-
A4 B5 by Sanczes-ka
dobra baza powodzenia
-
zwykła 1.8t apu by fifek
ładna
-
Zwykłe Audi A4 B5
trochę pracy i będzie piękna czekam na dalsze mody pozdrawiam
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Ooo kurde ale piekna strasznie ladny kolor. Bede sledzil temat
-
AJM z Tiptroniciem
ładna zadbana sztuka fajna kiera taka jak i u mnie
-
A4 B5 Avant lift TDI
strasznie podoba mi się motyw przednich lamp pięknie to wygląda
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
Mam z AP i moge Ci polecic dla mnie bomba Mysle ze 700 warto dolozyc w porownaniu do TA technixa . Co do auta mateusza kozak fura , piekna i zadbana no i quattro teraz tylko w dol z nia a i fajne te biale zegary Dzięki kolego twoja tez przekozacka.. Gwint będzie na lato i chyba tak jak kolego mówisz dołożę parę groszy i kupię AP. Zegary tez mi się bardzo podobają i nie zamierzam ich zmieniać pozdrawiam Też chyba wybiorę AP.. jeszcze się waham. A pytanie jest takie czy te białe zegary wychodziły bez fisa ? I czy jest możliwość zamontowania takich w B5 z 98 roku? Bo też mi się strasznie spodobały i pierwsze co to na nie zwróciłem uwagę
-
Mocowanie Amortyzatora Tył Quattro
chyba właśnie poszukam z aut z rozbiórki :/ na jednym szrocie mieli wszystko ładnie z wierzchu a jak ściągnięte to wewnątrz całe zjedzone. U siebie mam już dziury dość duże..
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
Piekna jest Kwestia gwintu w Quattro. Zastanawiałeś się już nad wyborem jakiegoś konkretnego? Też mam Q i chciałem założyć gwint albo sprężyny obniżające tylko to podobno nie jest dobra opcja. Moja stoi bardzo wysoko tylko nie wiem jaki ten gwincik założyć. Widziałem zestaw ta technix za 1500 nowy i AP za 2200.
-
Audi A4 B5 1.9TDI zielony kaktus
ładna sztuka jakaś felga by się na pewno przydała
-
Mocowanie Amortyzatora Tył Quattro
o kurde ile pieniędzy a trzeba kupic 2 sztuki.. :/
-
Mocowanie Amortyzatora Tył Quattro
Witam bardzo serdecznie. Szukam takiej części tylko że nie wiem jak to fachowo nazwac. Może ktoś wie?? W wyszukiwarke np allegro wpisałem: mocowanie amortyzatora tył. I nic takiego nie ma. :/ W swoim aucie mam to bardzo skorodowane i muszę szybko wymienić. Audi A4 B5 1998r. 2.8 Quattro Avant. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imię Wojciech. Obecnie posiadam Audi A4 B5 2.8 Quattro. Pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam wszystkich bardzo serdecznie kiedy jakiś spot? z chęcią bym wpadł popatrzeć na inne ciekawe A4. I tak jak pisze na pierwszej stronie? parking OBI ? Pozdrawiam