Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 by Sanczes-ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Faktycznie prezent bardzo dobrze się prezentuje, no ale końcu logo Audi :naughty:

Opublikowano

Na zloty i spoty już możesz jeździć :)

Edytowane przez luty2502

Opublikowano
  • Autor

Premiera bluzy i mojej Audi bedzie za tydzien, na zlocie w Chojnie, gdzie stane pierwszy raz moją na 1/4 mili :)

Opublikowano

Zgadzam się, jak sie zrobi to w miare delikatnie, to nic na pierwszy rzut oka nie widac, wszystkie boczne i tył, przedniej nie :)

W związku z moimi wczorajszymi urodzinami, dostałam taki oto prezent ;)

8e83868a631f07fdmed.jpg

13940e5262903578med.jpg

Teraz to ja jeszcze chętniej będę jeździć moją Audi ;)

Bluza niczego sobie :wink:

chociaż wzrok skupia mi sie bardziej na nogach :decayed:

Opublikowano

Ullala ale piękna bluza

Opublikowano
  • Autor

Hahaha ;) takie "chude" te nogi ;) to bluza ma przyciagac uwagę :P

Opublikowano

Bardzo fajne B5 :)

Obszerne plany i widoczne postępy :wink4:

Świetnie wyglądasz w tej bluzie koleżanko :decayed:

Opublikowano

Hahaha ;) takie "chude" te nogi ;) to bluza ma przyciagac uwagę :P

Raczej bym uzyl stwierdzenia ze idealne pasuja do tej figury, znacze pfff bluzy :D:P
Opublikowano

Dobra do schodzimy na boczny temat :naughty:

miało być komentowanie Auta

Opublikowano

Bluza niczego sobie :wink:

chociaż wzrok skupia mi sie bardziej na nogach :decayed:

O to to! Dobrze prawi, polać mu :banan:

Opublikowano
  • Autor

Szukam jakichś ciekawych felg 18' z oponkami już na lato tak do 1200 zł max :)

Opublikowano

W takim budżecie to cięzki temat, chyba że spawane w 5 miejscach :facepalm:

...no chyba że 1200zł za sztukę :dziura:

Edytowane przez radek_siara

Opublikowano

Dział sprzedam i wertuj ogłoszenia. Pamiętaj żeby od razu obniżyć bo nie bd wygladac

Opublikowano
  • Autor

Eee tam :) coś znajdę na pewno :) zaraz tam zajrzę, jeszcze troche czasu mam do rozpoczecia sezonu, stopniowo ją ogarniam.

Będzie niżej, już mniej wiecej mam ugadany sprzęt na -40, ale sprezyny i amory, gwintu nie bede zakladac :)

Opublikowano

Będzie niżej, już mniej wiecej mam ugadany sprzęt na -40, ale sprezyny i amory, gwintu nie bede zakladac

dobrze godo, polać jej :drunk:

też będę miał -40, uważam, że jeśli auto nie jest pokazówką na zloty to -40 to optymalne obniżenie, jestem ciekaw efekyu zarówno u siebie jak i u Ciebie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pokażę Wam, jak w rok czasu doprowadziłam swoje poprzednie autko (VW POLO 6N) do jak dla mnie bardzo dobrego stanu :)

Więc bez obaw wiem, że z Audi też krok po kroku zrobimy cudeńko ;)

7c0d5edc4d671874med.jpg

bf3cc2df9e4e8222med.jpg

78fafb43f3a4a26dmed.jpg

a39f943855c3e668med.jpg

dc94c23ae9609aefmed.jpg

36bd47d65ac5c0c9med.jpg

bed2f870332b586cmed.jpg

Opublikowano

Najlepiej wygląda na tej feli z polerowanym rantem, ale jednak Polo to Polo, Audi to Audi :naughty: Także myślę że teraz masz o wiele większe pole do popisu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

https://www.facebook.com/hanna.sanczes/media_set?set=a.1803954676496237.1073741863.100006451661627&type=1

Kilka fotek z wczorajszego spotu w Chojnie :) wyścigi na 1/4 mili, moja Milka wygrala z Golfem III, natomiast później z jakąś BMW 3.5 litrową też wygrała przez fory właściciela :)

Opublikowano

Link nie działa :decayed:

Ci do felg to ja za swoje 18x9/8.5J z oponami (wprawdzie za dużymi), płaciłem tysiaka, więc trzeba szukać, pytać, a na pewno się znajdzie :wink:

e2bda13bf61e4a96gen.jpg

Edytowane przez Fenrir

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.