Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spalanie 1.9 TDI PD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:




jakaś zmiana się nada. A że B6 jest ff pytkę proszę o dokładne info i bzzzz ot proszę.

Proszę o info jakie macie spalanie w waszych klekotach?

od razu info jakie koło i czy jest soft?

chodzi mi głównie o trasę :decayed:


Ps. Wandej Cycu- temat nie dla Ciebie :decayed:

Opublikowano

1,9 TDI QUATTRO : felga 18cali, soft 170ps, spalanie LATEM: 7,5-8 , ZIMĄ: 10-12 jak jest śnieg :decayed:

Opublikowano

1.9 TDI 170 ps 380Nm :

na trasie lato 18" 225 (do 140k/h - 5,3L ; 160k/h - 5,6L) tak było w zeszły roku jak jechałem na wakacje

na trasie zima 17" 225, bez sniegu ( 100-120k/h - 6,7L ; 140-160k/h - 7,5-8L) tak było teraz w styczniu

A tak ogólnie od rezerwy do rezerwy 1000 km +/- 100

Opublikowano

1.9 TDI seria AVF, koło 225/50/16 trasa: 5,6 l, prędkość 140+, nieważne czy zima czy lato, miasto: lato 7-8, zima 8-9 robię krótkie trasy po 4 km :kwasny: do pracy

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

jakaś zmiana się nada. A że B6 jest ff pytkę proszę o dokładne info i bzzzz ot proszę.

Proszę o info jakie macie spalanie w waszych klekotach?

od razu info jakie koło i czy jest soft?

chodzi mi głównie o trasę :decayed:

Ps. Wandej Cycu- temat nie dla Ciebie :decayed:

A już kurfa ładną wiązkę składałem żeby Ci przedstawić co myślę na ten temat:bag:

Opublikowano
  • Autor

Ps. Wandej Cycu- temat nie dla Ciebie :decayed:

A już kurfa ładną wiązkę składałem żeby Ci przedstawić co myślę na ten temat:bag:

:decayed::decayed:
Opublikowano

AVF ośka soft, 6,4 l/100 dałem rade jadąc w trase 150-180 km/h :)

Opublikowano
  • Autor

tylko proszę o dane z baku nie fisu :decayed::decayed:

Opublikowano

ja zazwyczaj z baku liczę średnie od pełnego do rezerwy

1.9 TDI AVB seria a oto wyniki:

lato 225/45/R17 (60% trasa/ 40% miasto) - 5,9 L / 100 km

zima 205/55/R16 (60% trasa/ 40% miasto) - 6,3 L / 100 km

Opublikowano

Mój AWX na trasie 5,7L oponki seryjne R15/195/65 w zimę 6,5

Opublikowano

feLga 18" OPONA 225/40

ZIMA miasto: 7,5l/100km

trasa: 6,5/ - ale predkość autostradowa :wink:

Opublikowano

Silnik BKE

Lato

Felga 16" opona 205/55 5,5l/100km (30% miasto/70% trasa) prędkości na trasie 120 - 160, miasto bez oszczędzania, (raz na trasie wyszło mi 4,97l/100 km ale prędkości do 130 i delikatna jazda ;D 100% trasa)

Zima

Felga 15" opona 195/65 (30% miasto/70% trasa) +/- to samo co w lato chyba że przymroziło 5,6-5,9l/100 km ;D

Osobiście jestem bardzo zadowolony ze spalania ;D

Opublikowano

Jak bym się w 8 mieścił 100% miasto to bym był zachwycony. A mi 8.7 lato, 11 zima.

Kto ma Awx po OC do 160KM i jak mu spala?

Opublikowano

:shock3::shock3:

Jak bym się w 8 mieścił 100% miasto to bym był zachwycony. A mi 8.7 lato, 11 zima.

Kto ma Awx po OC do 160KM i jak mu spala?

patrz wyżej ja mam 175KM i nie pali mi 11

a do pracy mam 4km

Opublikowano

Avf Q 164kuce 16`205/55

Średnie w mieszanym 60/40 7.2l, zimą średnio 7,8l odcinek po 15km w jedną stronę.

Ostatnio trasa:

200km przy stałej 130km/h S3ką

+ 250km landówkami do 120km/h wyszło 6,02l wg baku fis 5,6l pokazywał.

Ta sama trasa latem na 17`235/45 6.8l.

Opublikowano

To mi już tylko czujnik temperatury został do podmiany. Chociaż niby dobrze wskazuje, bo reszta Ori i nowa.

Opublikowano

U mnie rekord spalania jaki miałem to 7,5 ale to było dopier***anie po mieście ze bałem się trochę czy silnik to wytrzyma :-P no ale ja mam w serii bke ;-)

Opublikowano
  • Autor

Bke to te 100konne?

Opublikowano
Bke to te 100konne?

115km. AVB to 101km laiku:przebiegly:

Opublikowano

Dokładnie 115 KM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.