santos200

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia santos200

Reputacja

1. Czesc. Wszystko ładnnie podpięte. Super gra . Jednak rano do pracy nie pojechałem bo padł akumulator. Ogolnie wygląda to tak 1. Wtyczka wzmacniacza wypieta: Przewod sygnałowy z radia do wzmacniacza - radio wyłączone to 0 v a jak radio załączam to 12 v . Wyłączam radio to spowrotem 0 v. 2. Załączam wtyczkę wzmacniacza i nie załączam radia to na przewodzie sygnałowym dalej 0 v. Po załączeniu radia na przewodzie 12v. Ale po wyłączeniu radia na przewodzie zostało 5 v. Wyszlo ze wtedy wzmacniacz pobiera około około 0,5 A. I to mi rozładowuje aku. Rozumiem że sam wzmacniacza ma jakiś problem. Udezenie w głośnikach po 2 sek. po wyłączeniu radia tez nie jest normalne. Ktos miał podobny problem i się z nim uporał? Audi a4 b7. Bose ( 32 pin) concert 2.
  2. Czesc. Zdjecie schowka pasażera pomogło w przeprowadzeniu przewodu do glosnika centralnego. Łatwo nie bylo ale jest sukces. Niestety zdjecie tylnej półki to dla mnie kosmos wiec basowy glosnik podwiesiłem w bagażniku od spodu. Myślę jednak o wycięciu niedużego otworu i zamotowaniu jakiejś blendy żeby cały bas nie zostawał w bagażniku. Po podłączeniu całości pojawił się jednak kolejny problem: Około 2 sekundy po wyłączeniu radia słychać dość glosne łupnięcie w głośnikach. Mial ktoś coś podobnego ? Jak sobie z tym poradzić?
  3. U mnie nie ma ani kabla ani glosnika. A chciałbym go zamontować. Ogólnie u mnie ( a4 b7 sedan). było radio concert2 ( nie podświetlało po załączeniu swiateł). I w przednich drzwiach były głośniki i gwizdki. Żadnych wiązek nie bylo. Dodatkowo w tylnych drzwiach musiałem otwory pod blendami wycinać bo bylo zabudowane. A żeby tego bylo mało to tylna półka nie ma blendy. Nie mogę sobie tez poradzić ze zdjęciem oparcia tylnej kanapy. Nie moge nawet zagłówków zdjąć bo sufit za niski. Masakra.
  4. Czesc. Ma ktoś jakiś patent na przeprowadzenie przewodu do głośnika centralnego? Dzisiaj godzinę wciskałem pilot przy kablu czujnika nasłonecznienia, pół metra wszedł jednak go nie znalazłem od spodu.
  5. Cześć. Chcę wyeliminować piknięcia ( brak mikrofonu). Czyli mostek pinow 6 i 24 w wzmacniaczu 32 pinowym. Jak rozebrać tą wtyczkę aby taki mostek wykonać?
  6. Cześć. U mnie z tyłu nie ma w ogóle głośników. Zabieram się powoli za montaż Bose i okazuje się że nie ma jak przekręcić nowych głośników. W kwadratowych otworach 7x7 mm. powinny być takie kołeczki jak na zdjęciu. I w nie się wkręca wkręty na torX. ( tak mam z przodu). Jak się te kołki nazywają? Szukam drugi dzień po necie i nie mogę znaleźć takich samych.
  7. Cześć wszystkim. Ogólnie zaczynam akcje z montażem bose w audi a4 b7 sedan. Radio concert 2.Zamowilem wszystkie wszystkie potrzebne rzeczy opisane w 1 poście ( jutro będą). Na początku mam 1 pytanie ( Trochę późno) Czy na tym radiu to będzie działać ? Jak nie to jakie mam kupić? Oczywiście myślę o oryginalnym radiu audi Takie mam: Jeśli to moje się nie nadaje to myślę o takim : I tu pytanie: czy to będzie ok pod bose ? I czy bez problemu je zamontuje? Przesunę panel klimatyzacji w dół i ono wejdzie ?
  8. Panowie. U mnie kontrolka niskiego stanu oleju pojawiła się podczas jazdy. Na bagnecie stan oleju był lekko pod minimum. Dolalem 1L i teraz stan jest nad maximum. Kontrolka jednak nie zniknęła. Okazało się że nie pokazuje mi na wyświetlaczu otwarcia maski. Więc tak jak u kolegi wcześniej. Okazało się, że przerwany jest przewód od czujnika/zamka maski. Zlutowałem i sygnalizuje już otwarcie maski i kontrolka min.oleju zniknęła
  9. Już nic nie kupuję ( ostatnio też sondę lambda wymieniłem na nową ). Ale oczywiście do czyszczenie mogę podejść? Jak się go czyści? jest to skomplikowane? możesz podać więcej szczegółów?
  10. Mógłbyś podać mi więcej szczegółów tej operacji?
  11. U mnie obroty 730. Posiadam OBD eleven i nie za bardzo potrafię poradzić sobie ze zmianą obrotów a info na ten temat za wiele nie ma . Jak się nie uda to pojadę do jakiegoś warsztatu na zmianę obrotów. Dodatkowo zamówiłem jeszcze ezektor. Ostatnia rzecz jaką wymienię:) Podniosłem obroty do 830. Ezektor też wymieniłem. Niestety nie pomogło. Poddaję się.
  12. Jakie obroty miałeś wcześniej i na jakie podniosleś ? Spróbuję wszystkiego . Jak podniosleś obroty? . Silnik ALZ.
  13. Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z falowaniem obrotów w momencie wrzucenia na luz podczas jazdy. Auto potrafi również zgasnąć. ( zanim obroty się unormują to wskazówka spada na 400-600 i wraca, lub zgaśnie. Jak nie zgaśnie to obroty się normują) Na postoju nie ma tego problemu, odpala również dobrze, brak błędów na komputerze. Co jest istotne problem występuje gdy temperatura zewnętrzna powietrza jest koło 0 stopni lub mniej. Gdy na zewnątrz plus to problemu nie ma. Czy na benzynie czy gazie auto zachowuje się tak samo. Rzeczy które ostatnio były w aucie robione lub wymieniane - świeżo po wymianie oleju, filtrów - świeżo po wymianie filtrów gazu - czyszczenie i adaptacja przepustnicy - wymieniono termostat, czujnik temperatury silnika, świece, cewkę zapłonową, przewody, ( wszystkie części na oryginalne lub renomowanych producentów) - przed wymianą tych części problem również występował. Może ktoś miał podobny przypadek. Będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu usterki.