-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
The a4 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K7FA154972
-
Lampy matrix czy nie matrix w A4 B9
Cześć Ktos w temacie żeby wyjaśnić czym sie różnią lampy w b9 przód? W większości ogłoszeń widzę piszą matrixy ale to rożne lampy na zdjęciach wiec które to prawdziwe matrixy jak je poznać ? to jak z S line co drugi ma przyklejone znaczki ale nic wspolnego z s. Pozdro
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
The a4 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K9AA153329
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
The a4 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF42GA046118
-
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt rezacze oby fury się nie psuły a oktany moc dawały
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano Zajrzałem tu i nie wierze gdzie Ci rezacze sie podziewają wszystko ten j.FB popsuł ...kiedyś setki odwiedzin dziennie masa tematowa teraz ..... Oby te czasy wróciły .... FB i głupie pytania jednak wciągają ludzi może jeszcze nadziej w nowych ....Pozdro rezacze
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam Panowie czy moze ktos takie auto rozkodować wauzzz8k99a097629 ? Czy ktos historie aso tu ogarnia ?
-
-
róznica w audi a4 b8 w zderzakach przednich zwykłych i s-line ?
Moze ktos ten link odswiezyc bo by sie przydalo dla tych pseudo slinow z ogloszen uswiadomic ich ,,,,
-
Pakiet Sportowy S LINE oraz S LINE Exterieur 2008-2012
A jak to jest z poliftem z przednim zderzakiem tylko ta listweka na halogenach sie rozni czy tloczeniem jakos tez ? w przed lifcie latwo poznac a jak to w polifcie jest ?
-
blad klimatyzacji a4b9
Nikt nie pomoże ??
-
blad ABS
Nie mam tego programu Nie da rady vcds tego ruszyc i skad taki blad ?
-
blad ABS
Czy moze ktos podpowiedziec dlaczego nie mozna skasowac bledu Wszystko dziala ale blad wciaz powraca Pzdr
-
blad klimatyzacji a4b9
Cześć Czy moze ktos pomoc w diagnostyce tego bledu o co chodzi ? Nie da sie go wykasowac Kazda podpowiedz mile widziana Pzdr.
-
Aktywacja domykania szyb z pilota
Grzegorz ale nie sprawdzałeś tego ?? Slabo troche bo w golfinie da sie a audi przewaga dzieki technice takiej opcji nie ma w starym b5 mam taka możliwość Najbardziej przydatne to szyberdach przy deszczu by sie przydalo .... Jednym słowem - bieda
-
wymiana xenon na biled koito 3a
Zastanawiam sie jak wrzucić do zwykłych halogenowych h7 czy to sie zmieści ale skoro kolega upchal to chyba sie miesci ??? jakoś ciężko bylo z gabarytem ?? No i kolega by wrzucil zdjecia(real foto swoich ) jak to swieci....czy warto sie w to bawic ???