Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pela235

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć na dniach będę walczył z aktualizacją softu i map w 3G+. Obecnie mam HN+_US_K0614 i mapy 8R0 060 884AH ECE 5.13.8. Mogę bezpośrednio zrobić aktualizacje do HN+_US_AU3G_K0942_6 i do tego wrzucić mape Europy 8R0 060 884 GA - 6.28.2 z aktywatorem 8R0 060 884 DF? Pozdrawiam
  2. Cześć na dniach będę walczył z aktualizacją softu i map w 3G+. Obecnie mam HN+_US_K0614 i mapy 8R0 060 884AH ECE 5.13.8. Mogę bezpośrednio zrobić aktualizacje do HN+_US_AU3G_K0942_6 i do tego wrzucić mape Europy 8R0 060 884 GA - 6.28.2 z aktywatorem 8R0 060 884 DF? Pozdrawiam
  3. Sprzedam b5, więcej informacji na PW lub 730122306 Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  4. Mam GTB od customgarage i mogę śmiało polecić Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  5. Silnik zniesie dużo, gorzej z przegubami[emoji1]
  6. Kowi masz może jakiś filmik z przyspieszenia?' Znajomy przytargal c5 z afn niby po jakiś softach, ale odnoszę wrażenie, że kiepsko się zbiera Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  7. Wsadzaj gtb na pewno nie pożałujesz:p Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  8. Jak niemcy polecili Ci warsztat, to ja polecam podleciec do ecuproject na hamownie
  9. Temat trochę zapuszczony, ale wpadły 345mm z s4 b7.
  10. Kolego nie leciałeś za mną w tamtym roku z Lubina ?,zjechałeś na strefy w Legnicy. Kolejny mocne 1.9 w moich rejonach :D. Pozdrawiam
  11. pela235 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    C7 robi robotę mineliśmy się dzisiaj o 13;30 przed Legnica:) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  12. Myślałem, że pakujesz nie turbo od awx,a lecz cały silnik Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  13. Pakuj awx'a w budzie!b5 robi fajny przeciąg:)
  14. Dokladnie [emoji14] Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
  15. Kozunia ty to światowy chłopak jesteś Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.