Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 by Sanczes-ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi założył bym srebrne, zrobił fote i jak bardzo chcesz je malować to w Photoshopie najpierw :) będziesz miała wtedy możliwość porównania.

Co do lamp , wierze że Sonary mogą Ci się podobać ale uwierz że ich jakość jest raczej na poziomie Chińskich wyrobów.

Warto kupić ori :) potwierdzam bo założyłem :)

Opublikowano

Bazgraj to na różowo :D

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Zostawię takie jakie są :) ale teraz jest koza jeszcze, wiec dopiero jak obnizę wrzucę fotę :)


Mała sesja z dzisiaj:)

Uprzedzam, wiem że wyglada jak koza nadal, z czasem ja obniżę :)

Nasze czarnulki na nowych letnich kółkach :)

3fe6e8351ea0232emed.jpg

bbb78ef8803057ffmed.jpg

45ebfc72f90f7ee9med.jpg

95f80c963cd264fcmed.jpg

e15e8b663e976cb0med.jpg

Opublikowano

No i teraz jest malyna :decayed:

Edytowane przez Tyrath

Opublikowano

Teraz ładniutko.

Wymienił bym też boczne kierunki na białe , koszt 20 zł na allegro i 3 minuty roboty a radocha jest :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wymienił bym też boczne kierunki na białe , koszt 20 zł na allegro i 3 minuty roboty a radocha jest :)

Popieram.

A co do autka to wygląda teraz bardzo dobrze. Koleżanka niech sobie teraz porówna na tamtych kołach i na tych, jaka jest różnica jak da się duże koło w normalnym kolorze a jak wygląda gdy jest na odwrót.

Opublikowano

A nie lepsze kierunki czarne? Owszem teraz dużo ładniejszy samochód.

Opublikowano
  • Autor

Kierunki bedą ciemne, dymione :)

Owszem przyznaje, ze teraz wyglada duzo lepiej :) musialam sie sama przekonac:) tamte bedą na zimę, ale zmienie kolor :)

Jest jeszcze za wysoko wedlug mnie, czekam wiec na przplyw gotowki i zainwestuje w obnizenie oraz szyby :)

Opublikowano

zmiany na plus, fajne masz zainteresowania, a nie tylko kosmetyczka i inne pierdoły

Opublikowano

Kierunki bedą ciemne, dymione :)

Owszem przyznaje, ze teraz wyglada duzo lepiej :) musialam sie sama przekonac:) tamte bedą na zimę, ale zmienie kolor :)

Jest jeszcze za wysoko wedlug mnie, czekam wiec na przplyw gotowki i zainwestuje w obnizenie oraz szyby :)

Fakt trochę musi zejść na dół i bd git :) nie maluj ich na czarno jest spoko :)

Opublikowano

Co do lamp też się przekonasz że ori Valeo to najlepsza opcja także na razie nie inwestuj w żadne ringi :wink:

Opublikowano

furka zacnie wygląda w dól z nią i felgi zostaw w takim kolorze jak masz.lampy tylko valeo lift żadne inne :hi:

Edytowane przez damian111

Opublikowano

Fajne zdjęcie z czyszczeniem felg :]

Pokaż no te dziary bliżej :D

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję:)

Jestem w trakcie ogarniania lamp poliftowych :)

Temat dotyczy mojego auta, nie moich tatuaży :)

Opublikowano

Można połączyć jedno z drugim .

A na poważnie to fela fajna.

Opublikowano
  • Autor

W sumie udało się zmieścić w założonym budżecie, felgi kupilam za 550 zł, a opony z rewelacyjnym bieżnikiem za 500 zł, wiec cel osiągnięty tak jak chciałam :)

Opublikowano

Nastepna stacja gleba :D

Opublikowano

No to dobra cena faktycznie, lampy robiłem ostatnio u siebie, mam rozpisane kolory itp ale podobno różnią się często :(

A co do tatuaży :

Na tym zdjęciu nie ma Twojego auta , więc w jakimś celu ta fotka tam wpadła :)

Wniosek :

diablica jesteś i chcesz chyba żeby się kolega w własnej ślinie utopił :P żarcik ;)

Opublikowano

:thumbup1: Coś jest na rzeczy.


:evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.