-
zenekbrudny obserwuje zawartość [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Muszę w końcu coś ogarnąć W takim razie czekamy Btw. jeżeli będziesz ją sprzedawać, to rezerwuj ją dla mnie
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Może jakaś sesja zdjęciowa będzie?
- 1.9 TDI+ AJM
-
1.9 TDI+ AJM
Z zewnątrz dopełniłbym o pełny pakiet od S4 no i może pomyślał nad zmianą felg
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Teraz czekamy na jakąś porządną sesję
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Coś ciekawego dzieje się z autem?
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Coś się dzieje ciekawego?
-
[ALL B5] Niebieski AVANT > 18 Zoll > 171PS > TDI
Prosi się o pakiet z S4
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Apetyt rośnie w miarę jedzenia Z czasem założysz jeszcze zderzak przedni od Esy i progi
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
Śliczna sztuka Do pełni szczęścia doposażyć ją w Bose, pakiet od S4, lekka gleba i może lepsze koło Poza tym dbać, jeździć i tankować. Oby sprawiała jak najwięcej przyjemności
-
[b5 arj] 2,4 quattro silver edition
Coś się dzieje z autkiem? Jakaś podejrzana cisza w temacie, jakby coś grubszego miało się wydarzyć
-
Automat w A4 B5, Tiptronic czy Multitronic.
Od drugiego lifingu (czyli od 99r.) szedł w B5 tylko i wyłącznie Tip?
-
Automat w A4 B5, Tiptronic czy Multitronic.
Witam, czy w A4 B5 występowała skrzynia automatyczna Multitronic czy sam Tiptronic?
-
Skrzynia Tiptronic w A4 B5
Panowie mam do Was pytanie. Czy możecie mi powiedzieć jak najlepiej sprawdzić skrzynie Tiptronic podczas zakupu? Zamierzam właśnie kupić A4 B5 po liftingu. Znalazłem całkiem ciekawy egzemplarz tylko nie bardzo mam pojęcie na temat tego typu automatów. Gdzieś czytałem że niektórym trzeci bieg włącza się tak jakby na dwa ( tak jakby 2, 2,5 i 3) i że to normalne. O co chodzi z tym lock-up'em oraz trybem awaryjnym? Jak sprawdzić również czy konwerter hydrokinetyczny jest w dobrym stanie? Ogólnie poprosiłbym o jakieś opinie na temat tych skrzyń, jak z naprawami i trwałością.
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Czapki z głów Kolor, felga... MIÓD jednym słowem!!! Myślałeś może nad zamontowaniem RNS-E zamiast Navi Plus?
zenekbrudny
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta