-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
Witam, temat jak najbardziej jest super Przyznam się, że nie zaglądałem tu do póki i mnie dotkną problem z grzaniem.... Zacznę od tego, że termostat mam do wymiany bo silnik przy obecnej temperaturze (+2/-5) nagrzewa się zaledwie do 70-80 stopni. Główny problem pojawił się dziś. Jadąc leciało ciepłe powietrze i nagle słychać było ciche "cykanie" w okolicy climatronica po czym przestało w ogóle lecieć powietrze, nie leci na żadnym kanale i nie ważne jaki stopień nadmuchu był by ustawiony. Miał ktoś podobny problem? Dodam, że wszystkie bezpieczniki są ok.
-
[B5 ADR] Mingblue's be five
Uwielbiam gdy ktoś robi tak auto z gustem Również mam pytanie odnośnie tych 18-nastek, jakie śruby muszą byc do nich? Pozdro
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Niezły projekt, wszystko robisz z gustem i to mi się podoba. Jak zrobiłeś ciemne kierunki oraz lampy z przodu?
-
Jakie dystanse do tylu? POMOCY!
Dobry patent dzięki
-
Jakie dystanse do tylu? POMOCY!
Mesiah wiem jak będzie wyglądała 16 z balonem na lekkim obniżeniu. Ale jak się czegoś nie ma to się lubi co się ma. Być może i na następny sezon będą 17, jednak nie wiadomo jak będzie z kasą bo ciągle są ważniejsze wydatki :/ dlatego jestem zmuszony na razie hulać na ori 16.
-
Jakie dystanse do tylu? POMOCY!
Przypiszę się do tematu. Panowie czy do oryginalnych alu 16 (łopat) też mogę z tyłu założyć dystans? Chcę żeby tył trochę siedział szerzej po obniżeniu auta.
-
[AHU B5] Zwykły granatowy sedanik ...
Fajnie idzie Ci projekt do przodu Powiedz jak tam te 90 kucy radzi sb na tych 18-nastkach? bo ja myślę nas 17 na następny sezon i jest dylemat a Ty założyłeś do tego silnika 18
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Zamierzam u siebie zrobić to samo z końcówkami wydechu powiedz proszę czy przez to nie masz lekko okopconej d*py czy coś? coś w brzmieniu się może też zmieniło? i co to masz za końcówki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Byłem jednak nie wiele widziałem samochodów z klubu na tzw. "strefie W" pod OBI to samo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pozdro od chłopaków z Iłży dla właściciela czarnej B6 na białych alu 18 nr. rej. LRY... która stała na najwyższym parkingu Galerii Słonecznej w Radomiu dzisiejszego dnia stałem swoją B5 parę miejsc dalej w tym samym wierszu parkingu Niemogliśmy się napatrzec na to cacko
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto 69. Szkoda tylko, że pogoda ma być kijowa na Rozpoczęciu Sezonu :/ ale mimo to nie poddajemy się lecimy niezłym składem
-
SPOTY RADOMSKIE
Komisami z Warszawskiej nawet sobie głowy nie zawracaj, nie będę tłumaczył dlaczego, ale nie warto. Kolega ma racje właściciele łgają jak mogą i liczą na to, że ktoś łyknie haczyk. Wiem co mówię. Kwinto69 nie mogę Ci wysłać wiadomości na PW, dzięki za link. Myślę, że jak się uda to zawitamy ekipą
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto69, jak byś znalazł to daj znać, chcemy wybrać się z chłopakami z Iłży kilkoma furami
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam, Panowie kolega coś gadał mi, że 13 kwietnia jest jakiś spot VAG-ów w Radomiu. Wie ktoś coś więcej o tym?
-
Alu z Opla do Audi
to nie opłaca mi się kombinować, jadę oglądnąć ori 16 łopaty:wink: aha, czy śruby będą mi pasowały do tych 16' od 15'słoneczek? trzeba też zakładać te pierścienie centrujące czy coś?
Dominik5169
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta