Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Mingblue's be five

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc!

Chcialem wam przedstawic mojego A4 z roku 98. Przy zakupie 5/2008 Auto mialo przebieg 96.806km.

Aktualnie ma przebieg 208.XXX km.
Wyposazenie bylo raczej standartowe:
- lakier Code LZ5L (Mingblue)
- 2.el szyby
- el.lusterka
- klimatronik
- 4 poduchy
- radio "Chorus"
- felgi 15"
Modyfikacje:
- lampy xenonowe Hella od S4 przed liftem (4300k)
- grill od S4
- lampy tył od lifta
- 2x duże Lusterka z lifta
- kratki nawiewu z lifta
- kierownica z S4
- podlokietnik w przodzie
- podgrzewane siedzenia w prodzie
- tempomat
- radio Concert I z USB interface
- roleta tylnej szyby
- orginalny hak (Westfalia)
- felgi 18" od S8 D2 - 215 40 18 (8x18 ET 48)
- dystanse 10mm i 20mm
- gwint
- aerotwin z Passata 3BG
Zdjencia jak wygladal:
73d1cad440c19d52med.jpg
setup teraz na zime:
9caa954a7125e90emed.jpg
1325d7ad1920a034med.jpg

A teraz zdjecia z sezonu 2014:

d3a3e096c63b30bfmed.jpg

6f21f8dae2500025med.jpg

523c77fea86c1888med.jpg

c031a027a4a7829bmed.jpg

Edytowane przez Mingblue

Opublikowano

fajna ladnie ta lotka pasuje na tylnej klapie :hi:

Opublikowano

ładne audi

Opublikowano

Mi się podoba :) zawiecha seria?

A sorry gwint już widzę:)

Opublikowano

ładna :hi:

Opublikowano

no no no

Opublikowano

Te felgi pasują normalnie?

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje za mile komentarze :good:

Te felgi pasują normalnie?

Ktore masz na mysli? Moje 18" albo 16"?
Opublikowano

Uwielbiam gdy ktoś robi tak auto z gustem :)
Również mam pytanie odnośnie tych 18-nastek, jakie śruby muszą byc do nich?
Pozdro :)

Edytowane przez Dominik5169

Opublikowano

Mam na myśli avusy

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Uwielbiam gdy ktoś robi tak auto z gustem :)

Również mam pytanie odnośnie tych 18-nastek, jakie śruby muszą byc do nich?

Pozdro :)

Dziekuje :) Na te avusy zaklada sie sruby typ kula :wink:

Mam na myśli avusy

Na przodzie te Felgi pasoyom tak. Na tylu nie pasuje bez dystansu ~ 3mm albo 5mm. Ale mam na przodzie 10mm i na tylu 20mm zalozone dystanse :wink:

Mielismy nasz pierwszy snieg w Brema :D

0a460ff0ddb71d26med.jpg

pozdrowienia Martin :)

Rozpoczal sezon 2015. Najpierw najnowsze zdjęcia mojego Audica:

d6ecd4450f615edam.jpg

albo:

d6ecd4450f615edamed.jpg

6374658392d9a495m.jpg

albo:

6374658392d9a495med.jpg

7b61c71b56c8091dm.jpg

albo:

7b61c71b56c8091dmed.jpg

9b552cfd745572f9m.jpg

albo:

9b552cfd745572f9med.jpg

Moje plany na sezon 2015:

- Wydech od 1.8T

- Usunac rdze z trzech drzwi + trzy nowe listwy

- Nowo szyta kierownica

- wszystkie gorne wahacze na nowe (Lemförder)

To powinno być wszystko na ten rok :D

Newsy. Wydech od 1.8T i koncowki od A4 B6. Wyglada bardzo dobrze.

3d3fdbfdb6903438m.jpg

93f5d5f6c7db773cm.jpg

8d2a2fbc3ee06791m.jpg

2ed380d064d41399m.jpg

Edytowane przez Mingblue

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.