Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Żaba quattro <3


quattro_1991

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładka ładnie przypasowała, dużo cięcia? Miałem przy Leonie więc nie było problemów, a jak tu wygląda? :) Kolor gniecie

Powiem tak , moim zdaniem do esowego zderzaka wyglada kozak ! Do poliftowego czyli tak jak w moim przypadku srednio . Na dzien dzisiejszy mam zdjeta . Ciecia duzo nie ma , mi kaFFar wszystko wytlumaczyl , troche dociac , troche szlifnac i dobrze pasuje ;)

Chyba pora Marcinku na rolowanie nadkoli :kox:

Oj tak , zdecydowanie o.O hehehe :D

........................................................................

/////////////////////////////////////////

Dawno tutaj nic nie pisalem u siebie ale zyje i forum ciagle sledze ;)

Co do auta , no coz pakiet zima to i wstyd sie pokazywac ;)

Samochod poszedl w gore , felgi azevy na ktorych kupilem auto sluza teraz jako zimowe ;)2f102f854a42fedeb0bbe5334ac0f380.jpg

fa820fad219496de1dc67ac4f2a61a3c.jpg

602df3962e21b2330a2412587381c9be.jpg

Zdjecia marne ale zima to ciagle ciemno :D :D

Na blacie 3 "myliony" juz pyknely :P

66f8b209bccfd1a3959c692bebdfc15e.jpg

Jedyne co cieszy w zime to .....

b42533f505c4683a823d46d6ba7fe90c.jpg

A tak poza tym to felgi wystawione na sprzedaz , mysle jakie wyrwac na new sezon ale sam juz nie wiem ;)

Teraz wzielo mnie jeszcze na dekory w black piano :D wiec pewnie jeszcze to w najblizszym czasie sie zmieni ;)

Link do felg jakby ktos chcial :

http://olx.pl/i2/oferta/felgi-abt-z-oponami-toyo-18-5-x-112-stan-idealny-a4-a6-a8-CID5-ID87k09.html#:d2ebbb60ef

----------------------------------

No to lecim z tematem dalej bo wiosna tuz tuz :P

Przywiozlem dzisiaj tylny zderzak z eSki :)

07aae7a884f3b0be3ea1c6d754c878b3.jpg

Poszedl juz do kolegi lakiernika .

Przedni zostaje polift ale bedzie zespawany z dokladka . Naogladalem sie zdjec i mysle , ze nawet to razem bedzie wspolgrac ;) co do progow tez juz jest pomysl ;)

Edytowane przez quattro_1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaspawany polift robi robote, pomyśl o wnęce rejki jeszcze by ja wywalić

2_zpsd6294b23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaspawany polift robi robote, pomyśl o wnęce rejki jeszcze by ja wywalić

2_zpsd6294b23.jpg

robi robote ale majac tylny od eski to walic trzeba przedni z progami, body s4 jest bardzije napompowane a sam przedni zderzak obniza optycznie auto, z profilu tyl bedzie masywniesjzy a przod slaby takie moje zdanie

Edytowane przez slavko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylny od eski jest zbliżony do polifta z PDC, a progi to musuowo w każdej opcji jak dokładki pójdą w kolor czy do plastikmena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylny od eski jest zbliżony do polifta z PDC, a progi to musuowo w każdej opcji jak dokładki pójdą w kolor czy do plastikmena

zblizony moze tak i krotszy, chodzi o ta czesc czolowa ale i tak bardziej napompowany. Moim zdanie polift pdc wygladzony i tak nie robi podjazdu do poilfta s4

p.s a tak wogole mam jeszcze progi

Edytowane przez slavko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi narazie zostaja zwykle ale bedzie to tak zrobione , ze czarne listwy beda nadal czarne a ten prog co jest ponizej czyli to zaokraglenie bedzie w kolorze nadwozia . Czyli czarne listwy nie beda zlane z czarnym do konca tylko beda na tle zielonego tak jak tylni dyfuzor na tle zielonego zderzaka a przy zaspawanym przodzie kratki przez srodek tez na tle zielonego i wszystkie jakby to powiedziec czarne wstawki beda na jednej wysokosci . Kolega ma w a3 zespawane zderzaki i tak wlasnie ma zrobione progi i spoko to wyglada . Namieszalwm , ale moze wiecie o co mi chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak listwy czarne ale prog auta w kolor bo jest czarny :)

@@@

c60a23bec52d9da5081b88dcb77b7ad5.jpg

Czarne pianino ;)

Tego niemca co wymyslil mocowanie dekorow , szczegolnie tych w desce ( super spinki o.O ) to powinni .....

Kurier przywiozl dzisiaj dokladke zderzaka bo moja juz wytyrana wiec teraz trzeba plastikmeena poszukac zeby to jakos fajnie polaczyl ;)

Edytowane przez quattro_1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągałeś te spinki w desce? Ja je w boczkach przekręcałem i schodziły bardzo ładnie. Nie wiem czy tam w desce jest miejsce aby złapać je jakimiś małymi kombinerkami i przekręcić bo w paluchy to się trochę wrzynają :P

Wrzucaj dekory na auto i dawaj foty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drzwiach sa spoko bo maja te wypusty to idzie wlasnie rekami odkrecic jak zakretke a w desce sa plasciutkie i juz nie ma za co chwycic ;) srubokretem sie sporo bawilem zeby je wyciagnac . 4 elementy wczoraj okleilem , na dzisiaj zostaly 2 ale z drzwi takze juz na luzie no i trzeba to jeszcze pozakladac :) moze jutro za dnia uda sie zrobic zdjecie to pokaze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy wymianie konsoli usunałem ten środkowy bolec, dekory teraz łątwiej bez demolki auta zdemontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to aż dziwne bo trzyma jak wściekły, chociaż co dekor to inna zawleczka z tyłu, ja miałem taką okrągłą, tak wiec szarpanie by tylko spowodowało złamanie dekoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz , ze trzymala jak wsciekla . Srubokret plaski owiniety zeby nie porysowac nic i od spodu wantowalem do gory az wyskoczylo :) lepsze to niz rozbierac caly tunel . Po zalozeniu przylega idealnie nic nie odstaje ni sie nie klepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na wymiane oliwki :)

Jezdze na mobilu 10 / 40 bo poprzedni wlasciciel tez na takim latal i tak sie zastanawiam bo widze ,ze niektorzy zalewaja 5/40 . Nie wiem czy jest sens zmieniac na taki olej? Czy moze dalej 10/40 ale moze jakis lepszy np motula ?

Co doradzacie ?

Edytowane przez quattro_1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...