Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xxow45lx.jpg

886c3piz.jpg

Mała renowacja zacisków. ;p

I mała sesyjka ;)

snc2l7t3.jpg

viot5b95.jpg

xs4pwri5.jpg

Przymiarka koła na lato 235/35/19

rz2ih9i6.jpg

hamulce lepiej ogarnij wieksze bo seria to :facepalm:

Opublikowano

Ten gril oryginalny czy niekoniecznie, bo całkiem nieźle wygląda...

Sprzedajesz już furkę? Czyżby zmiana na coś młodszego?

Opublikowano
  • Autor

Sprzedana juz ;( a będzie coś nowszego ;) ale w swoim czasie

Opublikowano

Sprzedana juz ;( a będzie coś nowszego ;) ale w swoim czasie

Na co przeskakujesz? ;)

Opublikowano
  • Autor

Sprzedana juz ;( a będzie coś nowszego ;) ale w swoim czasie

Na co przeskakujesz? ;)

Może się uda po wakacjach b7 w Sudanie 3 litry quattro.

A moja śliczna b5 sprzedałem bo sytuacja taka a nie inna ;( nie chciałem tego heh..

Ten gril oryginalny czy niekoniecznie, bo całkiem nieźle wygląda...

Sprzedajesz już furkę? Czyżby zmiana na coś młodszego?

Grill był nie oryginalny.

Opublikowano

No to zycze 3 litrow i Q;) powodzonka :)

Opublikowano
  • Autor

No to zycze 3 litrow i Q;) powodzonka :)

a co koloego lipa silnik czy jak nie dowiadywalem sie jeszcze narazie planuje cos powyzej 2 litrow i tak mylslem ze 3,0 bo co lepsze w b7 ??

Opublikowano

No to zycze 3 litrow i Q;) powodzonka :)

a co koloego lipa silnik czy jak nie dowiadywalem sie jeszcze narazie planuje cos powyzej 2 litrow i tak mylslem ze 3,0 bo co lepsze w b7 ??

Nie nie , zle mnie zrozumiales ;) Napisalem ze zycze aby udalo CI sie kupic te 3 litry i byc szczesliwym posiadaczem ;)

a moze 2.0 fsi 200km quattro lepsze? Jak braknie mocy to podniesc mozna ;)

Opublikowano
  • Autor

No to zycze 3 litrow i Q;) powodzonka :)

a co koloego lipa silnik czy jak nie dowiadywalem sie jeszcze narazie planuje cos powyzej 2 litrow i tak mylslem ze 3,0 bo co lepsze w b7 ??

Nie nie , zle mnie zrozumiales ;) Napisalem ze zycze aby udalo CI sie kupic te 3 litry i byc szczesliwym posiadaczem ;)

a moze 2.0 fsi 200km quattro lepsze? Jak braknie mocy to podniesc mozna ;)

Tez o tym myślę ;) na pewno to nie będzie nic innego tylko AUDI I TYLKO A4 ORAZ QUATTRO.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.