Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baku525

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ostatecznie problem był z oringami pompowtryskiwaczy. Jedna pompka miała całkowicie zdegradowany oringi. Po wymianie wszystkich uszczelnień auto jeździ prawidłowo. Dodatkowo wyczyściłem jeszcze cały zbiornik paliwa bo był duży syf tam...
  2. Cześć ,mam identyczne audi z podobnymi modyfikacjami i podobnym problemem z silnikiem.... Jaka była ostateczna diagnoza?
  3. Problem rozwiązany. Okazało się że przy wymianie uszczelniacza wału nie został on założony w sposób prawidłowy co powodowało nieprawidłowe szczytywanie ''pk 0'' i analogicznie w złym momencie były podawane dawki paliwa.... Po ustawieniu rozrzadu na znaki i ponownym założeniu w sposób prawidłowy uszczelniacza wraz z pierścieniem magnetycznym auto odpaliło...
  4. Witam, mam następujący problem. Po wymianie kompletnego rozrządu, olejów, filtrów i regeneracji turbiny próbowałem odpalić auto co się nie powiodło. Sprawdziłem błędy a tu błąd czujnika położenia wałka rozrządu... Wymieniłem czujnik na nowy oryginalny, sprawdziłem ciągłość przewodów b.u, a tu autko nadal nie pali, błąd nadal ten sam.... Nadmieniam że auto wcześniej odpalało i jeździło bez żadnego problemu. Czy ma ktoś pomysł co mogło się uszkodzić, bądź co jeszcze mogę sprawdzić ?
  5. Miałem taki problem w moim avancie że wycieraczka pracowała non-stop, wina leżała w zalanej elektronice silniczka wycieraczki. Według mnie jest to spowodowane zatykaniem dyszy spryskiwacza a gdy próbujesz pryskać tylną szybę ciśnienie jest na tyle duże że oring wewnątrz puszcza i zalewa elektronikę. Ja to naprawiłem poprzez wyczyszczenie, uszczelnienie i jeszcze wymieniłem tyrystor na płytce wewnątrz silniczka. Ale najszybciej jest kupić nowy.
  6. baku525 obserwuje zawartość TomOskroba
  7. może głupio i banalnie to zabrzmi ale zacznij od sprawdzenia czy wszystkie koła masz dokręcone.
  8. baku525 odpowiedział(a) na Majkiteusz temat w Audi A4 B5
    dokładnie podciśnienie, miałem identyczny problem- nieszczelność w przewodzie przy tulei w grodzi oraz luźny króciec przy vacumpompie
  9. trochę mały budżet masz teraz mam stihl re 129 fajne urządzenie o dość dużym ciśnieni jednak mały ma kont rozpraszanej wody ( ok 1200zł) a wcześniej miałem parkside z lidla ale jest dość słabym i głośnym urządzeniem
  10. robiłem taką usterkę akurat w oplu a wiadomo w audi będzie inaczej ale objawy były identyczne. kup czyścik do przepustnic i poszukaj więcej info w internecie może na yt będzie jakiś filmik jak to ustrojstwo wyczyścić ?
  11. a ja bym na twoim miejscu zobaczył na silniczek krokowy który jest odpowiedzialny za równą pracę silnika i dozuje ilość powietrza znajduje się zaraz koło przepustnicy. Proponuje wyczyścić bądź zakupić nową albo oryginalną używkę.
  12. cześć przerabiałem ten temat tylko z ledami cunbus w miejscu żarówki postojowej i zawsze był z nimi problem albo działają albo nie zależy od ich humoru... ale tak jak koledzy wyżej piszą gotowa oprawka może dać rade aczkolwiek ja sceptycznie podchodzę do tego tematu...
  13. niby się mówi że parami... tylko po co wymieniać drugą stronę jak nic się nie dzieje nie puka nie stuka.... to nie ma sensu . Parami trzeba wymieniać amortyzatory i hamulce bo nierówna praca źle wpływa na bezpieczeństwo .... jedź na szarpaki te co mają luz wymienić reszty nie ruszać. Takie jest moje skromne zadanie , ale każdy ma swoje metody i rozwiązania.
  14. kiedyś też miałem pukanie niby w zawieszeniu niby poducha... ciężko było zdiagnozować jednak problem był znacznie prostszy ... źle przykręcony akumulatora, może też to sprawdź...
  15. baku525 odpowiedział(a) na swirusa4 temat w Audi A4 B7
    Co oryginał to oryginał...
  16. Panie z rok jeszcze pojeździsz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.