Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna fura, zacny motor. O czarny front aż się prosi, a środek - marzenie. Mi się nie podobają te białe blaty ja bym je wywalił ale to kwestia gustu :P

Opublikowano

ma wszystko czego potrzeba. konkretnie napasiona z dobrym motorem, napędem i kolorkiem :kox: błagam nie rezaj żadnych pakietów tylko zostaw jak jest B)

Opublikowano
  • Autor

Ładna fura, zacny motor. O czarny front aż się prosi, a środek - marzenie. Mi się nie podobają te białe blaty ja bym je wywalił ale to kwestia gustu :P

Kolego myślisz ze nie będzie za ciemno? Zastanawiam się cały czas nad tym..

ma wszystko czego potrzeba. konkretnie napasiona z dobrym motorem, napędem i kolorkiem :kox: błagam nie rezaj żadnych pakietów tylko zostaw jak jest B)

Kolego zastanawiam się nad zderzaki em od eski i progami.. Oraz nad czarnym frontem.. Napewno na lato wpadnie gwint kolo 19 o bixenon. Z pakietem się zastanawiam.

Koledzy takie pytanie czy te felgi myślicie że będą pasowały wygladowo do do mojej a4?

giwju3ww.jpg

Edytowane przez mateusz001mw

Opublikowano

Kwestia gustu :) luknij na bbs lm takie koło fajnie wygląda na audiczkach :) ale co wypowiedz podejrzewam to kazdy bd proponowal co innego:) pomysl mad programme jakims dobrym:)

Opublikowano

rysland, dnia 09 Sty 2015 - 11:26, napisał:
Ładna fura, zacny motor. O czarny front aż się prosi, a środek - marzenie. Mi się nie podobają te białe blaty ja bym je wywalił ale to kwestia gustu
Kolego myślisz ze nie będzie za ciemno? Zastanawiam się cały czas nad tym..


Jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz :D Może byc troszke za ciemno nie ukrywam, sam jestem ciekaw jakby to wyszło. Wiem że pięknie by do czarnego wyglądały pomarańczowe oklejone kierunki na US + żarówki przerobione
Opublikowano

Ładna fura, zacny motor. O czarny front aż się prosi, a środek - marzenie. Mi się nie podobają te białe blaty ja bym je wywalił ale to kwestia gustu :P

Na żywo wyglądają dużo lepiej :) Ja nie chcę żadnych innych poza białymi, a we wszystkich poprzednich autach miałem czarne.

W moim przedlifcie ładniejsze:

https://onedrive.live.com/redir?resid=B6A82718DCAC1E62!4256&authkey=!AH3fW4c0tzCuTV8&v=3&ithint=photo%2Cjpg

Edytowane przez maciek163

Opublikowano

Ładna fura, zacny motor. O czarny front aż się prosi, a środek - marzenie. Mi się nie podobają te białe blaty ja bym je wywalił ale to kwestia gustu :P

Na żywo wyglądają dużo lepiej :) Ja nie chcę żadnych innych poza białymi, a we wszystkich poprzednich autach miałem czarne.

W moim przedlifcie ładniejsze:

https://onedrive.live.com/redir?resid=B6A82718DCAC1E62!4256&authkey=!AH3fW4c0tzCuTV8&v=3&ithint=photo%2Cjpg

Dokładnie, to jest kwestia gustu, ważne żeby właścicielowi się podobało, a ja tylko wyrażam moje zdanie ;)

Opublikowano

Piekna jest :D Kwestia gwintu w Quattro. Zastanawiałeś się już nad wyborem jakiegoś konkretnego? Też mam Q i chciałem założyć gwint albo sprężyny obniżające tylko to podobno nie jest dobra opcja. Moja stoi bardzo wysoko tylko nie wiem jaki ten gwincik założyć. Widziałem zestaw ta technix za 1500 nowy i AP za 2200.

Opublikowano

Piekna jest :D Kwestia gwintu w Quattro. Zastanawiałeś się już nad wyborem jakiegoś konkretnego? Też mam Q i chciałem założyć gwint albo sprężyny obniżające tylko to podobno nie jest dobra opcja. Moja stoi bardzo wysoko tylko nie wiem jaki ten gwincik założyć. Widziałem zestaw ta technix za 1500 nowy i AP za 2200.

