Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Żaba quattro <3


quattro_1991

Rekomendowane odpowiedzi

:thumbup1: pięknie to wygląda, możesz jeszcze pomalować dokładki w kolor i lusterko od angola wrzucić i sądzę że będzie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: pięknie to wygląda, możesz jeszcze pomalować dokładki w kolor i lusterko od angola wrzucić i sądzę że będzie :kox:

Lusterko bedzie , co do dokładek w kolor zastanawiamy sie :grin: Narazie odkladam na GwYnt i 18" :banan:

Na dzien dzisiejszy stwierdzilem , ze tylne jasne lampy troszke nie pasuja do ciemnych z przodu wiec troszke je przydymilem , oczywiscie wszystko nadal w oryginale , tylko lekkie przyciemnienie , tak samo kierunki w blotnikach i halo z przodu :decayed:

Tutaj jeszcze jedna ciemna druga jasna , zeby bylo widac lekka roznice :

Obraz_079.jpg

A tu już w całości :

Obraz_083.jpg

Obraz_082.jpg

Kierunki i halo :

Obraz.jpg

Obraz_084.jpg

---------- Post dopisany 19-07-2014 at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 23:12 ----------

Mała zmiana :naughty:

Obraz_100.jpg

Obraz_103.jpg

Obraz_091.jpg

Obraz_101.jpg

Obraz_099.jpg

Obraz_098.jpg

Obraz_097.jpg

Felgi 18" ABT , opony Toyo 225|40 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tylne przyciemnione folią wyglądają jak przedliftowe:wink: a powiedz mi co dokładnie za końcówki wydechu? domyślam się ze fi80? spawane? czy tylko skręcone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak fi 80 :) przyspawane tylko trzeba delkatna korekte zrobic bo minimalnie nierowno wyszlo . Co do lamp to nie wyszly jak przedlifty , moze na tamtych zdjeciach , zobacz teraz :

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tył nie wygladaja za dobrze .... a raczej jak by były brudne

Hehe dziwne bo wlasnie ostatnio kilka osob ogladalo lampy i chwalili ze fajnie wygladaja i dobrze pasuja do calosci ale oczywiscie szanuje Wasze zdania i nie mam nic przeciwko krytyce : D

Kilka aktualnych zdjec , niestety JESZCZE bez gwintu :D

image.jpg image.jpg image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas coś sie dzieje , nie śpie :D


Gwint zamówiony , duzo szukałem i wszedzie trzeba czekac , ale na środe ma być :decayed:


:banan:AP_ogol_2.jpg :banan:


A w miedzyczasie wpadło lustro z angola :D tylko szkiełko musze dopasc nowe bo to troszke przyfatygowane i wyleciała dokladka cupra bo jakos mi sie odwidziala , a po zalozeniu gwintu z bramy bym nie wyjechal bo ona juz szła po ziemi :grin:

Obraz_104.jpg Obraz_108.jpg Obraz_106.jpg

Obraz_111.jpg Obraz_112.jpg Obraz_109.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto masz wypasss :kox:

Ciężko było obrobić lampy w środku ?? Jak coś to może przepis podasz na pw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładke sprzedajesz czy zostawiasz sobie? ;) jak coś to daj info na PW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście trafiłeś z tym autem, środek kox.Jedynie zrobiłbym coś z dekorami,dokładka od cupry mi sie podoba szkoda ze wyleciala. Na gwincie będzie idealnie. Nie myslales o Logo z grila w chromie co by do relingow siadło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kolego sam robiłeś te lampy mógłbyś coś podpowiedzieć na PW

Poszlo :)

za***iście trafiłeś z tym autem, środek kox.Jedynie zrobiłbym coś z dekorami,dokładka od cupry mi sie podoba szkoda ze wyleciala. Na gwincie będzie idealnie. Nie myslales o Logo z grila w chromie co by do relingow siadło?

Ale ja relingi mam czarne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście wyżej co masz 3 foty to na środkowym tak wyszły jak by w chromie były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu udalo mi sie dorwac dolne listwy drzwi w fajnej cenie i to w dodatku na forum :) gdy zaczolem sciagac moje stare listwy to nie wiedzialem czy plakac czy sie smiac. :D tak prawde mowiac to malo co z nich zostalo od srodka poza silikonem "ratowniczym " hahaha :P
image.jpg

Tu juz wymienione :
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Co do gwintu mial byc juz u mnie ale cos tam niby sie odwleklo wiec zamowilem gdzie indziej :)
Podobno dzisiaj wyjechal do mnie z Dojczlandii :D

UP

No wkoncu gwint AP na pokladzie :banan:

IMG_0685.jpg

Na dzien dzisiejszy taka wysokosc , nizej bedzie jak dorwe wkoncu flat fajfy z 215/40 :grin: jak narazie plastiki powycierane ale nie ma zle ^_^ da sie nizej :P

IMG_0707.jpg IMG_0706.jpg

IMG_0705.jpg IMG_0703.jpg

IMG_0709.jpg IMG_0708.jpg

IMG_0711.jpg

Edytowane przez quattro_1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...