Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat CC by Dumel pakiet USA


Dumel

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Chcialem przedstawic Wam mojego CC ktorego jestem wlascicielem od sierpnia zeszlego roku ;) Po szprzedaży A4 B7 przyszedl czas na Paska. Samochodu szukałem dlugo jednak udalo znalezc sie 100% bezwypadkowa wersje z oryginalnym przebiegiem co bylo dla mnie bardzo istotne...

MODEL / ROK PROD.: Passat CC / 2010r.

SILNIK: 2,0 TDI CR 140KM

UKLAD DOLOTOWY: seria

UKLAD WYDECHOWY: seria

KOLOR/KOD LAKIERU: L041

KOLA: ZIMA 17" ALU ORI VOLKSWAGEN LATO JR 10JX19"

ZAWIESZENIE: ZIMA SERIA LATO GWINT AP

UKLAD HAMULCOWY: seri

a teraz wygląda to tak ;)

35839b910637139fmed.jpg

d3691c4f4c973956med.jpg

66c2ed15dde125d4med.jpg

b22d22706ae2f33amed.jpg

d41cfff278950d14med.jpg

Sugestie i propozycje mile widziane! Pozdrawiam!

Edytowane przez Dumel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że różnica niemalże znikoma, ale czasami właśnie "nic" robi naprawdę wiele. Dokładnie tak jak w tym przypadku. Auto zyskało znacznie na prezencji, chociaż czy 19" to nie przesada? Śpisz spokojnie po nocach bez obaw, że pierwsza lepsza dziura i felga może powiedzieć papa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że różnica niemalże znikoma, ale czasami właśnie "nic" robi naprawdę wiele. Dokładnie tak jak w tym przypadku. Auto zyskało znacznie na prezencji, chociaż czy 19" to nie przesada? Śpisz spokojnie po nocach bez obaw, że pierwsza lepsza dziura i felga może powiedzieć papa?

Powiem Ci że to chyba kwestia przyzwyczajenia bo dużo jeździłem na 18stce w b7 i teraz wielkiego przeskoku nie ma.. ;) wahałem się nad 20 lecz finalnie zostało 19 cali i jestem zadowolony.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga robi robote.Kolego jak tam wrażenia z przesiadki z audi do paska?Tym to sie chyba płynie w trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć ze jest kolosalna różnica z a4 ... na + dla cc... dokladnie tak jak napisałeś płynie się tym samochodem wahałem się nad zakupem B8 lecz teraz wiem ze to był dobry wybór. . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dóóóóóół to na tym gwincie! Bo koza straszna i ta felga nie wygląda bez gleby. Ja z tyłu wyrzuciłem nakrętki i wszystko co się da została sama sprężyna, a przód prawie opór skręcony, a do tego mam Rline i jakoś tym jeżdżę na codzień. A u Ciebie to widzę ledwo połowa zakresu gwintu skręcona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...