Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AHU B5] Zwykły granatowy sedanik ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :) . Moje autko to Audi b5 z 1997 r. z silnikiem AHU czyli skromne 90 km ;| . Kupiłem je w lipcu 2013 od handlarza który zapewniał że jest na "tip-top" , tak było przez pierwszy miesiąc później pierwsza przygoda w Opolu gdy brakło wstecznego na parkingu :o . Czyli do wymiany skrzynia a przy okazji sprzęgło . Po jakimś czasie doszly inne pierdoły i tak już się nazbierała ładna sumka...(Była chwila zawachania i auto stało na sprzedaż) Ale nie dawno skończyłem robić wszystkie rzeczy które wymagały naprawy bądź wymiany tak więc przyszedł czas aby troche upiększyć Audiczke :) .
Na wyposażeniu skromnie:
-4 poduszki
-Klimatronik
-2x elektryczne szyby
-elektryczne lusterka
-podłokietnik z tyłu i dzielona kanapa
-domykanie szyb
-zamykanie drzwi od środka
i to chyba na tyle :)

Jak narazie dużo nie zrobiłem przy niej , ale o to rzeczy które wymieniłem:
-Podświetlenie na LED (niebieskie)
-Jakoś grające audio z wygłuszeniem przednich drzwi (maty czekają na bagażnik)
-Wywalony Kat
-Felgi 16" do tego nóweczki opony Michelin Enegry saver+ 205/55/16
-Montaż podłokietnika
-Wywaliłem popielniczke a w miejsce tego mały schowek

Auto ma grill kamei i lampy jakieś tam niby soczewkowe ale to nie jest moj "mod" tylko poprzedniego właściciela
Sam wiem że auto w tym stanie to prawie seria :)
hmm, jako że temperatura na się podnosi przychodzą do głowy co raz nowsze pomysły .
Moje plany na dzień dzisiejszy to:
-Zmiana radia na 2 din - Wszystko jest, czeka na montaż
-Montaż FiS
-Demontaż listw dolnych z drzwi
-Lampy raczej z polift (przód/tył) - SĄ !! :)
-troszke go obniżyć ( zbyt dużo nie moge bo codziennie dojeżdzam do pracy)
-Felgi myśle nad 17" być może 18" (te obecne troche małe)- 18" będą w następnym tyg na aucie :)
-delikatnie przyciemnić szyby jakieś 40%
-Klapa tył USA
-Fotele recaro


A co do mechaniki to narazie nie mam pomysłów może coś mi doradzicie :)
A4 planuje jeździć jeszcze jakiś czas więc nie boje się w nią wkladać pieniędzy i poświecać czasu :))

Zdj są jeszcze bez felg które są obecnie bo były robione jakiś miesiąć temu ale jutro postaram się zrobić nowe zdj :)
A i brewki są ściągnięte bo obrzydliwie to wyglądało ...


e34f9e195b6ee6cem.jpg
c46cf09fb8f72d9am.jpg
a483c7269433a8abm.jpg
f1d0a4fea6b5445fm.jpg
0aa6102176b96827m.jpg

zdj w obecnym stanie...
f8392f68311fd095m.jpg
e13f569fa1d471dfm.jpg
17b413c78fd57b99m.jpg
897a632c0646eb96m.jpg
1aab5040d4f886c0m.jpg
caaf732465f7f37am.jpg

Edytowane przez Tomaszia4

Opublikowano

Plany zacne,zatem powodzenia w modzeniu!Blaszki ,,DOL'',skąd dokładnie jesteś?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Z Okolic Twardogóry :)

---------- Post dopisany 09-07-2014 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2014 at 18:45 ----------

Dzisiaj wkońcu nowe lampy polift :) Tylko jeszcze tego kamei'a trzeba wywalić bo nie pasuje :kwasny: Także Kaju zjawie się jednak po tego grila :decayed:

903735327dadd41amed.jpg

522b4b50e2b8cb79med.jpg

Opublikowano

No od razu lepiej!Jeszcze tylko grill z polifta i gitara:)a i koniecznie zerwij naklejkę OOOO OOOO z przedniej szyby:P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

wiem wiem. Tylko nie wiem czy teraz się w to warto bawić



No od razu lepiej!Jeszcze tylko grill z polifta i gitara:)a i koniecznie zerwij naklejkę OOOO OOOO z przedniej szyby:P

Grill jest , a naklejka już w koszu :D


2 din zamontowane :) Teraz trzeba coś odłożyć na rns-e .

8dl469vb.jpg

Założyłem też 18'' Dezent S

fzcfk9h3.jpg

kratki nawiewu poliftowe i poliftowe słupki środkowe :)

gwint bedzi raczej w nastepnym tyg raczej fk ak street

Edytowane przez Tomaszia4

Opublikowano

teraz gleba bo jak koza wyglada :P

Opublikowano
  • Autor

będzie, będzie w następnym tyg :)

Opublikowano

Widze mod za modem leci , pozytywnie . Pozdrowienia i do zobaczenia na drodze , spocie ? :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

no było troszke przerwy z modami ;) ale cześci od groma w garażu trzeba było zacząć wkładać to wszystko :) Spot, jak najbardziej :decayed:

Opublikowano

Fajnie idzie Ci projekt do przodu :P
Powiedz jak tam te 90 kucy radzi sb na tych 18-nastkach?
bo ja myślę nas 17 na następny sezon i jest dylemat a Ty założyłeś do tego silnika 18 :D

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci że silnik i osprzęt zdrowy to sobie w miare radzi, ale jak 4 ludzi jedzie i klima włączona to parodia :decayed: ale jak jade z moją dziewczyną tylko to normalnie się zbiera . aż takiego spadku mocy nie ma :) na bank lepiej się odbija niż 1.6 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.