-
2.0 TDi BPW problem z dpf
Wałek rozrządu zamówiony został prawidłowy do modelu z filtrem cząstek stałych.
-
2.0 TDi BPW problem z dpf
Witam, otóż mam problem jakiś miesiąc temu padł mi wtrysk , po tygodniu czasu przyszło do wymiany wałka rozrządu. Po naprawach podczas wypalania wyskoczył błąd dpf, po krótkim czasie check engine i migająca kontrolka świec żarowych i auto weszło w tryb awaryjny (odebrało moc) . Mechanik stwierdził że jest zatkany przez usterki które napisałem wyżej więc dałem do czyszczenia, wczoraj odebrałem auto przejechałem jakieś 200 km , dzisiaj wyjechałem w trasę po ujechaniu 20 km zaczął wypalać dpf po 15-20 minutach jazdy i wypalania wyskoczyl powtórnie błąd dpf , moc jest . Proszę o pomoc
-
Auto dziwnie zachowuje się na drodze
Wczoraj wymieniane łączniki tył + amorki. Brak poprawy
-
Auto dziwnie zachowuje się na drodze
Statkiem to może nie ale serio już mnie wk***ia sytuacja . Auto okropnie się zachowywuje na drodze i proszę darować sobie takie głupie odpowiedzi
-
Auto dziwnie zachowuje się na drodze
Witam, mam problem z którym nie wiem czy trafiam w dobry dział na forum . Wytarło mi dwie przednie opony i auto dziwnie sie zachowywało podczas wyprzedzania, na zakrętach (pływało) . Kupilem dwie opony, sprawdziłem zbieżność i wszystko było elegancko ale dalej auto się dziwnie zachowywało. Mówię kurcze amortyzatory więc wymieniłem amortyzatory, górne wahacze , końcówki drążka kierowniczego i dalej auto pływa ( nawet po kojenym ustawianiu zbieżności ) . To szukam przyczyny dalej , myślę kupiłem trefne używki więc przełożyłem koła z przodu na tym i odziwo przestało auto było sztywne i dobrze się prowadziło. Po dużym czasie gdy nie zbierało już opon zdecydowałem się na nowe letnie . Pojechałem wymieniłem, wszystko wyważone, felgi proste . Wyjeżdżam z wulkanizacji i auto znów pływa opony To Pirelli Cintruato p7 , nie byle jakie. Wróciłem po ponownym sprawdzeniu wulkanizatora dalej pływa. Już jestem Głupi pomocy :(
-
Jakie taśmy led kupić?
Witam, chce kupić taśmę lądową z pływającym kierunkowskazem I jaką taśmę kupić polecacie żeby to wyglądało bo bardzo dużo osób narzeka że w dzień słabo widać białe swiatlo. A i jezeli ktos ma pomysly w jakim miejscu zamintowac te tasmy zwby to ladnie wygkadało to niech ktos da jakkes foto
-
Problem ze sprężarką klimatyzacji.
Witam posiadam Audi A4 B7 2005/6 rok . Niedawno naprawiłem klimatyzację, zostały wymienione elementy jak sprężarka(oczywiście używana) osuszacz, skraplacz (chłodnica) , filtr kabinowy i wyczyszczone wszystkie przewody klimatyzacji z opiłkow po starej sprężarce. Pojeździłem tydzień i sprężarka przestała działać, stanęła i zerwało sprzęgiełko.. po sprawdzeniu , opiłkow nie było w układzie więc postanowiłem wymienić sama sprężarkę nabic i jeździć dalej po kilku dniach to samo , kolejna sprężarka stanęła i zerwało sprzęgło.. pomocy to jest taki koszt . Zastanawiam się nad sprzedażą auta ?
-
Problem z klimą! Pilne bo 30 stopni
Naprawiłem nie dawno klime , wymiana kompresora, czyszczenia, chłodnica itp. Dzisiaj odpaliłem auto po pracy i działa, jadę i nagle przestała chodzić zatrzymałem się na poboczu aby zobaczyć czy działa wentylator i zimne są przewody, i od strony silnika gdzie jest kompresor jest ciągły stukot nie zależnie czy wyłącze klime czy włączę czy nawet całkiem nacisne"off" .. A wentylator działa po włączeniu klimy. Proszę o pomoc jest weekend gorąca, jadę w trasę i wydałem na klime 2 tyg temu ponad 2000 zł
-
Problem, AUX
-
Problem, AUX
A jak z jakością dźwięku?
-
Problem, AUX
Wiesz że nie wiem jaki dokładnie model i skąd taką informację znaleźć. Wiem że jest oryginalne, fabryczne. Napisane na radiu jest Audi concert
-
Problem, AUX
Wiesz że nie wiem jaki dokładnie model i skąd taką informację znaleźć. Wiem że jest oryginalne, fabryczne. Napisane na radiu jest Audi concert
-
Problem, AUX
Mam pytanie , jestem w posiadaniu Audi a4 b7 2005/6 rok i nie posiadam wejścia aux .. A chce zostać przy fabrycznym radiu gdzie jest tylko płyta. Jest to dla mnie uciążliwe bo w w radiu czasami puszczą coś ciekawego A czasami coś że szyby się same zamykają żeby nikt nie słyszał.. haha .A poza tym "wiadomości" ahhh ta nasza polityka i gadanie o pierdołach żeby mieć tylko temat. No i pytanie czy da się jakoś zrobić wejście pod aux a nie ma takiej funkcji w radiu.. (CHCIAŁBYM ŻEBY ORYGINALNE RADIO ZOSTAŁO) . Hmmm sa pod zapalniczke , jakby mp3 z wejsciem , bedzie to funkcjonowało ?
-
[B7] Problem z ledami po wymianie
Ok, wielkie dzięki. Nie wiedziałem że coś takiego jest
-
[B7] Problem z ledami po wymianie
A gdzie ja dostanę całe oprawki z ledami?
michauu45
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta