-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja bym zapadł, tylko właśnie gdzie?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Audi A6 C5 2.8 APR Quattro by Sajmoon
.- Audi A6 C5 2.8 APR Quattro by Sajmoon
.- Audi A6 C5 2.8 APR Quattro by Sajmoon
Sory za jakość tych zdjęć ale pył mi się dostał pod szkiełko aparatu ale jako poglądowe zdjęcia to na wsi bedzi- Audi A6 C5 2.8 APR Quattro by Sajmoon
.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To jak jest ktoś?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czesc jestem przez kilka dni w Lublinie a padły mi wycieraczki, temat juz był poruszany u nas na forum z tego co widziałem. Wycieraczki zatrzymują mi sie w połowie skoku obojętnie na jakim biegu. Cos tam sie niby tylko poluzowalo. Jest jakas miła osoba, ktora pomogłaby mi to ogarnąć bo nie wziąłem ze soba żadnych kluczy stawiam flaszkę ! Tel 690 272 909 z gory dzieki- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie no, ja jestem xd- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Właśnie miałem dzwonić kali soboty kiedy przyprowadzać sztrucla bo już się jeździć na obecnych wtryskach nie da- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A dzieki dzieki a "kuołuo" gdzies zasłyszane na końcach internetu i taka onomatopeja powstała. Dla miłośników ortografii mam cos co spotkało mnie osobiście, polecam krople do oczu na wstępie, z forum audi na Facebooku- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Czuwaj i witaj, zgubiłem złodziejkę do kułoła a w zasadzie do śruby do kułoła i co to teraz zrobić?? Ma ktoś z kolegów taką?- Audi A6 C5 2.8 APR Quattro by Sajmoon
.- Audi A6 C5 2.8 APR Quattro by Sajmoon
.- Audi A6 C5 2.8 APR Quattro by Sajmoon
. - Audi A6 C5 2.8 APR Quattro by Sajmoon