- Passat CC by Dumel pakiet USA
-
Piłka nożna
ehhh uszy więdły po niektórych tekstach komentatorów w nc+.. ;/
-
Passat CC by Dumel pakiet USA
Musze powiedzieć ze jest kolosalna różnica z a4 ... na + dla cc... dokladnie tak jak napisałeś płynie się tym samochodem wahałem się nad zakupem B8 lecz teraz wiem ze to był dobry wybór. .
-
Piłka nożna
Rzeczywiście Atletico jest drużyną tak bardzo bramkostrzelną, będzie taki walec że głowa boli ...
-
Piłka nożna
I napisze tu po raz kolejny Hala Madrid.. ! Pozdrawiam zazdrosnikow. .. Boli..?? I tak właśnie ma boleć. .!
-
Passat CC by Dumel pakiet USA
Powiem Ci że to chyba kwestia przyzwyczajenia bo dużo jeździłem na 18stce w b7 i teraz wielkiego przeskoku nie ma.. wahałem się nad 20 lecz finalnie zostało 19 cali i jestem zadowolony..
-
Passat CC by Dumel pakiet USA
Siema! Chcialem przedstawic Wam mojego CC ktorego jestem wlascicielem od sierpnia zeszlego roku Po szprzedaży A4 B7 przyszedl czas na Paska. Samochodu szukałem dlugo jednak udalo znalezc sie 100% bezwypadkowa wersje z oryginalnym przebiegiem co bylo dla mnie bardzo istotne... MODEL / ROK PROD.: Passat CC / 2010r. SILNIK: 2,0 TDI CR 140KM UKLAD DOLOTOWY: seria UKLAD WYDECHOWY: seria KOLOR/KOD LAKIERU: L041 KOLA: ZIMA 17" ALU ORI VOLKSWAGEN LATO JR 10JX19" ZAWIESZENIE: ZIMA SERIA LATO GWINT AP UKLAD HAMULCOWY: seri a teraz wygląda to tak Sugestie i propozycje mile widziane! Pozdrawiam!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Niestety Wojtku ale ani trochę nie spodziewałem się, że spędzę połowę wczorajszego dnia na pogotowiu... Pozdrowienia dla całej ekipy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja na 100% będę... ,, myślę że można się zmobilizować raz na rok.....
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Mi pasuje zróbmy może o 18.30 żeby każdy się na spokojnie wyrobił. .. ja też postaram się wyciągnąć 1-2 samochody... ze sobą. ..
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Pany nie ma co narzekać tylko trzeba się zorganizować na spota Pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie poszukuje fajnej miejscówki na lipiec w okolicach Gdańska? Moze ktoś. Coś poleci
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będę w Ns lecz musze wiedzieć o której i czy się odbędzie spot.? ,
-
Passat B6 CC by Bodek
http://allegro.pl/felgi-rotiform-ccv-20-10j-et35-5x112-ms-i6089541002.html.. O Panie.. muszę powiedzieć że na jr było bardzo syto a teraz robi niesamowity 'gnój'.. jest grubo... Pozdrawiam
-
Passat B6 CC by Bodek
Czekamy na spasowanie.... Będzie sztos..
Dumel
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta