Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radek_siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. radek_siara odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Podziękował
  2. radek_siara odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Witam, też we warsztacie załozyli mi rozpórkę od a6. Nasuwa mi sie jednak pytanie czy śruby mocujące łapy rozpórki do kielichów są wystarczająco długie, czy to jest bezpieczne? Sprawdzał to ktoś?
  3. A jakieś namiary (www, @, tel. ) możesz dać? Robote kończe w takich godzinach, że autem najwcześniej jestem w stanie tam wjechać 17/18
  4. Siema Pany Poradzi mi ktoś gdzie w Krakowie znajdę speca co mi podłączy fabrycznego subwoofera w a4 b5 z niefabrycznym radiem? Pozdro
  5. Witam Jestem nowy na ziemi małopolskiej,więc zapytam wprost: Panowie jakiś spot jutro?
  6. Mogę Ci sprzedaż swoja niunię 6,5k na zimowkach, z letnimi 8k
  7. Kupując kit nie planowałem dalszych przeróbek, gdybym to wiedział poszedłbym w gwint... ...poza tym nie mam zdolności manualnych, wiec wyszłoby 250-300, do tego poliuretany, stab, koszta będa rosły a auto stare już i wymagające dbałości...(swoją droga mysle o wystawieniu niuni na sprzedaz...), załozyłem więc już ori, a Vogtland jest na sell i to w dobrej cenie
  8. ??? Taki jak napisałem...nie spodobała mi sie jazda na tym kicie, a jak chcesz wiedziec więcej to sprawa rozchodzi sie o to fura mi zaczęła skrzypiec na nierównościach, bym musiał pospinać kastę rozpórkami, założyc odpowiedni stabilizator, pozakładac poliuretany...szkoda mi kasy na taka zabawe, wole sprzedac kit....
  9. Montaż w poniedziałek, potem jakaś zbieznośc i potem w sobote zobacze jak lata 21.03.2015 Nowe foty, nowe mody!!! Wszystko na 1. stronie Sprzedam kit Vogtland ! Odwidziała mi się zabawa w obniżanie Kit Vogtland audi a4 b5 -40/-40 FWD sedan, prawie nowy Gniezno • OLX.pl (dawniej Tablica.pl)
  10. jak 17.05 to odpadam, bo pewnie do Katowic bedę jechał...
  11. No to trza pomyslec o rozpórkach, jaki tego koszt, na jakie marki celowac i gdzie dobrze by je kupic?
  12. ze środkoej i tylnej części nadwozia/podwozia, a może to graty z bagażnika tak trzeszczą
  13. No vogtland dedykowany do wszystkich wersji 6cylindrowych mam, wiec niewiem....
  14. Jeżdżę juz od miesiąca na vogtlandzie -40/40,początkowo straszny beton po przesiadce z 1BA, teraz, jak już sie przyzwyczaiłem to stwierdzam, że...jest nawet miekki, komfortowy choc w w porównaniu z 1BA to jest szokująca różnica i tak I masz rację, przód stoi wyżej niż tył, mimo że mam sedana i wersję V6 to i tak luka w nadkolu przednim jest wieksza niż w tylnym o około 1 cm A tak poza tym... jak audiczka sie utwardziła to zaczeła wydawać różne dzwięki, ciekawe czy dolna rozpórka cos pomoże?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.