Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dziś w Janowcu parking Magicznych Ogrodów - piękne B7 ? tablice BS... reszty nie pamiętam. Pozdro dla Właściciela
  2. A teraz z innej beczki: potrzebuję zrobić szybę tylną z plexi do Cabrio - zna ktoś kogoś kto ogarnia plexi? Firma, znajomy, brat, kolega, ...koleżanka? Trzeba na już najlepiej
  3. Ze trzy lata wstecz. Kasa przelewem na konto. Ale jeśli nie masz ochoty ani nerwów to bezgotówka to dobre wyjście - byleś na dobrą firmę trafił
  4. Nie słyszałem o nich opinii bo to nie mój rejon Ale ja kiedyś wziąłem gotówką i się odwoływałem od wyceny ubezpieczyciela - temat się ciągnął chyba z 1,5 miecha ale z 3800 w wersji pierwotnej zrobiło się 7200 Są ludzie którzy się tym zajmują i może warto pogadać z kimś takim wcześniej
  5. Czyli weekend jak weekend Ja niedługo zacznę chyba pracę na siłowni! Jako nadwymiarowy obciążnik...
  6. Aktualnie to głównie lampy i jakieś takie drobniejsze tematy do polerowania i prania bo moja dziupla stała się teraz również dziuplą moich majstrów budowlanych A dziś czeka mnie jazda z gwiazdą na masce A klasą teścia...
  7. Ja? Ni Panie! Dalej to samo B5... raz na czas ok.300konnym kopciuchem C6 Q w sedanie się wożę ale tylko czasem Budowę zacząłem więc...
  8. Ale mnie tu dawno nie było...
  9. Pqrking Europa II w Nowym Sączu 15 minut temu. Pozdr Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  10. Pięknie Ci to wyszło - do fresh&clean dorzuć jeszcze simple Co do rantów to u mnie w tym roku to ja akurat przeyyyebałem deko prawy przód po krawężniku Sposób żeby żona uważała? - powiedziałem jej że same fele kosztowąły mnie 3 tysie i wszelkie ew. szkody będzie pokrywać z własnej kieszeni
  11. LOKO obserwuje zawartość Spotkania na drodze
  12. Fajne foty Uważajcie żebym i ja nie chciał się przyłączyć na tą sesję
  13. LOKO odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kiedyś mi się to koło marzyło
  14. LOKO odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Przeczytałem od deski do deski - fura marzenie! A właściciel to się chyba minął z powołaniem - powinieneś zostać pisarzem bo czyta się Twoje wypociny mega dobrze
  15. Ja wrzuciłem eSowe budziki w milach
  16. Myślałem że mi się coś subskrypcja zyebała Prawie miesiąc ciszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.