Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fakt :decayed:

Opublikowano

zacna przemiana :decayed:

Opublikowano
  • Autor

trochu czasu , chęci i części Mareckiego :decayed:

Opublikowano

i kapuchy :grin:

Opublikowano
i kapuchy :grin:
oj tak... coś o tym wiem... :decayed::polew::grin::wink:
Opublikowano
  • Autor
i kapuchy :grin:

luzik nie była moja :wink::polew:

Opublikowano
i kapuchy :grin:

luzik nie była moja :wink::polew:

bardzo ku... śmieszne :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

... ooo druga strona NA BOGATO!!!! :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

joke :wink:

Opublikowano

Gratki, Ciekawe co jeszcze wymodzisz bo chyba nie wiele zostało

Opublikowano

Szkoda Arturku że nie zrobiłeś tego wątku wcześniej. Jakbyś pisał po kolei co robiłeś wraz z fotkami to fajna książka by była do poczytania małemu przed snem :grin:

a furka :kox:, mam okazję często ja widzieć na żywo :wink:

Opublikowano

trzeba po prostu modzić dalej :decayed::naughty:

Opublikowano

fura piękna :grin:

Maro widzę że dokańcza jej opis :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Szkoda Arturku że nie zrobiłeś tego wątku wcześniej. Jakbyś pisał po kolei co robiłeś wraz z fotkami to fajna książka by była do poczytania małemu przed snem :grin:

a furka :kox:, mam okazję często ja widzieć na żywo :wink:

No gdybym poszedł dawno za radą Hammera to wyszło by ciekawie ....ale jakoś nigdy czasu nie było .....i sam też nie umiałem się zmobilizować :whistling::embarrassed:

---------- Post dopisany at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany at 07:14 ----------

fura piękna :grin:

Maro widzę że dokańcza jej opis :grin::grin:

Nie raz nie dwa przy niej dłubał....takie cuda jak wyprawiał z vagiem przy( jak to on określa hehe ) egzemplarzu muzealnym :decayed: to nie ma co się dziwić ,że tyle o aucie wie ;)

I nigdy nic nie spieprzył o dziwo.

Można by napisać ,że autko nieraz było ratowane z opresji dzięki niemu.........wypady do Żychlina do Boscha będą czymś ,czego człowiek nie zapomni mu nigdy :notworthy:

---------- Post dopisany at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ----------

.......

Jemu i tak pewnie będą sie kojarzyły tylko z............

żarełkiem pod Łodzią :decayed:

Opublikowano

no Artur fajne masz to auto :kox:

Opublikowano
  • Autor
no Artur fajne masz to auto :kox:

Dzięki Wojtuś , było nie było Twojej pracy też w nim od groma :hi:

Opublikowano
fura piękna :grin:

Maro widzę że dokańcza jej opis :grin::grin:

Nie raz nie dwa przy niej dłubał....takie cuda jak wyprawiał z vagiem przy( jak to on określa hehe ) egzemplarzu muzealnym :decayed: to nie ma co się dziwić ,że tyle o aucie wie ;)

I nigdy nic nie spieprzył o dziwo.

Można by napisać ,że autko nieraz było ratowane z opresji dzięki niemu.........wypady do Żychlina do Boscha będą czymś ,czego człowiek nie zapomni mu nigdy :notworthy:

przez skromność nie zaprzecze :decayed:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

no Artur fajne masz to auto :kox:

Dzięki Wojtuś , było nie było Twojej pracy też w nim od groma :hi:

no i wychodzi ile musieliśmy się kur... narobić żeby to coś jeszcze istniało, o jeździe nie mówiąc :decayed::decayed::decayed::decayed:

... ale cóż.. z zabytkami tak to jest że wymagają dużo więcej pracy... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
no Artur fajne masz to auto :kox:

Dzięki Wojtuś , było nie było Twojej pracy też w nim od groma :hi:

no i wychodzi ile musieliśmy się kur... narobić żeby to coś jeszcze istniało, o jeździe nie mówiąc :decayed::decayed::decayed::decayed:

... ale cóż.. z zabytkami tak to jest że wymagają dużo więcej pracy... :decayed:

Przez wdzięczność nie zaprzeczę. :decayed:

Opublikowano

No i wreście doczekałem się tej "wiekopomnej" chwili:kox:...a już myślałem, że siwe włosy pokryją moją kapucynę, zanim założysz temat:decayed::decayed:

Na żywo robi robotę te autko:wink:

Opublikowano
  • Autor

Thx Grzesiek :hi: następny z wkładem swoim ...hehe.. ....jak tu wejdzie 10% tylko tych co dłubali przy tym aucie to strony same polecą :decayed:

Opublikowano

:wink: ee...ja tam tylko takie pierdółki, można powiedzieć...kosmetyka:grin:

...no nie powiem...siemian już prawie jedną "nabił":grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.