Mingblue

315 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Mingblue

Reputacja

1. Dziekuje Na te avusy zaklada sie sruby typ kula Na przodzie te Felgi pasoyom tak. Na tylu nie pasuje bez dystansu ~ 3mm albo 5mm. Ale mam na przodzie 10mm i na tylu 20mm zalozone dystanse Mielismy nasz pierwszy snieg w Brema pozdrowienia Martin Rozpoczal sezon 2015. Najpierw najnowsze zdjęcia mojego Audica: albo: albo: albo: albo: Moje plany na sezon 2015: - Wydech od 1.8T - Usunac rdze z trzech drzwi + trzy nowe listwy - Nowo szyta kierownica - wszystkie gorne wahacze na nowe (Lemförder) To powinno być wszystko na ten rok Newsy. Wydech od 1.8T i koncowki od A4 B6. Wyglada bardzo dobrze.
  2. Mingblue

[B5 1Z] A4 TDi

Wiem! Znam to bardzo dobrze. Dalej tak
  3. Mingblue

[B5 1Z] A4 TDi

Naprawde super B5! Tak jak to auto jest zrobiony
  4. Dziekuje za mile komentarze Ktore masz na mysli? Moje 18" albo 16"?
  5. Bardzo ladny Avant! Felgi tez super A jakie felgi planujesz kupic?
  6. Fajne felgi i te czarne lampy zrobione na us Czekam na zdjecia ;-)
  7. Czesc! Chcialem wam przedstawic mojego A4 z roku 98. Przy zakupie 5/2008 Auto mialo przebieg 96.806km. Aktualnie ma przebieg 208.XXX km. Wyposazenie bylo raczej standartowe: - lakier Code LZ5L (Mingblue) - 2.el szyby - el.lusterka - klimatronik - 4 poduchy - radio "Chorus" - felgi 15" Modyfikacje: - lampy xenonowe Hella od S4 przed liftem (4300k) - grill od S4 - lampy tył od lifta - 2x duże Lusterka z lifta - kratki nawiewu z lifta - kierownica z S4 - podlokietnik w przodzie - podgrzewane siedzenia w prodzie - tempomat - radio Concert I z USB interface - roleta tylnej szyby - orginalny hak (Westfalia) - felgi 18" od S8 D2 - 215 40 18 (8x18 ET 48) - dystanse 10mm i 20mm - gwint - aerotwin z Passata 3BG Zdjencia jak wygladal: setup teraz na zime: A teraz zdjecia z sezonu 2014:
  8. Gratulacje i ladne zdjencia Jestes tez w "a4-freunde" Forum? Albo dlaczego ten nick?
  9. Cześć nazywam się Martin i mam 23 lat. Posiadam A4 B5 sedan z silnikiem 1.8 (ADR) z 1998 roku