Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Żaba quattro <3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

AKTUALNIE :

85c177cfeb69c73996e934be2d95299a.jpg

3491ac15282084b86bcd5ae96dfe75d1.jpg

3c534e1e8687e2969ea4f355010a8f9c.jpg

bb55acff7d6b1edc092fce31bde44a07.jpg

Auto po zakupie wyglądało tak :

d9faff452dea2160m.jpg

Wyposażenie po zakupie :

-pelny FIS

-4x el szyby

-climatronic

-kiera s line

-el. szyberdach

-el. lusterka ( się nawet same przyciemniają hehe :decayed: )

- podgrzewane z el. regulacja skórzane fotele RS recaro

-nagłosnienie BOSE

-zmieniara

- tempomat

- domykanie szyb z kluczyka

- xenon ze spryskiem

i pewnie jeszcze o czyms zapomnialem :P

ZROBIONE:

Silnik :

- wirus na 130 km

- kat out

- zaslepiony egr

Nastepna zmiana:

- turbina awx , wtryski 216stki , kolektor awx + strojenie

Wyglad/wyposazenie :

- navi plus

- felga ABT 18 + toyo 225/40

- dystans 17 mm

- omalowanie grila czarny polysk

- omalowanie lamp przod

- przyciemnienie lamp tyl + halo

- dokladka cupra ( aktualnie zdjeta )

- koncowki wydechu

- znaczki z klapy out

- duze prawe lustro

- wymiana dolnych listw drzwiowych

- Gwint AP

Nastepna zmiana:

- inna felga

- zaspawanie + omalowanie dokladki zderzaka przod

- zderzak s4 tyl

Fotki wczesniejsze :

a515a146d7297b90m.jpg53dcbf37de643cddm.jpg2feed96d402195bbm.jpg

f93b9018532290e9m.jpg56dcff3a7a8bc228m.jpg

e59c34c866ffd6dem.jpgd561a205c51eb0d5m.jpg

5f3a9332034b8c7em.jpg8df5dc4aecd56b44m.jpg

edc7d968332daac6m.jpgb985f913965f3e20m.jpg

3c99cd5e0edd6a00m.jpg7bdf15b05eb577afm.jpg

89a26e8950390d70m.jpg44c9bc2ca155620dm.jpg

Wnętrze:

0e145e9698d543efm.jpg1b4700496828bbf9m.jpg

9e80f60067c62a7fm.jpg25e89249940c6f09m.jpg

Edytowane przez quattro_1991

Opublikowano

Ładna sztuka!I ten środek!!!!!!!!Jeszcze tylko gwint,kółko 18 cali i gitara:)

Opublikowano
  • Autor

Miało być 18" , juz nawet byly przymiarki ale ostatecznie padlo na 17" ( pewnie wczesniej czy pozniej i tak wpadna 18. ) . Co do gwintu to tez byly przemyslenia , ale sporo jezdze i obawialem sie o komfort i rysowanie brzuchem , wiec narazie padlo na sprezyny . Teraz chcialbym zrobic jeszcze pare detalow wizualnych o ktorych pisalem wyzej i cos pokombinowac przy mocy tego ropniaka tylko nie wiem co bedzie rozsadne finansowo a skuteczne - jak myslicie ? Czekam na porady ;)

Opublikowano

konkretna baza do modów:slina: wszystko masz już w standardzie, ja bym tutaj widział tylko dobre koło i airride, noi audio zrobić:banan: 2din jest to mozna o jakieś sensowne radyjko sie pokusić:kox: a co do modów silnika jest wątek o tym w odpowiednim dziale:whistling:

Opublikowano

Piękna sztuka:)do tego kolor i środek :decayed:

Opublikowano

jest moc ten kolor i to wyposażenie :slina:

Opublikowano

Kolego co to za kod koloru? Ładnie wyposażona sztuka tak było w serii? Szczerze zazdroszczę tego wyposażenia. Powodzenia w użytkowaniu ;)

Opublikowano

fajny egzemplarz i quatro :slina:

Opublikowano
  • Autor
konkretna baza do modów:slina: wszystko masz już w standardzie, ja bym tutaj widział tylko dobre koło i airride, noi audio zrobić:banan: 2din jest to mozna o jakieś sensowne radyjko sie pokusić:kox: a co do modów silnika jest wątek o tym w odpowiednim dziale:whistling:

