .............................. Hot Spot sprzet do zdjec lepszy , ale fotograf ten sam marnota
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Pane skad masz progi z laminatu i ile dales ?
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Et40
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
No trzeba wkoncu cos zrobic a nie tylko telefonem o.O Co do psiarni to nie wiem bo jeszcze nie zlapali ale przeciez prawie nie wystaje