Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spin444

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Chodziło mi bardziej o zacisk że A5 B10 diesel 204KM ma takie pełne zaciski jak benzyna w A4 B9 204 KM a benzyna A5 B10 204km ma takie otwarte. Ten pełny zacisk po prostu lepiej sie prezentuje moim zdaniem .
  2. Fajne autko, gratulacje zakupu, zastanawia mnie tlyko czemu Audi zrobiło taki downgrade hamulców w A5 B10 TFSI 204KM w benzynie w porównainu z tym samym silnikiem w A4 B9 . @dobry1 Ty masz takie pełne zasiski jak ja w w swojej benzynie A4 B9 ? Ale czemu w benzynie A4 B10 sa jakies takie małe.
  3. Gratulacje zakupu fajna furka jak te przyciski na kierownicy w codziennym uzytkowaniu ?
  4. Narazie nie ale plan cały czas aktualny narazie $$$ poszła w inne inwestycje
  5. tylko wymiana sprężyn lub całego zawieszenia na gwintowane lub kit
  6. Dokładnie tak więc odbierając nowe auto z salonu jest loteria jak trafisz i jak ładnie będzie siedziało czy też jak u mnie będziesz miał prawie skrajne wartości przód tył i wyglada jak wyglada
  7. Taka ciekawostka w temacie zawieszenia, ostatnio na mieście zobaczyłem identyczne auto podszedłem i trafiłem na właściciela spytałem go o zawieszenie powiedział mi że to seria sportowe s-line bez regulacji z tym samym napędem i silnikiem co u mnie. Wysokość była idealna taka jaką sobie wyobrażałem na odbiorze auta czyli pomiędzy kołem a nadkolem z przodu i z tyłu była szczelina na 1 palec. Zastanawiałem się czemu u mnie jest tak rozjechane to zawieszenie i przód tak pieje. Okazał się że ja miałem pecha w fabryce a gość wygrał fajny setup zawieszenia. Pisałem do AUDI ale nie uzyskałem odp. Byłem na weryfikacji tematu w ASO bo strasznie mnie to wkurza. Okazało się że moje zawieszenie jest w normie ale niestety tył w dolnej normie a przód w górnej czyli dlatego pieje, pewnie u tego gościa na parkingu i tył i przód był w dolnej normie i wyglądało to super. Troche lipa że marka aspirująca i postrzegana przez większość jako premium pozwala sobie na taki rozjazd w tolerancji miedzy zawieszeniem przód - tył i wypuszcza auta które w teorii maja to samo zawieszenie a jedno wyglada super a kolejne jak kupa. Trochę musze sobie ponarzekać bo jestem coraz bardziej rozczarowany po zakupie audi w salonie jak i obsługa pozakupową w ASO. Raczej nie wrócę po kolejne nowe Audi. Jak będzie mnie stać następne będzie inne auto premium może wymarzone Porsche 911. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów. Na wiosne/lato wleci pewnie gwint bo jak wrzuce Eibacha i znowu siadzie cos nie równo to się wkurze na maksa. Jak wyglada temat gwarancji po wymianie zawieszenia czepiają sie w ASO ma to jakiś wpływ na całość auta czy tylko na gwarancje zawieszenia?
  8. Felgi TURISMO GTS01 tak jak fabryczna w rozmiarze 19 cali o szerokości 8,5 cala ma tylko inne ET30 (przez co jest idealnie na równo z nadkolem) + czarne śruby
  9. Setup zima ? siadły całkiem ładnie ET idealnie zgrało się z nadkolem
  10. Szkolenie Bezpiecznej Jazdy - Advanced Driver (II stopień) - TOR Łódź IMG_2480.mov
  11. Czy na ProKit auto usiadło równo czy nadal masz przód troche wyzej niz tył ? Dokładnie mi chodzi o szczeline miedzy kołem a nadkolem czy sa równe ? Sam rozglądam sie nad zmina zawiasu
  12. Gratulacje zakupu Fajna sztuka, po dotarciu polecam wyciecze na tor na przetestowanie co to auto potrafi.
  13. Ładna furka w czarnym lakierze nawet tak nie rzuca sie w oczy brak pakietu s-line. Pozdrowienia z Łodzi trzeba kiedyś zebrać łódzką ekipę na jakiś spocik
  14. Ładna sztuka daj troche więcej fotek ?
  15. 3500 zł + przesyłka i śruby ok 3800 zł za wszystko wyszło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.