Mam z AP i moge Ci polecic :) dla mnie bomba :)

Mysle ze 700 warto dolozyc w porownaniu do TA technixa .

Co do auta mateusza kozak fura , piekna i zadbana no i quattro ;) teraz tylko w dol z nia ;) a i fajne te biale zegary ;)

Edytowane przez quattro_1991

Opublikowano
  • Autor

Piekna jest :D Kwestia gwintu w Quattro. Zastanawiałeś się już nad wyborem jakiegoś konkretnego? Też mam Q i chciałem założyć gwint albo sprężyny obniżające tylko to podobno nie jest dobra opcja. Moja stoi bardzo wysoko tylko nie wiem jaki ten gwincik założyć. Widziałem zestaw ta technix za 1500 nowy i AP za 2200.

Mam z AP i moge Ci polecic :) dla mnie bomba :)

Mysle ze 700 warto dolozyc w porownaniu do TA technixa .

Co do auta mateusza kozak fura , piekna i zadbana no i quattro ;) teraz tylko w dol z nia ;) a i fajne te biale zegary ;)

Dzięki kolego twoja tez przekozacka.. Gwint będzie na lato i chyba tak jak kolego mówisz dołożę parę groszy i kupię AP. Zegary tez mi się bardzo podobają i nie zamierzam ich zmieniać ;) pozdrawiam

Opublikowano

Piekna jest :D Kwestia gwintu w Quattro. Zastanawiałeś się już nad wyborem jakiegoś konkretnego? Też mam Q i chciałem założyć gwint albo sprężyny obniżające tylko to podobno nie jest dobra opcja. Moja stoi bardzo wysoko tylko nie wiem jaki ten gwincik założyć. Widziałem zestaw ta technix za 1500 nowy i AP za 2200.

Mam z AP i moge Ci polecic :) dla mnie bomba :)

Mysle ze 700 warto dolozyc w porownaniu do TA technixa .

Co do auta mateusza kozak fura , piekna i zadbana no i quattro ;) teraz tylko w dol z nia ;) a i fajne te biale zegary ;)

Dzięki kolego twoja tez przekozacka.. Gwint będzie na lato i chyba tak jak kolego mówisz dołożę parę groszy i kupię AP. Zegary tez mi się bardzo podobają i nie zamierzam ich zmieniać ;) pozdrawiam

Też chyba wybiorę AP.. jeszcze się waham. A pytanie jest takie czy te białe zegary wychodziły bez fisa ? I czy jest możliwość zamontowania takich w B5 z 98 roku? Bo też mi się strasznie spodobały i pierwsze co to na nie zwróciłem uwagę :D

Opublikowano

Ja mam b5 z 98 roku i mam białe zegary, ale z pełnym fisem;) (też wersja sport)

Opublikowano

Oklejałeś cała lampe z tyłu czy tylko dwa paski? Bo ja swoję bede malował i tak się zastanawiam ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zakupiłem dziś alufelgi Ori Winter d2 a8 na zimę jak wygląda?

t4thj54a.jpg

Edytowane przez mateusz001mw

Opublikowano

elegancko :thumbup1:

Opublikowano

Fajne i praktycznie już w ogóle nie spotykane ☺

Opublikowano

na zime najlepsze :wink:

Opublikowano

Zakupiłem dziś alufelgi Ori Winter d2 a8 na zimę jak wygląda?

t4thj54a.jpg

Można powiedzieć kopia mojej ;) Uważaj na dekle bo ciężki temat a nowe w aso 400zł/komplet :(

Edytowane przez szafa

Opublikowano
  • Autor

xxow45lx.jpg

886c3piz.jpg

Mała renowacja zacisków. ;p

I mała sesyjka ;)

snc2l7t3.jpg

viot5b95.jpg

xs4pwri5.jpg

Przymiarka koła na lato 235/35/19

rz2ih9i6.jpg

Edytowane przez mateusz001mw

Opublikowano

A który to już czarny avant na forum ^_^ nie powiem żebym nie miał takiego samego :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.