jaa92

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia jaa92

Reputacja

1. Cześć, mam problem jak w temacie. Do avanta w którym wszystkie głośniki były pasywne dołożyłem komplet bose. Wiązka rozłożona, głośniki oraz zmiana kodowania radia (concert). Nie działają tylne głośniki. Radio sprawdzone w innym aucie i jest ok. Czy przy dokładaniu bose do auta gdzie nie było aktywnego tyłu trzeba coś jeszcze dokładać? Czarna kostka w tunelu z zasilaniem wzmacniacza posiada tylko 2 przewody a w wiązce jest 6
  2. Cześć, również chciałbym się podłączyć do tematu. Do avanta w którym wszystkie głośniki były pasywne dołożyłem komplet bose. Wiązka rozłożona, głośniki oraz zmiana kodowania radia (concert). Nie działają tylne głośniki. Radio sprawdzone w innym aucie i jest ok. Czy przy dokładaniu bose do auta gdzie nie było aktywnego tyłu trzeba coś jeszcze dokładać? Czarna kostka w tunelu z zasilaniem wzmacniacza.
  3. u mnie na jednym zaczynało coś się pokazywać na zewnątrz ale z ciekawości zdemontowałem drugie i też jest kiepskie. Pomimo braku widocznych śladów na zewnątrz
  4. kąt ustawia się na śrubie z mimośrodowej )dolne mocowanie zwrotnicy) jeżeli rozkręcisz tylko górne mocowanie jest szansa że nie trzeba będzie na nowo ustawiać.
  5. Witam wszystkich. Na forum jestem już trochę czasu, w końcu chwila czasu aby się przywitać.
  6. uosiek dzięki za namiary. ryba85 - orientujesz się może jak to wygląda cenowo ?
  7. Żeby ktoś przywiózł. Na razie mam upatrzone i chciałbym się dowiedzieć czy jest ktoś kto się tego podejmie (mało informacji o takich osobach) i jakie są to koszta w przybliżeniu. https://www.blocket.se/vastmanland/Audi_A4_STCC_68566005.htm?ca=11&w=3 ta jest 100km od Sztokholmu.
  8. tak mam upatrzone, ale wiadomo jak to wygląda przy oględzinach
  9. Szukam osoby/firmy, która zajmuje się lub byłaby w stanie sprowadzić samochód ze Szwecji. Z góry dzięki za jakieś namiary.