Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dominik5169

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, temat jak najbardziej jest super Przyznam się, że nie zaglądałem tu do póki i mnie dotkną problem z grzaniem.... Zacznę od tego, że termostat mam do wymiany bo silnik przy obecnej temperaturze (+2/-5) nagrzewa się zaledwie do 70-80 stopni. Główny problem pojawił się dziś. Jadąc leciało ciepłe powietrze i nagle słychać było ciche "cykanie" w okolicy climatronica po czym przestało w ogóle lecieć powietrze, nie leci na żadnym kanale i nie ważne jaki stopień nadmuchu był by ustawiony. Miał ktoś podobny problem? Dodam, że wszystkie bezpieczniki są ok.
  2. Uwielbiam gdy ktoś robi tak auto z gustem Również mam pytanie odnośnie tych 18-nastek, jakie śruby muszą byc do nich? Pozdro
  3. Niezły projekt, wszystko robisz z gustem i to mi się podoba. Jak zrobiłeś ciemne kierunki oraz lampy z przodu?
  4. Dobry patent dzięki
  5. Mesiah wiem jak będzie wyglądała 16 z balonem na lekkim obniżeniu. Ale jak się czegoś nie ma to się lubi co się ma. Być może i na następny sezon będą 17, jednak nie wiadomo jak będzie z kasą bo ciągle są ważniejsze wydatki :/ dlatego jestem zmuszony na razie hulać na ori 16.
  6. Przypiszę się do tematu. Panowie czy do oryginalnych alu 16 (łopat) też mogę z tyłu założyć dystans? Chcę żeby tył trochę siedział szerzej po obniżeniu auta.
  7. Fajnie idzie Ci projekt do przodu Powiedz jak tam te 90 kucy radzi sb na tych 18-nastkach? bo ja myślę nas 17 na następny sezon i jest dylemat a Ty założyłeś do tego silnika 18
  8. Zamierzam u siebie zrobić to samo z końcówkami wydechu powiedz proszę czy przez to nie masz lekko okopconej d*py czy coś? coś w brzmieniu się może też zmieniło? i co to masz za końcówki
  9. Byłem jednak nie wiele widziałem samochodów z klubu na tzw. "strefie W" pod OBI to samo
  10. Pozdro od chłopaków z Iłży dla właściciela czarnej B6 na białych alu 18 nr. rej. LRY... która stała na najwyższym parkingu Galerii Słonecznej w Radomiu dzisiejszego dnia stałem swoją B5 parę miejsc dalej w tym samym wierszu parkingu Niemogliśmy się napatrzec na to cacko
  11. Dominik5169 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kwinto 69. Szkoda tylko, że pogoda ma być kijowa na Rozpoczęciu Sezonu :/ ale mimo to nie poddajemy się lecimy niezłym składem
  12. Dominik5169 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Komisami z Warszawskiej nawet sobie głowy nie zawracaj, nie będę tłumaczył dlaczego, ale nie warto. Kolega ma racje właściciele łgają jak mogą i liczą na to, że ktoś łyknie haczyk. Wiem co mówię. Kwinto69 nie mogę Ci wysłać wiadomości na PW, dzięki za link. Myślę, że jak się uda to zawitamy ekipą
  13. Dominik5169 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kwinto69, jak byś znalazł to daj znać, chcemy wybrać się z chłopakami z Iłży kilkoma furami
  14. Dominik5169 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam, Panowie kolega coś gadał mi, że 13 kwietnia jest jakiś spot VAG-ów w Radomiu. Wie ktoś coś więcej o tym?
  15. to nie opłaca mi się kombinować, jadę oglądnąć ori 16 łopaty:wink: aha, czy śruby będą mi pasowały do tych 16' od 15'słoneczek? trzeba też zakładać te pierścienie centrujące czy coś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.