Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 by Sanczes-ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu ostrzegasz? Owszem mam w planach wstawic czarne angel eyesy :)

:no4:

Opublikowano

zaczynasz schodzic na zla droge z tym autem twoja blond glowka musi sie przestawic bo zniszczysz gablote :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolego wypraszam sobie takie teksty, hamuj bo to Ty schodzisz na zły tor.

Mam swoją wizję i zrobię jak bedę chciała.

P.S. Kupiłam 17stki :)

Opublikowano

to kiedy rozowe pokrowce kupujesz???? :polew:

Opublikowano

Jakie?

Opublikowano

Wracając do lamp, nie kupuj żadnych cudowanych zamienników, zwieśniaczysz ładne autko, tylko oryginalne lampy poliftowe i będzie malina :)

kolor felg nie dla mnie, ale kojarzy mi się milką... lubię milkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to kiedy rozowe pokrowce kupujesz???? :polew:

Ciągnij się hipokryto :)

Felgi pokażę jak juz założę. Poszukuję jeszcze 2 szt 205x45x17 na przód, na tył juz mam 215x45x17

Powoli, małymi krokami. Przemyślę lampy, tez podobają mi się poliftowe ori :)

Edytowane przez Sanczes-ka

Opublikowano

Angel eyes tylko do buraczanych e36 z gazem :pali:

Opublikowano

Spokojnie ludziska :P Prawda jest taka że do niektórych rzeczy trzeba się przekonać, sam na początku tolerowałem sonary, wystający wydech, czy kratki z siatexu, ale teraz widzę że to porażka po całości :facepalm:

Nie ma co się wykłócać, ale nad pewnymi rzeczami warto się zastanowić dwa razy i posłuchać ogółu który z reguły ma rację. Lepiej przemyśleć temat niż potem żałować że wydało się przykładowo 500zł na lampy które ani nie świecą ani nie wyglądają.

Opublikowano

Powiem ci tak mi się nie widzą te lampy, ale twój samochód twoja wizja, więc jezeli tobie się takie widzą to dla mnie OK.

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie ludziska :P Prawda jest taka że do niektórych rzeczy trzeba się przekonać, sam na początku tolerowałem sonary, wystający wydech, czy kratki z siatexu, ale teraz widzę że to porażka po całości :facepalm:

Nie ma co się wykłócać, ale nad pewnymi rzeczami warto się zastanowić dwa razy i posłuchać ogółu który z reguły ma rację. Lepiej przemyśleć temat niż potem żałować że wydało się przykładowo 500zł na lampy które ani nie świecą ani nie wygląda

No właśnie, a tekst który napisał "ten" jest dla mnie nie ważny.

Rozumiem krytykę, odmienne zdanie - spokojnie. Tylko można się wyrażać na poziomie, a nie jak jakiś burak z wiochy.

Jakoś upodobałam sobie wizję, że ma być cała czarna- lampy, szyby, środek. Felgi te nowe planuję albo odmalowac na czarny kolor lakieru auta lub zostawic srebrne ale je wypolerować.

Opublikowano

iz kiedy uwdzie dama zakupi rowe pokrowce???
pasuje czy sama ciagniesz?? :facepalm::grin:

Opublikowano

Kup ori lampy od polifta odnowi furke :) a jak chcesz zeby byly czarne lampy to rozklajasz lampy i malujesz wklady facet pewnie Ci pomoze :) daj fotkę kółek :)

Opublikowano
  • Autor

Kup ori lampy od polifta odnowi furke :) a jak chcesz zeby byly czarne lampy to rozklajasz lampy i malujesz wklady facet pewnie Ci pomoze :) daj fotkę kółek :)

Tak tez myslalam, w Polo tak zrobilam i bylo cacy :) więc wiem jak sie to robi :) za szyby nie chce się zabierać sama, chociaz potrafię :)

Ok, ok pokazę koła :)

332d579f816f90e7med.jpg

Edytowane przez Sanczes-ka

Opublikowano

Polerki bym żadnej w nich nie robił:) czarny połysk albo ori srebrny :) szyby to jednak dobrze dac komuś do roboty kto się na tym zna no chyba że ktoś umie zrobić bez pęcherzy czy jakis defektow ...

Opublikowano

Ale w Polo miałaś szklane. Tutaj trzeba bardziej uważać, żeby nie stopić plastiku.
Ori polifty malowane na czarno najlepsza opcja, ew oklejone folią przyciemniającą, ale to już mniej legalne

Koło ładne. Ten wzór malowany w czerń może zgubić rozmiar

Opublikowano

Ja bym odpuścił czarny bo zleje się z autem i już w ogóle będzie nędza. Zostawić taki kolor jaki jest, tylko dekielki Audi koniecznie.

Opublikowano

Felgi ładne, zostaw takie jak są ew. jakiś jasny srebrny lub biały jak coś i dekielki audi do tego.

Opublikowano

Bazgraj to na różowo :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.