Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport


mateusz001mw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podzielę się i ja swoją B5-tka w avancie.

Silnik 1.8 turbo 180 konny oznaczenie AJL napęd quattro 4x4

Rok produkcji, 2001 czerwiec. Sprowadzona w 2013 ze Szwajcarii i odrazu żałone nowe LPG stag 4

Kolor czarna perła. Wersja wyposażenia Sport.

W skład której wchodzi :

El. Szyby

El. Lusterka

Radio concert + zmieniarka

Kiera sport troj ramienia

Pół skóra środek z niebieska nicią Ori

Skórzana Kiera, mieszek, gałka

Pakiet oświetlenia Audi ( nogi drzwi progi)

Czarna podsufitka

Białe zegary Ori

Pełny FIS

Zawiecha 1BV

Zmieniarka

Concert I

Podgrzewane lusterka

Tempomat

Klimatron

Podgrzewaane fotele

Podłokietniki

Kubełkowe fotele

Alu RS Sline 18

Itp.

Co zrobione (mało ale dopiero zaczynam)

Grill RS

Halogeny żółte

Dolne kratki

Piano black

Tylne lampy czerwone

Całe oświetlenie led

Polerka na 3 pasty 3m +wosk

W najbliższym czasie ;

Gwint koniecznie.

Koło 19 cali

Lampy z przodu przyciemnianie (co o tym sądzicie)

Prawdopodobnie zderzak przod S4

Szyby ciemne

Wycieraczka tył do usunięcia

Lusterko pasażera duze

Lusterka ala RS w kolor relingow

Narazie tyle.

Oceniajcie i podpowiedz cie co z tymi lampami z przodu.

Kilka fotek przed i po

84vvi474.jpg

bkpuf634.jpg

tspejtmj.jpg

2gpi6lao.jpg

rg9j3pnp.jpg

d8r7leug.jpg

xy29azqi.jpg

twj93d74.jpg

jhejbanu.jpg

85margry.jpg

74nnuoua.jpg

mf6ib63a.jpg

kvdh7jfm.jpg

hoydljvj.jpg

iyvm2fv8.jpg

u25qh86f.jpg

cmuztn99.jpg

tf4kpd56.jpg

dpeu4juz.jpg

twon82p9.jpg

Reszta postępowania w trakcie oceniajcie.

Edytowane przez mateusz001mw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wyposażona wygląda na zadbaną:P:P, powodzenia w realizacji planów i oby śmigała bezawaryjnie, a powiedz tylne lampy co z nimi robiłeś?oklejane folią czy malowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna zadbana w srodku pewnie nie ma duzo nalatane no i za***isty silniczek z odpowiednim napędem ;) zderzak rs odpuść duzo rzeźby i nie wyglada to tak jak trzeba. lepiej pakiet od esy wrzucic. zderzak przod, progi i tylni. Wszystko chyba jest na forum (ja mam tylni zderzak do polifta s4 na sprzedaz) a slavko ma progi i chyba przedni, nie pamietam juz. Lampy jak chcesz czarne to tez ma slavko z bixem odrazu wiec swoje spokojnie sprzedasz za 500-700 zł i dokladasz 2 stowki i masz lampki jak chcesz co dobrze swieca. reszta jak pisales gleba i kolo i git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam siostrzyczkę z pakietem sport- ten sam silnik, quattro, białe zegary z fisem i dodatkowymi wskaźnikami, podgrzewane kubełki (ale bez skóry), tempomat, czarna podsufitka, nagłośnienie BOSE, zawiecha 1BV, moje seryjnie szło z 17" kołami, ale ja mam przedlifta. Bardzo ładna, nie ważne czy przedlift czy polift w takim stanie wszystkie są ładne :)

Jakie masz zawieszenie? Masz zmieniarkę i nagłośnienie BOSE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobobaja takie jak są wrzucisz ciemne to też żeby to się tak nie zlewalo teraz jest kontrast a zrobisz jak uważasz ja bym zostawił jak jest:) fajna fura grill to nie Ori z tego co widzę

Jak świeca te halogeny nocą ? Fajny jest efekt po oklejeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ma kupowac BIXy ?

zrobi ze swoich.