Niestety raczej na airride mnie nie stac :wink: Z tego co wiem to dosyc sporo to kosztuje . Co do audio to jak dla mnie lepsza jest srednia jakosc muzyki na Navi plus + bose (jak dla mnie super sie to prezentuje) , niż super jakość na nie oryginalnym radiu ktore i tak Mi sie nie bedzie podobac :wink:

Kolego co to za kod koloru? Ładnie wyposażona sztuka tak było w serii? Szczerze zazdroszczę tego wyposażenia. Powodzenia w użytkowaniu ;)

Dzieki , z tego co wiem , to takie podobno wyszło z salonu . Kod lakieru to : LY6W - JAVAGRUEN PEARL .

Fajnie , że Moja Żabcia sie Wam podoba :whistling:

Opublikowano
Fajnie , że Moja Żabcia sie Wam podoba

a dlaczego miałaby się nie podobać? jak w standardzie masz to do czego 90% tego forum dąży:jerk: a poza tym to jak Kowi pisze, jeżeli gleba Cię nie przeraża to do dołu z nią, dobre koło i nic więcej nie potrzeba:jerk:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hejka :decayed:

Pokaze Wam co zmieniłem przez ostatnie 3 tygodnie w moim audi :banan:

- polerka auta ( nie wiedziałem ze az tak fajny efekt bedzie :banan: )

- srebrna ramka grila , znaczek przod i tyl przemalowany na czarny polysk ( jak dla mnie czarny dobrze pasuje do zieleni Java :decayed: )

- przemalowany srodek lamp na czarno

- poprawiony obwisniety przedni zderzak

- dokladka z Cupry ( dzieki kaFFFar za info dotyczace montażu :drunk: )

Zdjecia :

Ocencie sami ....

93ed3438a0bdc15fm.jpg

cfaea05ff75422a0m.jpg

2c7a6221c2c12cd6m.jpg

9fc8b196a004ccbem.jpg

Opublikowano

Ten kolor jest za***isty, rzadka rzecz :kox::kox::kox: No i środek już na wypasie.

Sztuka git !

Opublikowano

nosz kurfa :D klasa wyszlo .

powodzenia w dalszym rezaniu , :thumbup1:

:hi:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

myslales moze ,zeby przyciemnic halogeny ? zobacz jak u mnie to wyglada , bo do czarnych lamp mysle bedzie pasowac :D

Opublikowano
:slina: brak słów, fura kozacka
Opublikowano
  • Autor
nosz kurfa :D klasa wyszlo .

powodzenia w dalszym rezaniu , :thumbup1:

:hi:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

myslales moze ,zeby przyciemnic halogeny ? zobacz jak u mnie to wyglada , bo do czarnych lamp mysle bedzie pasowac :D

Wlasnie o tym myslalem zeby halogeny i kierunki w blotnikach sciemnic wiec trzeba bedzie tak zrobic :decayed: rozumiem ze folia to zrobiles ? :kox: powiedz Mi jeszcze koncowki wydechu skad masz hehe ? Tez mi sie podobaja :hi:

Opublikowano

PW leci :D

Opublikowano

Marcin pytanko, jak masz zrobiony grill ze znaczkiem? plastidipem?

Opublikowano

Przeciez ma napisane jak byk XD

-srebrna ramka grila , znaczek przod i tyl przemalowany na czarny polysk

Opublikowano
Przeciez ma napisane jak byk XD

-srebrna ramka grila , znaczek przod i tyl przemalowany na czarny polysk

ano fakt, dzięki za czujność :kox:

Opublikowano
  • Autor
PW leci :D

Kolejne piwko dla Cb:hi:

Tak novwy ramka i znaczki malowane :decayed:

---------- Post dopisany 03-07-2014 at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2014 at 21:37 ----------

Mały upgrade :decayed:

Wczoraj wpadły końcówki wydechu . Znowu odgapiłem od kaFFFara :facepalm: Wosknołem go dzisiaj żeby nie było wstydu do zdjec hehe :decayed:

Obraz_072.jpg

Obraz_068.jpg

uploading pictures

Obraz_069.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.