Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 by Sanczes-ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Przedstawiam moje czarne spełnienie marzeń.

AUDI A4 B5

Data produkcji 12.03.1998

Pojemność silnika 1.6 (seria) AHL 101 kucy

Wyposażenie podstawowe:

* ABS

* uchwyty na kubki

* sterowany centralny zamek

* elektryczne i podgrzewane lusterka

* 2 x elektryczne szyby z przodu

* Climatronic

* 2 x lampki do czytania z przodu, 2 x z tyłu

* zawieszenie standardowe

* 8 głośników, radio Sony CD/USB/Karta pamięci

* 4 x poduszki

* 2 x podłokietnik
* immobilizer
* felgi aluminiowe 15' seryjne Audi
* regulowana 4-ramienna kierownica

Samochód został zakupiony 5.01.2015, przywieziona z Niemiec od pierwszego właściciela. Długo czekałam, az nareszcie stała się szczęśliwą posiadaczką tej właśnie Audi. W rodzinie było wiele egzemplarzy marki Audi (kilka 80, 3x 100 i jedna 200 quattro!), co poniekąd było wiadome, że ja również bedę miała swoją własną sztukę :)

Jak do tej pory (zaledwie kilka dni) poczyniłam juz trochę zmian:

* wymieniony rozrząd
* wymieniona pompa wody
* wymienione filtry powietrza, oleju, paliwa i kabinowy
* wymieniony olej i płyn chłodniczy
* wymieniony przewód od wspomagania i płyn
* wymienione na nowe sprężyny KYB
* wymienione górne przednie wahacze na Lemfordera (4 szt.)

* pomalowany znaczek i grill na czarny połysk

Planowane mody:

* wymiana pozostałych wahaczy na Lemfordera

* przyciemnione szyby z przodu i tyłu

* felunek 18-19 ' na lato

* spręzyny i amortyzatory sportowe obniżające

* fotele kubełki półskórzane

* lampy poliftowe ksenony

* elektryczne tylne szyby

* car audio (tuba + wzmacniacz w zabudowie)

* wymiana prawego lusterka na wersje anglika

Dopiero zaczynam swoją przygodę z tym samochodem :) Poprzednio dopieszczałam swoje małe VW Polo 6n, niektórym znane z wielu spotów i zlotów w ZS i okolicach :) Poniżej pierwsze fotki po zakupie Audi :) Pozdrawiam :)

430ec9b1eda2e560med.jpg

d78e5cf6c37ebad4med.jpg

b94c9294780cea5emed.jpg

fedb4be4b69dfd0dmed.jpg

7d0e9ef9c4ca48ecmed.jpg

b04ff17a90115d94med.jpg

1ad20e011b8efa34med.jpg

ed0b4112a5f0843cmed.jpg

2050a5094b1cff41med.jpg

fec1ed957054c9e8med.jpg

Opublikowano

fajne autko, powodzenia w modach :D

Opublikowano

Bezawaryjności!

Opublikowano

Widać, że zdrowy egzemplarz :) Przepięknie utrzymane słoneczka, jak nowe :wink: pzdr i powodzonka :)

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję :)

Opublikowano

łooo, Polo już sprzedane? Widząc jaką miałaś polówkę jestem pewien że Audi w dobrym kierunku pomodzisz :D Szybki ciemne tu raczej nie bardzo będą pasować, do listy dopisz grill polift ewentualnie s4/rs4 co Ci lepiej wygląda :)

Opublikowano

ładna, dziewicza baza :)

ja z kolei do listy bym dopisał chromowane obwódki szyb, z tym kolorem samochodu będzie to dobrze wyglądało:)

Opublikowano
  • Autor

Tak Polo juz znalazło nowego własciciela :) płakałam jak sprzedawałam :)

W głowie mam plan, by zrobic z niej taka czarna pumkę, dlatego tez chce przyciemnic szyby :) czekam tylko az sie cieplej zrobi i wtedy sie zacznie :)

Co do chromów to nie mam ich nigdzie wiec same listwy na szyby jakos dla mnie tak ubogo, postawilam wiec na czarny połysk detali :)

Opublikowano

Ladna baza i fajne plany ;-)

Opublikowano

Plusik za to,że kobiet z pasją na forum przybywa i to cieszy. Autko bardzo ładne i zadbane. Będę śledził wątek. Więc witamy na forum. Powodzenia :)

Opublikowano

Ładny egzemplarz Szerokości i bezawaryjności ☺

Opublikowano

Czekam na pierwsze mody :)

Opublikowano

Pierwszy i chyba najbardziej odmładzający auto to światła z polifta :)

Opublikowano

Taaa od razu inny ryjek auto dostaje ..coś czuje ze temat będzie niezwykle popularny :-D

Opublikowano
  • Autor

Macie racje :) jak tylko doprowadze auto do mechanicznego bardzo dobrego stanu, to wtedy poszukam nowych lamp :) nie wszystko na raz, jednak przerejestrowanie i wymiana podstawowych elementów troche naciagneło mój budzet w ciagu 16 dni ;) dzieki za opinie i porady :) pozdrawiam

Edytowane przez Sanczes-ka

Opublikowano

krok po kroku :thumbup1:

Opublikowano

Hehe nikt chyba tak miło nie został przyjęty jak koleżanka:)

Opublikowano

Hehe nikt chyba tak miło nie został przyjęty jak koleżanka:)

Tylko dlatego ze takie ładne audi ma [emoji2]
Opublikowano
  • Autor

Haha :grin: miło, miło :) ponoć auto to wizytówka właściciela ;)

Opublikowano

Gratulacje. - szerokości,przyczepności - bajo. Jak mawiał Stanisław.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.