Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radzioo66

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Co do deski to masz rację... Dobrze, że climatronic jest juz inny, biały fis i takie pierdoły.
  2. Dopiero będzie Jest już następca .... W maksymalnej opcji chyba, brak tylko solaru, chłodzonych foteli, grzanej kiery, przedniej szyby i halogenów
  3. Koniec przygody z Audi... Została sprzedana
  4. Piękna jest. Zrobiona ze " smakiem" Gratki za swapa
  5. Pompki ori ale wymienione na 4 jednakowe po malym przelocie i są igły.
  6. Firma mi obklejała, koszt zależy od metrażu itd. Ja zapłaciłem 420PLN wraz z robocizną. 5 czy 7 lat gwarancji na folię.
  7. Róznice czuć na pewno. Co do spalania to na zimówkach 17" 225 po miescie kolo 7.5 a teraz na letnich 18" 215 spalanie po miejscu 6.7-6-8 także ok. CO do pakietu S4 to raczej w niego nie pójdę, zostaje przy tym co jest. Nie długo chyba dojdzie dach w czarnym połysku i końcówki wydechu proste. Hejka, wzieło mnie na oklejenie dachu i też tak zrobiłem, czarny połysk :-) W najbliższym czasie wyleci jeszcze tylnia wycieraczka A tu taka sytuacja w drodze do De, troszkę obcierało ale ok... Na koniec coś wbiło się w gumę i oponka to wyrzucenia....
  8. No o dystansie właśnie myśle, też mam jakieś musze spr jakie I nie wytrzymałem i wleciał dystans 15mm Hejka właśnie przetestowałem Soft99 i mogę polecić jest kozak na żywo wygląda lepiej Dla spostrzegawczych nowy fancik wpadł, kto zauważy?
  9. Tutaj foto jeszcze na zimie i mała pielęgnacja lakieru Rozpoczęcie sezonu 2015 DOTZ 18 zoll - 8J - ET 35 Nowa guma Hankook Ventus V12 EVO - 215/40/18 DOT 0315 Do tego wszystkiego jeszcze musi koniecznie być większa gleba i tak będzie
  10. Może na czasie coś zmontuje i wrzuce jak narazie poszukuje butów rozm 18
  11. Siema, potrzebuje opini czy nawet foto jak takie lampy wygladaja na a4 B5 w niebieskim np kolorze. Może ktoś ma jakieś foto lub widział czy warto. Oto lampy: http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b5-clear-black-czarne-99-00-fk-i4919779713.html
  12. Audi została shamowana. Na nowych gratach wypluła 171PS i 367Nm....
  13. odetkaj odpływy i będzie git, to jest zwykla woda z opadów itd.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.