Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktywacja domykania szyb z pilota


rysiu4343

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od kilku dni próbuje ustawić otwieranie zamykanie okien z pilota i nic próbowałem tez kodowania znalezionego w necie i bez rezultatu audi a4 2011r z USA.

Problem polega na tym że mam inne wartości  co widać na 1 i 2 zdjęciu 3 zdjęcie jest ok, jak to obejść może długie kodowanie pomoże bo zmiana Bytów nic nie daje.

Może ktoś kto ma działające szyby podrzuci swoje kodowanie to spróbuję może się uda.

11.jpg

22.jpg

33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuje się do instrukcji z forum, ale może jakoś wspólnymi siłami damy rade to zakodować to i innym się przyda wrzucam scany 1 i 7 byte  

111.jpg

112.jpg

113.jpg

114.jpg

115.jpg

117.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% sukcesu szyby i szyber zamykają się po przytrzymaniu przycisku na pilocie ale nie działa otwieranie z pilota co można jeszcze zrobić.

100% sukcesu wszystko działa wystarczyło jeszcze w car na monitorze zaznaczyć on z of wielkie dzięki dla kolegi Grzegorza wrclaguna.

Edytowane przez rysiu4343
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie aktywacji domykania / otwierania szyb z pilota natknąłem sie na problem w module komfortu: 02907 - Control Module for Roof Shade (J394)

czy komuś udało się rozwiązać ten problem? Kasowanie błędu nie pomaga (powraca). Szyberdach i roleta działają prawidłowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodowanie szyberdachu OK

Tylko Trzeba zrobic Nastawy Podstawowe

Przytrzymaj przycisk i dawaj do konca otwieranie jak i zamykanie

Przytrzymaj 2 sekundy krancowe połozenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem nastawy zgodnie z instrukcją. Błąd już nie powraca, jednak otwieranie / domykanie nadal nie działa. Wykonałem nastawy szyb i szyberdachu i nic nie pomaga. Mam wersję USA. Otwieranie całego samochodu wyknuję dwukrotnym kliknięciem na pilocie. Jedno kliknięcie otwiera tylko drzwi kierowcy.

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie czy da się zakodować tak żeby szyby się domykały po zamknięciu auta automatycznie nie poprzez przytrzymanie przycisku na pilocie ???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrclaguna nie wiem czy doczytałeś moja odpowiedź, mimo usunięcia błędu  rolety domykanie nadal nie działa. Czy otwieranie auta poprzez dwuklik ma znaczenie ? Co może jeszcze blokować taka funkcjonalność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2018 o 10:25, wrclaguna napisał:

tu sprawdz kodowanie  bit 2


image.png

Bit 2 musi być zaznaczony. Wszystko działa. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie chcę zakładać nowego wątku dlatego piszę tutaj. Chodzi mi zakodowanie domykania/otwierania szyb z pilota w audi Q5 2008r. Odznaczyłem tak jak Rysiu 4343 w bajcie 2 bit 1 i 2 jednak to nie pomogło. Czy w Q5 będzie inaczej czy jeszcze coś trzeba zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...