Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obniżenie samochodu z komfortem


kawka66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Audi A4 B5 Avant z silnikiem 1.9 TDI 116 KM AJM na felgach aluminiowych 195/65 R15 i aktualnie już jest duży prześwit między kołem a błotnikiem zmierzyłem metrem auto stało na twardym podłożu i z prawie pełnym bakiem i wysokość od podłoża do rantu błotnika to 69cm a jak założyłem od kumpla felgę 225/55 R17 to była masakra śmiałem się bo auto wyglądało jak terenówka . I szukam jakiegoś komfortowego rozwiązania dla mojego ORI zawieszenia bo na lato chciałem założyć 16 lub 17 a przy takim prześwicie nie ma opcji żebym to założył. Czy ktoś pomoże jakimś zestawem nowym lub używanym albo pół na pół?

Z góry dzięki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz go już w domu? Kupowales amory dykowane do tych sprężyn? Właśnie każdy poleca ten zestaw ma ktoś jakąs fotkę auta jak wygląda na tych sprezynach?

Tak, mam go już w domu, w moim temacie masz foto jak to wygląda, amory były już w zestawie ze sprężynami, w końcu to zawieszenie sportowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw masz nowy czy używany możesz zdradzić cenę zestawu ? Ale nie ma fot jak auto stoi przed i po zamontowaniu u mnie też taka koza jak zamontowałem większe fele .


Ma ktoś może komplet do sprzedania używany?

Edytowane przez kawka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie ceny poszło PW :decayed:


Tu masz foty jak to usiadło w porównaniu ze serią, jeździ się coraz lepiej, na początku twardo w ch***, ale teraz się już przyzwyczajam :decayed: :

596d86b530906717gen.jpgfbbefade0b656992gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to tajemnica ? max 600zl caly kpl z amorami ?

Zestaw masz nowy czy używany możesz zdradzić cenę zestawu ? Ale nie ma fot jak auto stoi przed i po zamontowaniu u mnie też taka koza jak zamontowałem większe fele .


Ma ktoś może komplet do sprzedania używany?

gwint chcwsz kupic ? ja chyba swoj bede za miesiac sprzedawal dla mnie za twardo na codzien auto na 15 sie jeszcze da jezdzic ale 16 to juz taczka skaka jak zaba to nie dla mnie przebieg moze 1500-2000km nowy kupilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gwint ok na ktorym jezdze i jest super w zakretach i po rownych drogach ale takich jest malo a na codzien jak dla mnie za twardo choc mysle ze jest naprawde spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kit KW, najważniejsze jest żeby odpowiednio były dobrane sprężyny aby to siadło jak trzeba i według mnie ogólnie kompletny kit 40/40 już w zupełności wystarczy do auta, które użytkujemy codziennie, w miarę komfort u mnie został, a wygląd? Sami zobaczcie:

4423a015cc51f482m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Panowie, bo jestem na kupnie a nie chce utopić kasy :P

Czy sprężyny -40mm z avanta 1.9 tdi podejdą do mojego sedana, też 1.9? Słyszałem, że tak ale wolałbym się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...