Treść opublikowana przez deal
-
[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
audi caly czas do sprzedania wymienione w tym tygodniiu sprzeglo z kolem 2masowym zrobiony przeglad w ASO aby potwierdzic bezwypadkowosc http://otomoto.pl/audi-a4-b6-s-line-1-9tdi-navi-skora-18-przeglad-aso-C34735071.html SPRZEDANY temat do zamkniecia
-
B6 DIVISION
Panowie jaka cena za maje b6 zalezy mi sprzedac bo firme otwieram ale tez nie mam zamiaru robic prezentow
-
[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
Spoko wysle . Szkoda furki mam nadzieje ze kiedys jeszcze sobie taka kupie. :-(
-
[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
Cool blue oceniam b dobrze mam je dobre 6mies i spoko. W nocy ludzie mysla ze xenon . Ale barwa delikatna wiec niebiescy nie marudza. Mialem w b5 night breaker i w nocy bylo znacznie lepiej niz na blue . Ale tak jak piszales to nadal zolty. Jesli nie latasz nocami duzo to polecam cool blue . Fotke podesle http://olx.pl/oferta/audi-a4-avant-1-9tdi-s-line-rns-e-skora-full-zadbane-CID5-ID70k3t.html Sytuacja zmusila :-(
-
B6 DIVISION
http://olx.pl/oferta/audi-a4-avant-1-9tdi-s-line-rns-e-skora-full-zadbane-CID5-ID70k3t.html Moje zapraszam
-
B6 DIVISION
Znajomego audi polecam http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-airride-recaro-tdi-170km-CID5-ID6VBfl.html
-
[B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
:-o swietne mody i ten vfiz
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Bardzo dobrze sie prezentuje zmiana na duzy plus. Z lusterkiem duzo zabay bylo ??
-
B6 DIVISION
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/powrot-z-dlugiego-weekendu-20-kilometrow-w-3-godziny,459836.html niestety dotkliwie to odczulem wracajac z Wladyslawowa sr predkosci 17km/h -logowanie vagiem pokazalo rozrzad do ustawienia majstry zrobilyh na +3 a momentami do +4 -zmienione na 0.0 schodzace do -0,6 a wy jak AVFa macie ustawionego ??
-
[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
zrobilo sie cieplo to wpadlo podszybie filtr kabinowy weglowy i nabicie klimki ;p cos tam sie ruszylo w b6 ostatnio cisza bo brak czasi -klocki tarczer ATE -plyn hamuclowy ATE Cuper blue racing -logowanie vagiem pokazalo rozrzad do ustawienia majstry zrobilyh na +3 a momentami do +4 -zmienione na 0.0 schodzace do -0,6 -przeplywka nie dzialala wjechala nowa i jak by koni wiecej dostal ;p - w kolejce jeszcze N75 ;/
-
Mój pierwszy Avant
foty wnetrzze poprosimy i wiecej w opisie . jakie plany ?
-
Spalanie 1.9 TDI PD
musze sie pochwalic bo w zewszlu weekend jechalem pod monachium , do granicy mam 150km wiec tak zpokojnie 100km/h a na autostradzie 150-170km w 4 osoby i bagol po dach spalanie na fisie na mecie 6,6l . powrót to w 2 osoby bagol pusty jazda na autostradzie 170-200km/h spalanie na fisie 7.4l calkiem niezzle ;p no i vmax sprawdzony mojego avfa 225km/h jak na przebieg 295kkm orygnalnego to ladnie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
witam problem mam wyczulem luz na wahaczu okazalo sie ze do wymiany jest dolny prawa strona ten mniejszy i teraz jest pytanko bo ja ma orygnal wersje sline czy jest jeden rodzaj do kozy i sline ??? i czy warto placic za femfordera czy polecacie cos innego ??
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- [B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
spocik jak najbardziej...- B6 DIVISION
5 dni czekania na weekend a w weekend deszcz nawet auta nie umje . chyba czas otworzyc browara- [B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
swietne b6 ma wszystko co potrzeba pakiet i falerga miezga gratki- [B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
tak jak obiecalem wszly fotki... mile widziane opinie i pomysly dalszych narazie drobnych modow- [B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
"Rybie oko" na moje oko dokladnie rybka robione zawsze mecze o to bo podoba mi sie strasznie efekt ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- ladna pogoda wiec dzialamy KONSERWACJA ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- ale cos bidna ta stacja:grin: hot dogow na niej nie mieli ;p ---------- Post dopisany 17-03-2014 at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 20:27 ---------- żółte mgielne ;p i na soczewke Osram hyper ---------- Post dopisany 05-04-2014 at 03:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 15:21 ---------- wkoncu weszla felga na ten sezon od a6 c6 lekki dystans i tak to wyglada ;p fotki kalkulatorem robione senyjka w ten weekend ---------- Post dopisany 03-05-2014 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 03:01 ---------- polerowanie lamp w weekend majowy do tego glinkowanie korekta lakieru itp wiec cos sie dzieje ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 09:56 ---------- z okazji mega dobrej pogody grill zmienil kolor :-P jutro foto .- B6 DIVISION
Zapraszam klubowiczow z wielkopolski do siebie na poranko ;p- B6 DIVISION
- Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
poszukuje srodka do czyszcznia plastiku po praniu pianowym cos takiego znalazlem Shiny Garage Interior Cleaner 500ml - Shinygarage.pl - chemia samochodowa, wosk do felg, szampon do samochodu, kosmetyki samochodowe, chemia do myjni, kosmetyki samochodowe gdynia oraz płyn do mycia felg. a wy co polecacie ??