Treść opublikowana przez radek_siara
- Rozpórka górna
-
Rozpórka górna
Witam, też we warsztacie załozyli mi rozpórkę od a6. Nasuwa mi sie jednak pytanie czy śruby mocujące łapy rozpórki do kielichów są wystarczająco długie, czy to jest bezpieczne? Sprawdzał to ktoś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za namiary
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jakieś namiary (www, @, tel. ) możesz dać? Robote kończe w takich godzinach, że autem najwcześniej jestem w stanie tam wjechać 17/18
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Pany Poradzi mi ktoś gdzie w Krakowie znajdę speca co mi podłączy fabrycznego subwoofera w a4 b5 z niefabrycznym radiem? Pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Jestem nowy na ziemi małopolskiej,więc zapytam wprost: Panowie jakiś spot jutro?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mogę Ci sprzedaż swoja niunię 6,5k na zimowkach, z letnimi 8k
-
A4 B5 na superbach by Radek_siara
Kupując kit nie planowałem dalszych przeróbek, gdybym to wiedział poszedłbym w gwint... ...poza tym nie mam zdolności manualnych, wiec wyszłoby 250-300, do tego poliuretany, stab, koszta będa rosły a auto stare już i wymagające dbałości...(swoją droga mysle o wystawieniu niuni na sprzedaz...), załozyłem więc już ori, a Vogtland jest na sell i to w dobrej cenie
-
A4 B5 na superbach by Radek_siara
??? Taki jak napisałem...nie spodobała mi sie jazda na tym kicie, a jak chcesz wiedziec więcej to sprawa rozchodzi sie o to fura mi zaczęła skrzypiec na nierównościach, bym musiał pospinać kastę rozpórkami, założyc odpowiedni stabilizator, pozakładac poliuretany...szkoda mi kasy na taka zabawe, wole sprzedac kit....
-
A4 B5 na superbach by Radek_siara
Montaż w poniedziałek, potem jakaś zbieznośc i potem w sobote zobacze jak lata 21.03.2015 Nowe foty, nowe mody!!! Wszystko na 1. stronie Sprzedam kit Vogtland ! Odwidziała mi się zabawa w obniżanie Kit Vogtland audi a4 b5 -40/-40 FWD sedan, prawie nowy Gniezno • OLX.pl (dawniej Tablica.pl)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak 17.05 to odpadam, bo pewnie do Katowic bedę jechał...
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
No to trza pomyslec o rozpórkach, jaki tego koszt, na jakie marki celowac i gdzie dobrze by je kupic?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
ze środkoej i tylnej części nadwozia/podwozia, a może to graty z bagażnika tak trzeszczą
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
No vogtland dedykowany do wszystkich wersji 6cylindrowych mam, wiec niewiem....
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Jeżdżę juz od miesiąca na vogtlandzie -40/40,początkowo straszny beton po przesiadce z 1BA, teraz, jak już sie przyzwyczaiłem to stwierdzam, że...jest nawet miekki, komfortowy choc w w porównaniu z 1BA to jest szokująca różnica i tak I masz rację, przód stoi wyżej niż tył, mimo że mam sedana i wersję V6 to i tak luka w nadkolu przednim jest wieksza niż w tylnym o około 1 cm A tak poza tym... jak audiczka sie utwardziła to zaczeła wydawać różne dzwięki, ciekawe czy dolna rozpórka cos pomoże?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1.danielo 2.radek_siara 3.
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
V6 bez dwururki ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ładnie się komponują z fake RSem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki za spota Panowie Frenkwencja świetna ! Co do grilla proponuje polankę przy Warcie w Czerwonaku (tam gdzie sie ogniska robi??)
-
A4 B5 by Sanczes-ka
nie widac, to nie znaczy, że ich nie ma... to jest własnie to podejscie
-
A4 B5 by Sanczes-ka
...no chyba że 1200zł za sztukę Szczerze mówiąc nie jest tak ciężko znaleźć kolo w tej cenie. Dorwałem parę dni temu ładny komplecik Monoblocków 18 z A8. Oponki na 2/3 sezony, co prawda są zadrapania na lakierze ale na ten sezon będzie jak najbardziej spoko A sa w stanie do malowania?? bo jak sa pomalowane to skąd masz pewność czy nie spawane,a przez to bezpieczne? To jest loteria... wiekszośc ludzi na to nie patrzy,a powinni...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
5. Radek_siara
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
12.04.2015 to jest dobra opcja
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
Gnieźnieński fyrtel wita Ogólnie ładny avancik, alu robi robotę, choc gleba by mu sie przydała Zapraszam na gnieźnieńskie spoty info PW
-
Obniżenie samochodu z komfortem
W sprawie ceny poszło PW Tu masz foty jak to usiadło w porównaniu ze serią, jeździ się coraz lepiej, na początku twardo w ch***, ale teraz się już przyzwyczajam :