-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Teraz to już sztos w każdym calu!! ?? dobra robota!
-
-
A4 B9 AVANT by Adasko19
Witam serdecznie! Przedstawiam moja 3 A4, po B6 i B8 przyszła pora na B9, w pakiecie zewnętrznym S Line. Krótko o samochodzie: A4 B9 Avant S Line 35 TFSI S Tronic Rok produkcji 2021 Przebieg 148 900 km Wyposażenie - MMI - nagłośnienie coś pomiędzy seria, a Bang and olufsen - el. Klapa bagażnika - fotele sporty, materiałowe, podgrzewane - listwy chromowe, relingi i lusterka oklejone czarną folią - koła 19" - klimatyzacja 3 strefowa - Virtual Cocpit - zawieszenie 1BE Plany - koła 20" - przyciemnić szyby z przodu - program - ... Później dorzucę więcej zdjęć ?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Mój bosze ?? ale piękna bestia ??
-
B7 Avant AWX Quattro
Quattro?
-
A4 b7 1.8t
[emoji122][emoji122][emoji122] Jest idealnie [emoji106]
-
Audi A4 B5 95r Laserrot
Pokrowce z którymi kupiłeś samochód były mistrzowskie [emoji6] dobrze, że zmieniłeś fotele. Zmiany bardzo na plus [emoji106] hid 6000? Nie lepiej było dać 4300-5000? Lepiej widziałbyś w deszczu
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Zadziała, tylko kodowanie trzeba zrobić. I potem pozostaje problem komunikatu o braku płynu do spryskiwaczy i możesz założyć czujnik lub zmasować pin w zegarach
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Najlepiej to po dużej soczewce w lampie [emoji6] i xenon ma przetwornice w dole lampy, a bix z tyłu lampy
-
[B5 1.9 1Z LZ9U] Audi A4 *Problem ze skrzynia?
To nie lepiej się wstrzymać aż do tego momentu jak soczewki założysz? Przecież w zwykłych lampach to jest nie jazda z hidem [emoji6]
-
[B5 1.9 1Z LZ9U] Audi A4 *Problem ze skrzynia?
Do tych lamp co masz montujesz Hid-y?
-
B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/
Coś się podziało, to o zmianach dopiszę [emoji6] Przyciemniane zostały szyby z przodu [emoji3] Dzisiaj też miała miejsce przymiarki koła, sądzie to jakoś u mnie? Dystans jest nie zdjęty, więc koło schowa się o 1.5cm, samochód masakrycznie brudny, ale już umyłem [emoji6]
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Mateusz mody na bardzo duży plus [emoji106]a kamerka calkiem fajny bajer [emoji5] Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
-
B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/
Jedno zdjęcie pod robotą [emoji6] zamierzony efekt osiągnąłem [emoji6]
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Widzę, że mój avant się załapał do zdjęcia [emoji6] jeszcze raz wielkie dzięki za ogarnięcie i muszę dodać, że koło pasuje tutaj idealnie [emoji6]
-
B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/
Jeszcze raz dzięki wielkie Mistrzu [emoji6] moim zdaniem siadło idealnie [emoji3]
Adasko19
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta