Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michauu45

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. michauu45 odpowiedział(a) na michauu45 temat w 2.0TDI
    Wałek rozrządu zamówiony został prawidłowy do modelu z filtrem cząstek stałych.
  2. michauu45 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, otóż mam problem jakiś miesiąc temu padł mi wtrysk , po tygodniu czasu przyszło do wymiany wałka rozrządu. Po naprawach podczas wypalania wyskoczył błąd dpf, po krótkim czasie check engine i migająca kontrolka świec żarowych i auto weszło w tryb awaryjny (odebrało moc) . Mechanik stwierdził że jest zatkany przez usterki które napisałem wyżej więc dałem do czyszczenia, wczoraj odebrałem auto przejechałem jakieś 200 km , dzisiaj wyjechałem w trasę po ujechaniu 20 km zaczął wypalać dpf po 15-20 minutach jazdy i wypalania wyskoczyl powtórnie błąd dpf , moc jest . Proszę o pomoc
  3. Wczoraj wymieniane łączniki tył + amorki. Brak poprawy
  4. Statkiem to może nie ale serio już mnie wk***ia sytuacja . Auto okropnie się zachowywuje na drodze i proszę darować sobie takie głupie odpowiedzi
  5. Witam, mam problem z którym nie wiem czy trafiam w dobry dział na forum . Wytarło mi dwie przednie opony i auto dziwnie sie zachowywało podczas wyprzedzania, na zakrętach (pływało) . Kupilem dwie opony, sprawdziłem zbieżność i wszystko było elegancko ale dalej auto się dziwnie zachowywało. Mówię kurcze amortyzatory więc wymieniłem amortyzatory, górne wahacze , końcówki drążka kierowniczego i dalej auto pływa ( nawet po kojenym ustawianiu zbieżności ) . To szukam przyczyny dalej , myślę kupiłem trefne używki więc przełożyłem koła z przodu na tym i odziwo przestało auto było sztywne i dobrze się prowadziło. Po dużym czasie gdy nie zbierało już opon zdecydowałem się na nowe letnie . Pojechałem wymieniłem, wszystko wyważone, felgi proste . Wyjeżdżam z wulkanizacji i auto znów pływa opony To Pirelli Cintruato p7 , nie byle jakie. Wróciłem po ponownym sprawdzeniu wulkanizatora dalej pływa. Już jestem Głupi pomocy :(
  6. Witam, chce kupić taśmę lądową z pływającym kierunkowskazem I jaką taśmę kupić polecacie żeby to wyglądało bo bardzo dużo osób narzeka że w dzień słabo widać białe swiatlo. A i jezeli ktos ma pomysly w jakim miejscu zamintowac te tasmy zwby to ladnie wygkadało to niech ktos da jakkes foto
  7. Witam posiadam Audi A4 B7 2005/6 rok . Niedawno naprawiłem klimatyzację, zostały wymienione elementy jak sprężarka(oczywiście używana) osuszacz, skraplacz (chłodnica) , filtr kabinowy i wyczyszczone wszystkie przewody klimatyzacji z opiłkow po starej sprężarce. Pojeździłem tydzień i sprężarka przestała działać, stanęła i zerwało sprzęgiełko.. po sprawdzeniu , opiłkow nie było w układzie więc postanowiłem wymienić sama sprężarkę nabic i jeździć dalej po kilku dniach to samo , kolejna sprężarka stanęła i zerwało sprzęgło.. pomocy to jest taki koszt . Zastanawiam się nad sprzedażą auta ?
  8. Naprawiłem nie dawno klime , wymiana kompresora, czyszczenia, chłodnica itp. Dzisiaj odpaliłem auto po pracy i działa, jadę i nagle przestała chodzić zatrzymałem się na poboczu aby zobaczyć czy działa wentylator i zimne są przewody, i od strony silnika gdzie jest kompresor jest ciągły stukot nie zależnie czy wyłącze klime czy włączę czy nawet całkiem nacisne"off" .. A wentylator działa po włączeniu klimy. Proszę o pomoc jest weekend gorąca, jadę w trasę i wydałem na klime 2 tyg temu ponad 2000 zł
  9. A jak z jakością dźwięku?
  10. Wiesz że nie wiem jaki dokładnie model i skąd taką informację znaleźć. Wiem że jest oryginalne, fabryczne. Napisane na radiu jest Audi concert
  11. Wiesz że nie wiem jaki dokładnie model i skąd taką informację znaleźć. Wiem że jest oryginalne, fabryczne. Napisane na radiu jest Audi concert
  12. Mam pytanie , jestem w posiadaniu Audi a4 b7 2005/6 rok i nie posiadam wejścia aux .. A chce zostać przy fabrycznym radiu gdzie jest tylko płyta. Jest to dla mnie uciążliwe bo w w radiu czasami puszczą coś ciekawego A czasami coś że szyby się same zamykają żeby nikt nie słyszał.. haha .A poza tym "wiadomości" ahhh ta nasza polityka i gadanie o pierdołach żeby mieć tylko temat. No i pytanie czy da się jakoś zrobić wejście pod aux a nie ma takiej funkcji w radiu.. (CHCIAŁBYM ŻEBY ORYGINALNE RADIO ZOSTAŁO) . Hmmm sa pod zapalniczke , jakby mp3 z wejsciem , bedzie to funkcjonowało ?
  13. Ok, wielkie dzięki. Nie wiedziałem że coś takiego jest
  14. A gdzie ja dostanę całe oprawki z ledami?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.