Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waasik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zawias wygląda rewelacyjnie, jak wrażenia z jazdy?
  2. waasik odpowiedział(a) na mgrozny temat w Audi A4 B5
    A mogą być, ponieważ recaro z s4 nie ma elektrycznej regulacji przód/tył, tylko góra/dół, oparcie i lędźwie. Dopiero recaro z a6 c5 ma pełna elektrykę i tu trzeba rzeźbić przednie mocowania
  3. waasik odpowiedział(a) na waasik temat w 1.8T
    Już kupiłem zamiennik i chcę tylko sprawdzić czy długość jest odpowiednia
  4. waasik opublikował(a) temat w 1.8T
    Czy mógłby ktoś zmierzyć długość oryginalnego bagnetu od końca do miejsca oparcia na prowadnicy?. Stary się rozleciał a nie jestem pewien co do długości nowego zamiennika.
  5. Poziom paliwa też szaleje? Miałem taki problem i winny okazał się czujnik prędkości w skrzyni
  6. Zwróciłeś może uwagę jaką temperaturę oleju miałeś po 5 minutach takiego ślizgania?
  7. Co ze zderzakiem nie tak?, bo jak coś mam od swojej serię lz9w w całkiem dobrym stanie
  8. daj znać który śmietnik
  9. ładna, zazdroszczę foteli ; )
  10. Czemu odpada?, mi firmy doplacajace proponowały po 2tys z pomoca prawnika wywalczylem 6k po 7 miesiącach, a co do firm to wpisz w google "odkup odszkodowan" i napisz do pierwszych 10-15 firm i wybierz tą ktora zaproponuje najwiecej, a rozbieżność może być duża ; ) Od siebie polece debitum, dawali najwięcej ze wszystkich
  11. śmiech na sali te ich wyceny, odwołanie nic Ci nie da więc albo idziesz do prawnika albo odsprzedajesz szkodę dalej jakiejś firmie
  12. Sprawdziłem i wychodzi na to że problem nie występuje tak jak wcześniej, możliwe ze to zasługa kata, wcześniejszy był rozwalony a na downpipie auto odżyło. Wpadł zderzak tył od Ski, przy okazji założyłem magnetyczny czujnik parkowania ale ch.... to dziadostwo
  13. Niestety nie, dawno nie sprawdzałem ale wątpię, że problem sam się rozwiązał
  14. Bardzo okazyjnie zakupiłem gwint FK, wymieniłem nakrętki, oczyściłem gwinty i wrzuciłem na auto: Początkowo wyglądało tak: Doszły dystanse 15MM na stronę przez co musiałem trochę podnieść auto bo obcierało przy nierównościach i szybszych zakrętach, więc finalnie prezentuje się tak: Wpadł też czarny grill i trochę symetrii po stronie pasażera: Teraz czas na zderzak i polerkę.. Auto wróciło od lakiernika, ogarnięte doły drzwi, zderzak i ogniska rdzy : ), widziałbym tu strasznie czarne bixy i jakieś fajne koło ale to pewnie na nowy sezon. A do środka zawitał wskaźnik doładowania defi: -----------------------------------------AKTUALIZACJA 10.2016r.--------------------------------------------------- Audi zmieniło trochę look, czy na + oceńcie sami ; ) -zderzak polift + dokładka cupra -koła 19x8,5 + 225/35 + dystans 15mm -gwint po regeneracji -hamulce tył S4 256 -dekory carbon 5D -wymieniona deska -dołożone el. szyby z tyłu -wygłuszone drzwi x4 Do tyłu wpadnie prawdopodobnie zderzak S4 polift który czeka w garażu, do tego progi Omega i lotka RS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.