Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciek163

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Najładniejszy kolor! Szkoda, że wnętrze taka padaka niebieska...
  2. Ja mam b5 z 98 roku i mam białe zegary, ale z pełnym fisem;) (też wersja sport)
  3. Na żywo wyglądają dużo lepiej Ja nie chcę żadnych innych poza białymi, a we wszystkich poprzednich autach miałem czarne. W moim przedlifcie ładniejsze: https://onedrive.live.com/redir?resid=B6A82718DCAC1E62!4256&authkey=!AH3fW4c0tzCuTV8&v=3&ithint=photo%2Cjpg
  4. Mam siostrzyczkę z pakietem sport- ten sam silnik, quattro, białe zegary z fisem i dodatkowymi wskaźnikami, podgrzewane kubełki (ale bez skóry), tempomat, czarna podsufitka, nagłośnienie BOSE, zawiecha 1BV, moje seryjnie szło z 17" kołami, ale ja mam przedlifta. Bardzo ładna, nie ważne czy przedlift czy polift w takim stanie wszystkie są ładne Jakie masz zawieszenie? Masz zmieniarkę i nagłośnienie BOSE?
  5. Bo Ty wiesz najlepiej jak to wyglądało w tym przypadku. Do autora tematu: popraw tytuł, bo jest literkówka. Pzdr
  6. Ja też mam tempomat w 1,8T, ale gruszka uszkodzona i nie działa. Poda ktoś nr części? Kibicuje projektowi, czekam na filmiki z pierwszego odpału
  7. Wczoraj zalane pod Auchan pod Bonarką za 4,19 PB95, stacje obok 4,63-4,70. Nie wiem skąd wynika ta różnica, nigdy żadnym autem nie miałem problemu na tej stacji, zawsze jest taniej, a teraz różnica jest już ogromna.
  8. Automatyczny - mechaniczny zwykło się mawiać o zegarkach z większą duszyczką, tj. z ręcznym naciągiem Jaką masz wersję - chrono na VJ7750, czy zwykłą? Kiedyś chodzi mi po głowie, ale się jakoś wyleczyłem z cytrynki Automat, mechaniczny. Mam wersję zwykłą, tą tańszą, na zwykłym mechanizmie ETA, jak broniłem magisterkę to sobie zrobiłem prezent, tak to bym sobie nie kupił
  9. Byłem umówiony na 100% na to auto z użytkownikiem ganjaq, który mnie zrobił w balona i jak to sam określił zachował się jak "ostatni ku**s",jak widać dzięki Tobie. Whatever, nieważne. Dzięki temu mam ciekawsze auto, które też na pewno opiszę. mebleusz, egzemplarz ok, zrób coś z tymi programi, napraw radio i sprawdź program, bo to jakiś gotowiec. Pzdr
  10. Ja na co dzień noszę Certina DS Action Automatic Divers Watch. Mechaniczny, jest genialny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.