Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 by Sanczes-ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mi kolor się podoba,nie zamierzam go zmieniać narazie :) Nie stać mnie by teraz kupować nowe felgi i do nich opony, wolę zainwestować w szyby i lakier na całym aucie.

Ok, nie będę się kłócić - nie orientuję się tak dobrze w Audi jak w VW, w każdym bądź razie i tak poleci w dół w najbliższym czasie :)

Opublikowano

Mi kolor się podoba,nie zamierzam go zmieniać narazie :) Nie stać mnie by teraz kupować nowe felgi i do nich opony, wolę zainwestować w szyby i lakier na całym aucie.

Ok, nie będę się kłócić - nie orientuję się tak dobrze w Audi jak w VW, w każdym bądź razie i tak poleci w dół w najbliższym czasie :)

oczywiscie z drugiej strony kazdy ma swoj gust i jakos staram sie to rozumiec, mam nadzieje ze nie odebralas tego jako "atak", bo to nie mialo tak wygladac ;)

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc, troszkę odczułam pocisk za ten kolor, no ale liczę się z krytyką również :) Szukam innych felg, ale moje zarobki miesięczne wynoszą tyle co wymarzone felgi :) dlatego narazie zmienilam tylko kolor na "damski" :)

Opublikowano

Tylko "lakier na całym aucie" dobierz ostrożnie ;)

Fajnie by było żeby jakiś mistrz photoshopa mógł pomóc w doborze koloru robiąc kilka przykładowych modeli.

Edytowane przez Joziek79

Opublikowano
  • Autor

Kolor zostanie taki sam :) ale jest do odświeżenia :)

Opublikowano

Kolor zostanie taki sam :) ale jest do odświeżenia :)

Ufff ;)
Opublikowano

Co do koloru to popieram przedmówców niestety. Moim zdaniem nie pasuje do tego auta kompletnie. Może pasowało by do Smarta.

Co do zawieszenia, nadal jest bardzo wysoko. Nie ma B5 w wersji S-line. To co założyłaś to zapewne zawieszenie oznaczone 1BA, bo 1BE jest chyba jeszcze niższe. Ale sam przód bez tyłu nic nie poprawia, musisz kupić komplet amorów i sprężyn żeby miało to ręce i nogi.

Opublikowano

Kolor zostanie taki sam :) ale jest do odświeżenia :)

Ufff ;)

:decayed:

odbiegając od tematu, zdecydowalas sie na wolnossaka, czemu wybór padł na 1.6? nie lepiej bylo brac 1.8? jeżeli pojemnosc miala zostac "mala", przeciez spalanie to samo a hp wiecej pod maska, myśle ze za jakis czas sie wkrwisz i swap motoru bedzie czescia tego projektu :naughty:

Edytowane przez uszolek

Opublikowano
  • Autor

To są pierwsze modyfikacje w tym aucie, mam ja dopiero 5 miesięcy, a pracuję od miesiąca, także tyle na ile jestem narazie w stanie cos zmienic to zmieniam po kosztach.

Dlaczego nie pasuje? bo standardem jest ze do czarnego auta muszą być białe, czarne lub srebrne (chromowane) felgi? Nigdy nie bylam taką osobą, by robic to co wszyscy, indywidualistka :) więc mam taki kolor jaki chcialam, nikt takiego nie ma. A do czarnego pasuje kazda barwa, także koncze dyskusje na temat koloru moich felg.

Co do pojemności,,, Szukalam koniecznie czarnej, poprzednie auto juz bylo sprzedane. Ta była jedyna jaką znalazłam w dobrej kondycji i za rozsądne pieniądze w pobliżu Szczecina, a nie chciałam już dłużej w zimę chodzić z buta :) Nie będę się bawić w swapy, prędzej poszukam innego auta. Dlaczego? Dlatego, że mam ważniejsze sprawy przyszlościowe na głowie :) Mój mężczyzna ma Audi a4b6 z 1.8 Turbo, jak chcę poszaleć, jezdzę jego autem :)

Opublikowano

pożyjemy, zobaczymy :decayed:

Opublikowano

Swego czasu miałem 1.6 (pierwsze moje A4) i dość miło wspominam.

Do swobodnego bujania się do pracy i jakieś rodzinne wycieczki śmiało wystarczy.

Jeszcze podtlenek LPG miałem i się turlało :)

I też było czarne :)

Co do koloru felg ( o którym temat został skończony ) mam nadzieję że nie uraziłem, każdy ma swój gust i najważniejsze że właścicielowi się podoba.

Ja osobiście wolał bym agresywniejszy kolor, ten jest pastelowy i bardziej pasował by mi na lusterka :P

A po drugie podobno faceci widzą dużo mniej barw niż kobiety :)

Edytowane przez Joziek79

Opublikowano

tak jest joziek79

fajny, chjowy i pedalski :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hahaha :) co racja, to racja z tymi Waszymi kolorami Panowie :)

Jestem z niej zadowolona, po miescie jest akuratna ;) mam jeszcze 3 inne auta z mocniejszymi silnikami wiec nie mam co narzekac, gdy potrzebuję wiekszej mocy :)

Audi to moja zabawka, odskocznia, zajęcie w wolnych chwilach i wspolna pasja z moim ukochanym :)

Opublikowano

Gdyby kiedykolwiek przyszło Ci do głowy zmieniać lampy i miała byś wątpliwości między oryginałem a zamiennikiem z ringami to czarna na "Anielskich oczach" wygląda tak :

https://www.dropbox.com/s/543u4crvt88k279/audi.jpg?dl=0

Moja stara w 2007 roku :)

Opublikowano

ringi to do bmw :decayed:

Opublikowano

Wiem ale takie miała :)

Tym zdjęciem się nie chwalę a ostrzegam :P

Opublikowano
  • Autor

Czemu ostrzegasz? Owszem mam w planach wstawic czarne angel eyesy :)

Opublikowano

Wydaje mi się że jednak oryginalne lepiej pasują :) do tego jakieś ładne żaróweczki, no chyba że ksenon :)

Te podróbki jakościowo są sporo gorsze, czuć że plastik słaby, na uchwytach szczególnie, a na lampie szybciej pojawiają sie oznaki używania.

Edytowane przez Joziek79

Opublikowano

Mi też kiedyś podobały się Sonary, kupiłem go z takimi. Ale po jakimś czasie widzę że to straszna chała i nigdy sam bym takich nie założył. Najlepsza opcja to valeo z xenonem, najlepiej przerobione na czarne bixy.

Opublikowano

A jak obawiasz się cięcia blachy to możesz też pomyśleć o dzielonych od Depo które też można ogarnąć na bixy. Mam takie u siebie już ponad rok i złego słowa nie mogę powiedzieć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.