Treść opublikowana przez strzelba
-
Wałbrzych
Witam. Zapraszam na https://www.facebook.com/groups/1642396152658368/
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Witam, zapraszam na https://www.facebook.com/groups/1642396152658368/
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Witam. Zapraszam na https://www.facebook.com/groups/1642396152658368/
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
No to następny z dzieciaczkami
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie wiem po co to pierdolenie dalej trwa. Spot dogadany na FACEBOOKU się udał i był konkretny. Odkąd jestem to rekordowy pod względem frekwencji + każdy ze sobą porozmawiał, nie tworzyły się jakieś śmieszne grupki, tylko była całość. Więc nie rozumiem teorii, że to tutaj trzeba napisać, żeby coś się udało. Btw. Arre - najpierw piszesz, że jesteś wieloletnim organizatorem spotów, teraz czytam, że "nic nie organizujesz" . Skoro nie, to czemu inni mają tego nie robić?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Na fb jest dogadane i tyle. To, że mamy Audi, nie znaczy, że mamy wszystko organizować przez to forum. Ja wolę napisać na fb, bo zawsze ktoś coś odpowie, a tu? Bieda jak siema. Nie pasuje komuś godzina to niech przyjedzie później/wcale btw. ktoś zapytał tu, czy są chętni, aby dołączyć się do spota omawianego na fb. Więc nic w tej chwili nie jest organizowane TUTAJ tylko TAM. 5!
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Naklejka z tyłu mówi mi, że mam AWT, a dzisiaj przyglądając się pod maską zobaczyłem wybite oznaczenie AVJ na silniku. W tym moim trupie był zmieniany silnik czy co? Który jest lepszy, wytrzymalszy, tańszy w utrzymaniu... AWT czy AVJ ? I czy wszystkie części do tego są takie same?
-
uszczelka pod głowicą?
Oby uszczelka. Jutro odwiedzę mechanika. Dodatkowym objawem jest wysokie spalanie i spadek mocy, ale nie wiem czy to przypadkiem nie przez lewe powietrze
-
uszczelka pod głowicą?
Silnik AWT Objawy: -biały dym z wydechu na zimnym -ubywa płynu chłodniczego (zbiorniczek nówka, żadnych wycieków z węży itp) -stan oleju się powiększył -chwilę po odpaleniu na zimnym terkocze Jestem prawie pewny, że to uszczelka pod głowicą, ale czy objawy przy pękniętej głowicy są takie same? Czy da się naprawić jeśli jest pęknięta?
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Pewnie. Zmieniłem płyn do wspomagania i wyeliminowałem wycieki, zmieniłem zbiorniczek wyrównawczy na nowy bo z niego uciekało... Chłodniczy ucieka dalej. Pytanie tylko czy to uszczelka czy pęknięcie
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
W końcu ją umyłem Śruby zostają w tym kolorze. Mi się podoba więc nie zmienię zdania Coś tam się stało pod maską całość teraz jakoś do siebie pasuje, a i nie rzuca się to jakoś bardzo w oczy nawet. w grillu w końcu ori (dzięki Antkowi)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Misiek rozklejal sam ja z reszta tez i nie jedne ale nie chce mi sie No faktycznie przydatne info, dzięki
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Tam to chyba polerowanie...
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ktoś w jeleniej zajmuje się rozklejaniem lamp plastikowych w celu ich wyczyszczenia i ew. pomalowania?
-
czarny avant 3,2q
Sztuka zmacana. Oświetlenie i wyposażenie urywa jaja, a tu jeszcze ma być dokładane trochę gadżetów
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Jak by wymazać z pamięci co było tu wcześniej i wgrać - że stalówki - to ładnie jest
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Ostatnio sobie stanąłem na bardzo nierównej powierzchni. Siadła prawie tak jak powinna siedzieć normalnie koła przed koła po koła na Jak zrobię jeszcze to co chcę zrobić to porobię w miarę możliwości normalne fotki
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Koła zmienione
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie pozdrawiam k**wy która w samo południe za***ała mi dekielek z felgi pod biedronką
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
W tylnym zderzaku ten kawałek na dole powinien być czarny, bo tak nawet nie widać że eSka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Nowe rolki zostały pomalowane w czarny połysk. W tym tygodniu brak czasu, ale myślę, że w sobotę założę na to kapcie. Były w bardzo złym stanie wizualnym, próbowaliśmy je poprawiać w miarę możliwości. Niestety pod nowym kolorem widać nierówności. Szczerze mi to nie przeszkadza, za takie pieniądze mogło być znacznie gorzej Dzięki Antek
-
[b5 '98] zielonka
Nocne mody dzisiaj były pozbyliśmy się pomarańczy
-
[b5 '98] zielonka
Teraz można dzidzie wozić
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
No nie ma prawa się palić jak et 43. U mnie wystają bez dystansów poza obrys i się jara. Nie wiem po co mi tu wyliczacie siano i zarzucacie, że robię błąd. Felgi już są u mnie 16x7j et 43 opona 215/55/16 - trzeba się z nimi pobawić w drapanie starego lakieru i malowanie w czarny połysk. Co do 18' . Ja ich nie sprzedaję. Pozbieram troszkę na opony i wracają na auto, a 16' będą na zimę, więc nowa felga to nie jest głupi wydatek. Zimówki się założy i siema
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
1. Obecnie felgi mi wystają poza obrys 2. Opony nadają się na śmietnik tylko i wyłącznie 3. Na ten rozmiar opony są nie na moją kieszeń obecnie 4. 18' + 1BE = spalone nadkola 5. Na 16' mam darmowe opony