Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

przedstawię w końcu i swoje wozidełko :wink:.

Samochód posiadam od czerwca 2009 ...wiem .....:whistling:wiem.....kilka dni minęło ... :wink::whistling:......jakoś nie było okazji do tej pory pokazać go więc teraz :whistling:...... to nadrobię :decayed:.

Nabyłem go po kilku miesięcznych poszukiwaniach i jest w "prawie" tej samej formie po dziś dzień :wink::decayed:.

Tak wyglądał zaraz po zakupie...sorki za jakość ..............foto jeszcze z aukcji :whistling:

c91523101.jpg

c91523102.jpg

c91523103.jpg

c91523104.jpg

c91523105.jpg

wyposażenie ,które było w dniu zakupu :

-skrzynia tiptronik

-kierownica skórzana, trójramienna z możliwością zmiany biegów

-napęd....jedyny słuszny :quattro::wink:

-silnik AKN 150km/310Nm....na forum i w googlach jest cała masa info o jego ............zaletach [emoji14]olew: , i dlatego zdecydowałem się na niego :grin:

-4 poduchy

-2 szyby el.

-tempomat

-fotele materiałowe Recaro :kox: grzane i w pełnej elektryce :dancing:

-podgrzewane i el.sterowane lusterka

-lusterko wew. fotochromatyczne

-immobilizer

-2 podłokietniki

-worek na narty za tylnym "łokciem"

-zawieszenie 1BE

-radio Symphony + 6 głośników i subwoofer

-domykanie szyb z kluczyka

-czarne relingi :kwasny:

-alu 15" "słoneczka" :doh::decayed:

modyfikacje poczynione przez ostatnie lata :

-przyciemnienie tylnych szyb

-zawieszenie 1BE (amory i springi) zmienione na S4(amory i springi) , stał zbyt wysoko więc zmieniłem springi S4 na Weitec ,a amorki na przystosowane d opracy na krótszym skoku KYB

-dołożony tylny stabilizator H&R :naughty:(fi 17mm) ,ori miał fi 15mm ,

-przedni z Eibacha :slina:(fi 32 mm) wpadnie jak jego ceny spadną :decayed:

-hamulce przód seria 288 ,zmieniona na 312 trochu było mało ....zmieniłem na 321 z S4B5....dalej było trochu mało :whistling:....więc zmieniłem na 345 z S4B6/B7 :decayed:

-hamulce tył ...seria 245 lite :doh: , zmieniona na 256 wentylowane z S4B5....było mało więc zmieniłem na 269 z S6C5 :wink::decayed:...chyba też pójdą do zmiany :kwasny: ....edit..........no i poszły do piwnicy kolejne....wpadł zestawik 300 z S4 B6/B7 :decayed:...podziękowania dla kolegów : :decayed:siemian , devastation( Dev ) i wojtekce :hi:

-przewody w stalowym oplocie P/T od Dev'a :hi:

-pakiet światło drzwi przód i tył w modułach led ciepłych

-oświetlenie nóg również "w ciepłych" ledach zrobione

-zmianiłem również oświetlenia w podsufitce na ledowe ,ciepłe

-radyjko Symphony zmieniłem na RNS-D ....jakoś nie mogłem się do niego przyzwyczaić i go ogarnąć...... i zapadła decyzja o powrocie do Symphony ....,a po jakimś czasie zrodził się pomysł by wpadł RNS-E z A6 C5 z polskim menu :kox::naughty::decayed: od siemian'a ... :notworthy:

imag1174.jpg

- do niego mapy PL i EU 2014 od H4mm3R'a... :notworthy:

-by możliwości radia lepiej wykorzystać został dołożony mikrofon w lampkę podsufitki i moduł bluetooth z końcówką H :decayed: od siemian'a :notworthy:

-wpadła też ori zmieniarka na 6 cd

-kolejnym pomysłem był montaż modułu drl...światła długie świecą na 30% mocy

imag0850ip.jpg

i do porównania na mijania

imag0852v.jpg

-by nie było ,że seria to kolega KFX wymyślił i przeprowadził montaż modułu CLH ...założył czujnik zmierzchu i moduł ,do którego napisał program :kox: i wszystko bangla jak ori w B7 :yeah:.....wielkie dzięki za ten modzik :drunk::notworthy:

-aktywowałem funkcję domykania drzwi po przekroczeniu ...15 :eusathink:,czy 20km/h

-autko nabyłem na 15" "słoneczkach"...zmieniłem je na 17" pięcioramienne łopaty z A8D2

23032010194.jpg

, te zostały zmienione na pięcioramienne 17" s-line z b7

imag2234r.jpg

jedyne foto jakie z nimi mam...były koło miesiąca na autku

po nich ponownie wpadły "łopaty" z A8D2 i w końcu zagościł wzór z b6 :whistling: dziewięcioramienny s-line w 18" :kox::wink:

-wrzuciłem ramiona i pióra przednie z passata b5 polifta......marketowe "płaskie" mnie nie "kręciły" :decayed:

imag2210.jpg

i na autku

imag2225d.jpg

-ramię i pióro tylnej wycieraczki z vw polo

imag0326n.jpg

- jak urodziło mi się dzięciątko to na tylną szybkę poszła forumowa naklejeczka :wink: od addassko :notworthy:

imag2067.jpg

:wink::decayed:

-wpadł zderzaczek ze spryskami i bix'y by Gwerty

6te0.jpg

6z0z.jpg

- z ostatnich zmian ...silnik akn odmówił dalszej współpracy ...został zmieniony na ake z b6

