-
Nieodskakująca manetka kierunkowskazu
Ostatnio jadąc ni z tego ni z owego zepsuła mi się manetka kierunkowskazu. Jak dam do góry to po skręceniu kierownicy nie odskakuje. Jak dam w dół to po skręceniu kierownicy odskakuje ale słychać wiekszy trzask. Nie wiem czy to jest do naprawienia czy cały pająk do wymiany, co myślicie ?
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
Auto sprzedane, zamykam temat
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Koledzy, to mniej-więcej wasze rejony. Kojarzy ktoś to autko może ? Zastanawiam się nad kupnem, a nie chce 500 km jechać po nie wiadomo co. Pozdro http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1-8t-avant-quattro-german-style-rial-CID5-ID7maOX.html#c8fb1ad85d
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
http://allegro.pl/listing/listing.php?string=folia+do+przyciemniania+szyb&search_scope=
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
Chcialem ale slyszalem ze jest to troche nieoplacalna inwestycja, ludzie mowia ze lepiej sprzedac i kupic z klima niz zakladac
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
Poszło PW Panowie dawno mnie tutaj nie było. W aucie już jest praktycznie wsio porobione, mechanicznie bez żadnego zarzutu, rolka napinacza ostatnio padła więc razem z paskiem poszła do wymiany. Tak to jeździ i się sprawuje. Porobiłem aktualnych fotek na działce tak więc wrzucam foto )
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Niekoniecznie. Mowisz zd zapomniales dowodu i placisz 50 zl za brak dokumentow za kazdym razem ;p
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
osobiście uważam że dla takich felg nie ma sensu sie bawić z błotnikami więc polecam wymiane na inne.
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
oo dzieki wielkie, nawet dobra cena.
-
Końcówki wydechu
nie lepiej wstawić wydech z 1.8T ?
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
No depo black robi robote . Niestety ze zbieżnością muszę czekać do środy bo mi się przesunęły godziny zakładania wydechu Wydech załozony, spasowany idealnie:
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
Dobra decyzja zapadła, nie obniżam go, zaraz jade na zbieżność. Pare razy przeciorałem zolem o asfalt, te piekne mysłowickie drogi w centrum... Nie wygląda to aż tak źle, kozy nie ma, a funkcjonalnośc auta którym dość często jeżdże jest całkiem całkiem W przyszłym tygodniu wstawie skóre jak pogoda dopisze i będą lepsze zdjęcia. Dzisiaj zakładam tłumik końcowy z 1.8T
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
Wiosna przyszła, przyszły w końcu 18 . Efekt na żywo 10000 razy lepszy, aparat z telefonu nie ogarnia , ale za niedługo wpadnie profesjonalna sesja . W tym tyg jeszcze zregeneruje i oczyszczę skóre i będzie kozak. Mysle czy puścić go trochę w dół zanim zbieżność zrobie
- Parktronic a a4b5
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
Stało się, dość ładna skóra dorwana do mojego modelu. Już zaklepana jutro po nią jedziemy