Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 by Sanczes-ka


Sanczes-ka

Rekomendowane odpowiedzi

otóż to :)! Gdyby zalezalo mi na mocy, to szukalabym 1.8 turbo :) A że mamy jeszcze a4 s4 1.8 turbo, to dla siebie wzielam po prostu 1.6 :)

Nie wiem czy dobrym pomysłem jest zakładanie sportowych sprężyn obniżających plus felg 18-19' . Jedno jak i drugie źle wpływa na zawieszenie, i to nie ważne że oryginalne itd. Ja jak kupiłem swoje miałem założone 17' i pierwsze co zrobiłem zmieniłem je na 15. Teraz planuję założenie oryginalnych sprężyn bo na obniżonych już zgubiłem zderzak zjeżdzając powoli z chodnika. Zrobisz jak uważasz ale takie jest moje zdanie, auto super,no ale wiadomo, w końcu to Audi A4 :D

Oj tam oj tam, to wywalmy od razu xenony, skóry i inne bajery bo jedno oślepia, drugie parzy a resztę ktoś ukradnie...

Ja podziwiam ludzi którzy jeżdżą na 19 i totalnej glebie bo ja sam na moich 18 i dość mocnej glebie potrzebowałem czasu żeby nauczyć się jeździć od nowa :kox:

Koleżanka może mieć jedynie problem z mocą po założeniu takich dużych kół, a właściwie to z jej brakiem. 1.6 demonem niestety nie jest.

Ogólnie to będę śledził temacik bo zapowiada się ciekawie, a rzadko się zdarza żeby kobieta miała taką pasję i smykałkę do modzenia samochodu :wink:

Normalnie bym się ożenił :banan:

Na tym polega tuning, zeby cos zmieniac a nie pozostawac w serii , bynajmniej takie jest moje zdanie :) fakt faktem, ze na glebie juz nie ma tego komfortu jazdy, ale zbiegiem czasu idzie sie przyzwyczaic ( nawet teraz na "kozie" moj sposob jazdy wyglada jakbym miala glebe ) ;)

Hehe, dzięki miło ;)

Dziś lub jutro ( w zależności od chęci chłopaka) planuje podlączyc tubę i wzmacniacz, narazie bez zabudowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzylem 18stki teraz do swojej to wygląda tragicznie taczka na małych kółkach więc jak masz plan na 18stke to czy chcesz czy nie musisz obniżyć bo na seryjnym zawieszeniu jest beznadziejnie. I też mi mówią mechanicy jak ty będziesz tym jeździł po tych naszych drogach ale jak widze ze inni koledzy z forum dają radę na gwincie i 19" więc nie bedzie aż tak tragicznie :) lampy polift przód plus tył,rób szyby , koło 18stka gleba lekka i bd ładnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś za coś.. 1.6 i tak "nie jedzie" więc niech chociaż wygląda :wink:

Też śmigałem chwilę na glebie, z jakimś naciągiem na 18" ale raczej do tego nie wrócę :grin:

Sztuka ładna, plany też konkret więc trzymam kciuki.

P.S.

S4 b5 to 2.7 bi-turbo tylko i wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w modach, byle by szły w odpowiednim kierunku. Bez obrazy ale znaczek S-line w b5, czegoś takiego nie było, nie ma i po prostu Nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naj sorki na fonie nie dopatrzyłem że to B6. Ale w tym wieku to już się zdarza.--- ale zderzak to ma nie es. Ok. już sza.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za malo :-) lubie dobre brzmienie, spiewac w aucie, ale ze moja barwa do najpiekniejszych nie nalezy, to trzeba ja zagluszac dobrym sprzetem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wiem na temat słabego grania w aucie. Dlatego mam nadzieję,że gra to dużo lepiej z tym zestawem ja jednak pokuszę się o ori bose bo szkoda mi bagaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlatego mam nadzieję,że gra to dużo lepiej z tym zestawem ja jednak pokuszę się o ori bose bo szkoda mi bagaja

Ori bose w porównaniu do skrzynki w bagaju to szału nie robi... wiem, bo słuchałem u kumpla w s4 b5 :wink:

A autko widze, że seria z interesującymi planami na przyszłość, to sie chwali :wink: a jeszcze bardziej się chwali, gdy właścicielem jest kobieta :naughty:

Powodzenia w modach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest różnica ogromna :) do wymiany mam tylko glosniki w drzwiach, bo te ori juz chyba straciły na mocy:)

A że "zaskoczyła" nas znów zima, to poszukiwanie felgi opon na wiosne przekładam na późniejszy termin, teraz szykuje sie do przyciemnienia szyb:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz plan na przyciemnienie? Tylne boczne i tylna czy przednie boczne też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby przedniej raczej nie wolno ściemniać a przednie boki muszą przepuszczać 70%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie wolno. ja zrobiłem jednym odcieniem folii całość i jest ładnie bo niema żadnego przejścia ze tył ciemny przód jasny i puki co jeżdżę . Jak robić to wszystkie albo żadne. Bo sam tył to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, jak sie zrobi to w miare delikatnie, to nic na pierwszy rzut oka nie widac, wszystkie boczne i tył, przedniej nie :)


W związku z moimi wczorajszymi urodzinami, dostałam taki oto prezent ;)

8e83868a631f07fdmed.jpg

13940e5262903578med.jpg

Teraz to ja jeszcze chętniej będę jeździć moją Audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny prezencik dostałaś
ale w sumie ładnemu we wszystkim ładnie :)
wszystkiego dobrego z okazji 18-TYCH urodzin :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego. Ładny model na parapecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...