Kolego pomału ogarniaj większe hamulce bo seria to kupa.

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobobaja takie jak są wrzucisz ciemne to też żeby to się tak nie zlewalo teraz jest kontrast a zrobisz jak uważasz ja bym zostawił jak jest:) fajna fura grill to nie Ori z tego co widzę Jak świeca te halogeny nocą ? Fajny jest efekt po oklejeniu?

Tak kolego grill nie jest Ori, z lampami tez właśnie się zastanawiam czy nie będzie się gryzlo czarne czarnym.. Halogeny powiem Ci ze dają super efekt wieczorem mega żółte i mocne światło. Edytowane przez mateusz001mw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego piekna sztuka,takiej dokladnie wlasnie caly czas szukam ale znalesc nie moge ;)
Jakbys mogl to podeslij na priv gdzie kupiles i ile dales ;)
Powodzenia w modach i bezawaryjnosci ;)

Edytowane przez rafaal14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam siostrzyczkę z pakietem sport- ten sam silnik, quattro, białe zegary z fisem i dodatkowymi wskaźnikami, podgrzewane kubełki (ale bez skóry), tempomat, czarna podsufitka, nagłośnienie BOSE, zawiecha 1BV, moje seryjnie szło z 17" kołami, ale ja mam przedlifta. Bardzo ładna, nie ważne czy przedlift czy polift w takim stanie wszystkie są ładne :)

Jakie masz zawieszenie? Masz zmieniarkę i nagłośnienie BOSE?

Zmieniarke mam ale niestety Bose nie.. Ale to jest do zrobienia bo powiem szczerze brakuje akurat u mnie nagłośnienia... Ale to bliżej lata.

Zawieszenie mam również 1BV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna sztuka ^_^ Do pełni szczęścia doposażyć ją w Bose, pakiet od S4, lekka gleba i może lepsze koło :) Poza tym dbać, jeździć i tankować. Oby sprawiała jak najwięcej przyjemności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest!, praktycznie bliźniak mojej, jakie spalanie Ci wychodzi i jakie graty masz założone? ; ) bo też przymierzam się do zakładania lpg w swojej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest!, praktycznie bliźniak mojej, jakie spalanie Ci wychodzi i jakie graty masz założone? ; ) bo też przymierzam się do zakładania lpg w swojej

kolego mam zalozony gaz stag 4 sekwencja wtryski bodajze HANA najwyzzsza klasa. specalnie pod ten silnik na gazie sie nie znam ale kazalem załozyc jakis najlepszy , tak aby za mocno silnik nie dostał po d*pie.. spalanie oscyluje sie w granicach 13 - 14 listrów natomiast jak bylo ciepło to powiem ci zszedlem po miescie do 10,5 litra natomiast jezdzilem jak stary dziadek :P:P ale chcialem sprawdzic ... terraz w zime przy delikatnym lataniu po ,,sniegu'' to 100 km wyszło 18 litra :P to i tak niezly wynik wydaje mi sie ? ;p Trasa jak do NIEMIEC latam to około 10-11 litrów .. przy 160 czasami i 240 hehe :P Pozdrawiam mozesz podesłac na priv zdjecia swojej chętnie zobacze bliźniaka:P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fajna rozważam sprzedaż mojej i zakup czegoś podobnego, obowiązkowo polift, manual, Q i te 180KM wyjściowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podobne graty gazownik mi proponował więc pewnie na czasie będę już jeździł na lpg.

Spalanie bardzo pozytywne, szczególnie mając 180KM pod nogą, powodzenia w dalszych modach : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka się trafiła powodzenia w modach... mam taką samą instalacje gazową i jestem bardzo zadowolony a spalanie mam identyczne tylko przy ośce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest może ta co była jakiś czas temu na tablicy za około 16k pln ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...