- kolejny modzik...aktywowane selektywne otwieranie drzwi :decayed:

podziękowania dla fantowski'ego za sesję :notworthy:

dsc1594rozdzielczopulpi.jpg

dsc1595rozdzielczopulpi.jpg

dsc1609rozdzielczopulpi.jpg

dsc1622rozdzielczopulpi.jpg

dsc1662rozdzielczopulpi.jpg

dsc1658rozdzielczopulpi.JPG

dsc1665rozdzielczopulpi.jpg

z planów na mody to ........................czas pokaże :wink:

wszelkie komentarze i uwagi mile widziane :wink:

:hi:

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu czytać całości... rozpisałeś się jakbyś jezdził a8 z 2013 roku albo RS6... Przecież każdy wie jak wygląda poczciwe stare rozlatujące się B5 z stukającymi głowicami :decayed:

nie ma oddzielnych podziękowań z kwiatami dla mnie więc moge jechać z koxem :decayed:

Zdziwił mnie napis otomoto na fotkach z chwili zakupu auta... przecież przed wojną nie było otomoto więc chyba jakis FAKE :decayed:

AAA... i zmień nagłówek... Nogaro Blue... jak to brzmi... przecież wystarczyło napisać Pedallski (przez dwa L co by brzmiało bardziej światowo) Niebieski :decayed:

to tyle... nie będe się więcej rozpisywał bo nie warto :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

...widze że ruch w temacie adekwatny do samochodu :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

A napisałeś ze oświetlenie wnętrza zrobiłeś z 128m pasków Ledowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry paździoch :thumbup1::decayed: książkę można by o nim napisać :decayed:

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

Wpadnij w końcu te dystanse przymierzyć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-hamulce przód seria 288 ,zmieniona na 312 trochu było mało ....zmieniłem na 321 z S4B5....dalej było trochu mało :whistling:....więc zmieniłem na 345 z S4B6/B7 :decayed:

-hamulce tył ...seria 245 lite :doh: , zmieniona na 256 wentylowane z S4B5....było mało więc zmieniłem na 269 z S6C5 :wink::decayed:...chyba też pójdą do zmiany :kwasny:

moja szkoła :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-hamulce przód seria 288 ,zmieniona na 312 trochu było mało ....zmieniłem na 321 z S4B5....dalej było trochu mało :whistling:....więc zmieniłem na 345 z S4B6/B7 :decayed:

-hamulce tył ...seria 245 lite :doh: , zmieniona na 256 wentylowane z S4B5....było mało więc zmieniłem na 269 z S6C5 :wink::decayed:...chyba też pójdą do zmiany :kwasny:

moja szkoła :naughty::naughty::naughty::naughty:

Jednak przeczytałeś całość :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tak bo miałem chwile... :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

BTW. widze że do Ciebie też Arturek co chwile dzwoni z prośbą o wypowiedź żeby rozruszać temat...

Do nie przed chwilą dzwonił i aż krzyczał z radości że już 3 wpisy że już większy ruch... że jak w wątku u Bartka... że za chwile będzie to najbardziej aktywny wątek na całym forum.

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

-fotele materiałowe Recaro :kox: grzane i w pełnej elektryce :dancing:

:hi:

z tego co pamiętam to fotel pasażera trzeba przesuwać gołymi ręcyma więc chyba się zagalopowałeś misiu kolorowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian Ty też musisz zawsze wszystko wypaplać :facepalm:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::grin::grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian ogranicz dawki proszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zapomniałeś dodać że sprężyny z weiteca zostały zastąpione takimi które były u kowala robione :decayed::decayed::decayed: Poniedzy 3 a 4 podkową pyknął Ci spręzyny... :decayed::decayed::decayed:

jestem ciekaw jak wyjdą te drewniane drewfelgi które zamówiłeś u stolarza... podobnie bieżnik będzie niezniszczalny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy przesuwanie było rowniez w el. w b5 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czyli nie pełna elektryka...

Trzeba było napisać "radarowy tempomat" a jakby ktoś napisał że jest zwykły a nie radarowy to napisałbyś: "Nie wiem,czy radar był rowniez w tempomacie w b5 ....." :grin::decayed::wink:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

Nie wiem,czy przesuwanie było rowniez w el. w b5 .....

a RNS-E, BT, CLH, hamulce 345 były :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-hamulce przód seria 288 ,zmieniona na 312 trochu było mało ....zmieniłem na 321 z S4B5....dalej było trochu mało :whistling:....więc zmieniłem na 345 z S4B6/B7 :decayed:

-hamulce tył ...seria 245 lite :doh: , zmieniona na 256 wentylowane z S4B5....było mało więc zmieniłem na 269 z S6C5 :wink::decayed:...chyba też pójdą do zmiany :kwasny:

moja szkoła :naughty::naughty::naughty::naughty:

No jakiś tam wkład miałeś to prawda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem... nie tylko mentalny :decayed:

Nie tylko.....dostęp do wszelakich cześci i nie tylko ułatwił modzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Siemian jest zamęt :whistling: i hamulce

Fajne autko :kox:

do Ciebie też dzwonił zebyś coś napisał? :decayed:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

ja w pierwszym poście widze z pięć miejsc gdzie powinny zostać dopisane podziękowania dla mnie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja najwieksza wada to skromność :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie pokazałeś auto! :naughty: wygląda naprawdę ładnie - mi się podoba :good: a Siemian mega skromny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...