Treść opublikowana przez Dumel
- Passat CC by Dumel pakiet USA
-
Piłka nożna
ehhh uszy więdły po niektórych tekstach komentatorów w nc+.. ;/
-
Passat CC by Dumel pakiet USA
Musze powiedzieć ze jest kolosalna różnica z a4 ... na + dla cc... dokladnie tak jak napisałeś płynie się tym samochodem wahałem się nad zakupem B8 lecz teraz wiem ze to był dobry wybór. .
-
Piłka nożna
Rzeczywiście Atletico jest drużyną tak bardzo bramkostrzelną, będzie taki walec że głowa boli ...
-
Piłka nożna
I napisze tu po raz kolejny Hala Madrid.. ! Pozdrawiam zazdrosnikow. .. Boli..?? I tak właśnie ma boleć. .!
-
Passat CC by Dumel pakiet USA
Powiem Ci że to chyba kwestia przyzwyczajenia bo dużo jeździłem na 18stce w b7 i teraz wielkiego przeskoku nie ma.. wahałem się nad 20 lecz finalnie zostało 19 cali i jestem zadowolony..
-
Passat CC by Dumel pakiet USA
Siema! Chcialem przedstawic Wam mojego CC ktorego jestem wlascicielem od sierpnia zeszlego roku Po szprzedaży A4 B7 przyszedl czas na Paska. Samochodu szukałem dlugo jednak udalo znalezc sie 100% bezwypadkowa wersje z oryginalnym przebiegiem co bylo dla mnie bardzo istotne... MODEL / ROK PROD.: Passat CC / 2010r. SILNIK: 2,0 TDI CR 140KM UKLAD DOLOTOWY: seria UKLAD WYDECHOWY: seria KOLOR/KOD LAKIERU: L041 KOLA: ZIMA 17" ALU ORI VOLKSWAGEN LATO JR 10JX19" ZAWIESZENIE: ZIMA SERIA LATO GWINT AP UKLAD HAMULCOWY: seri a teraz wygląda to tak Sugestie i propozycje mile widziane! Pozdrawiam!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Niestety Wojtku ale ani trochę nie spodziewałem się, że spędzę połowę wczorajszego dnia na pogotowiu... Pozdrowienia dla całej ekipy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja na 100% będę... ,, myślę że można się zmobilizować raz na rok.....
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Mi pasuje zróbmy może o 18.30 żeby każdy się na spokojnie wyrobił. .. ja też postaram się wyciągnąć 1-2 samochody... ze sobą. ..
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Pany nie ma co narzekać tylko trzeba się zorganizować na spota Pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie poszukuje fajnej miejscówki na lipiec w okolicach Gdańska? Moze ktoś. Coś poleci
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będę w Ns lecz musze wiedzieć o której i czy się odbędzie spot.? ,
-
Passat B6 CC by Bodek
http://allegro.pl/felgi-rotiform-ccv-20-10j-et35-5x112-ms-i6089541002.html.. O Panie.. muszę powiedzieć że na jr było bardzo syto a teraz robi niesamowity 'gnój'.. jest grubo... Pozdrawiam
-
Passat B6 CC by Bodek
Czekamy na spasowanie.... Będzie sztos..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
pany potrzebuję okleić gril w czarny mat może ktoś wie gdzie coś takiego zrobię.. ?
-
[małopolska] Oklejanie folią
Jak w temacie potrzebuje oleić grill w samochodzie w czarny mat gdzie coś takiego zrobię w okolicach Bochni lub Nowego Sącza.. ? Pozdrawaim
-
Felgi 10j naciąg.. jak opona?
Ja już też przygotowany do sezonu.. wpadły Goodyeary eangle f1 http://images76.fotosik.pl/180/2b71067ef50171ac.jpg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie szukam jakiegoś fachowca który ogarnie przekładkę i adaptacje lamp ze zwykłych na bi xenon.. może ktoś coś podpowie.. ?
-
Akwarium
No to i ja się pochwale swoim akwarium.. co prawda rybki dopiero zamówione ale kilka już pływa.. https://www.dropbox.com/s/mfp1kqtvb720a6k/20160109_180204.jpg?dl=0 https://www.dropbox.com/s/56bmwlna4onxde6/20160109_180208.jpg?dl=0
-
Felgi 10j naciąg.. jak opona?
jakie oponki naciągałeś.. ?
-
Felgi 10j naciąg.. jak opona?
Bardzo fajnie Ci si ułożyła oponka na tej feldze.. jakiej firmy opon zakładałeś.. ? ja aktualnie skłaniam się bardziej w kierunku goodyera i powoli szukam czegoś w fajnej cenie jednak w rozmiarze 225/35.. ps.. co robią te dętki przy felgach. .? https://tyrestretch.com/10.0-225-35-R19/ co do różnicy w naciągu to chyba tu najlepiej widać jak sie oponki naciągają i właśnie goodyer i nankang mnie najbardziej przekonują lecz jednak parametry jezdne przemawiają za goodyerem.. Pozdrawiam
-
Felgi 10j naciąg.. jak opona?
No waśnie trafiłem na tą stronkę. i powiem Ci że w rozmiarze 225/35 fajnie się naciąga Goodyear eangle f1 i nankang ns20 co do pierwszej oponki to jestem przekonany że jest dobra itp lecz cena też wygórowana a co do Nakangów to opinie na opono mają bardzo dobre i podobno fajnie się naciągają ale muszę przyznać że trochę boję się ich zakładać gdyż nigdy nie kupowałem Tajwańskich opon.. A co do gleby to zakupiłem gwint ap..
-
Felgi 10j naciąg.. jak opona?
Witam.. Jak w temacie zakupiłem sobie felgi 19cali 10j et35 i zastanawiam się jaka oponka najlepiej będzie wyglądała (chciałbym zrobić naciąg) lecz ma to być w granicach rozsądku i bezpieczeństwa.. dodam że facet od którego kupiłem felgi miał założone oponki 225/35 gdyż miał air raida i taki naciąg bardzo mi się podoba lecz nie wiem czy jest bezpieczny..i czy nie lepiej będzie założyć 235/35.. ? Nikt tu nie naciąga opon.. ?
-
Polecane opony letnie
Koledzy może ma ktoś doświadczenie z oponkami Nankang Ns2.. szukam czegoś rozmiarze 225/35/19 i widze że dość dobre opinie ma ta firma .. nigdy jeździłem na tego typu oponach gdyż zawsze wybierałem Nokiany,Goodyery itp lecz kuszące są opinie na oponeo co do tych gum..