Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :wink:

Przedstawiam moje auto:

Zakupione 15.09.2014r.

Rok produkcji: 2003
Silnik 1.9 TDI PD 131KM
Oznaczenie AVF
Przebieg przy zakupie 238 000
Obecnie (III.2017): 310 000
Wyposażenie:
- climatronic
- 6x Poduszka powietrzna
- 2x el. szyby
- elektryczne i podgrzewane. lusterka
- tempomat
- ABS i ESP
- pakiet światło, czyli podświetlane: klamki, przestrzeń pod fotelami i po otwarciu drzwi, podłokietnik
- AMBIENTE
- multifunkcyjna kierownica


Zmiany dokonane przeze mnie:
- CHIP TUNING
- RNS-E LED
- przedni zderzak S-Line
- lotka na tylną klapę S-Line
- listwy drzwiowe S-Line
- progi pomalowane w kolor nadwozia

- tylny zderzak S-Line

- czujniki parkowania w tylnym zderzaku oraz wyświetlacz odległości w popielniczce

- odblokowanie pełnego komputera pokładowego
- RS6 18" + opony FALKEN 225/40R18 => lato

- oryginalne felgi stalowe plus opony FALKEN 205/55R16 => zima
- przyciemnione szyby

- dystanse 13mm i 17mm

- listwy dekoracyjne oklejone folią
- moduł imitacji samopoziomowania
- oświetlenie LED wewnątrz pojazdu

- lampki led w oświetlenie tablicy rejestracyjnej
- hamulce 312mm z przodu z tyłu nowa seria

- halogeny oklejone żółtą folią
- fotele sporty grzane z elektryką lędźwi

- przednie lampy przerobione na BiHalogen plus przetwornie i palniki o barwie 4300 => BiXenon

- podsufitka S-Line
- rzeczy eksploatacyjne


Plany:
- zmiana kierownicy
- ramki klubowe
- przyciemnić przednie szyby
- ...

Wygląd aktualny:

20161224_134442_zpsknwamw2w.jpg

20161224_134621_zpsowy2ue6a.jpg

20161224_134459_zpsgzdwc5al.jpg

20161225_093514_zpsbgprtav6.jpg

20160823_161547_zps4kt4y5yr.jpg

DSC_0054_zpsxqfiaonb.jpg

DSC_0059_zpsx0etnccq.jpg

Zdjęcia z kiedyś:

DSC_9414_zps0a164c3f.jpg

DSC_9415_zps36bba51f.jpg

DSC_9411_zpsdb972c7b.jpg

DSC_9413_zps1abd09aa.jpg

DSC_9416_zps3f5861f3.jpg

DSC_9410_zps66760ce6.jpg



I jedno zdjęcie mojego poprzedniego samochodu:

DSC_9404_zps4e1bfd10.jpg
 

Edytowane przez Adasko19

Opublikowano

teraz tylko giełda i jazda z modami ;) pozdrawiam

Opublikowano

Dorzuć do modów zmianę drewna chyba, ze Ci takie listwy odpowiadają :)

Bezawaryjnej jazdy!

Opublikowano

Bardzo ładny kolor :thumbup1: Dobrze współgra z chromami - nie psuj tego ciemnymi szybami.

Pomyśl nad pomalowaniem dokładek i progów.

Opublikowano
  • Autor

Progi pomaluję jak będę malował przedni zderzak s-line? :decayed:
Tylko jaki zderzak dać na tył, żeby to się komponowało? Chyba, że w tym co mam pomalować dokładkę? :wink:

Opublikowano

Nie chcesz mi tych felg sprzedac, bo poszukuje takich biedron na zime. :)

A co do szybek to sciemniaj sciemniaj, tylko wszystkie !! :D

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Jeżeli wydechów nie zamierzasz wyciągać na wierzch to nie ma problemu ze znalezieniem tyłu sline do avanta :wink:

Opublikowano

Kurde no, te wydeszki podwojne doooobrze wygladaja !! :)

Opublikowano
  • Autor

Właśnie o takim myślałem :)
Wydechów wyciągać nie zamierzam, ale póki co w przyszłym tygodniu rozrząd, oleje i koła zimowe. A mody pewnie od listopada :wink:

Opublikowano

Kurde no, te wydeszki podwojne doooobrze wygladaja !!
pięknie, tylko zderzak znaleźć w sensownej kasie graniczy z cudem :facepalm:
Opublikowano
  • Autor

Kurde no, te wydeszki podwojne doooobrze wygladaja !! :)

Też dla mnie robią mega robotę, tylko chyba ciężko trafić taki zderzak :wink:

Opublikowano

A te felgi rozumiem szykujesz dla mnie ? :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A te felgi rozumiem szykujesz dla mnie ? :D

Poważnie chce je sprzedać :decayed: Jak coś pw i dogadamy cenę :wink:

Aktualnie póki zacznę modzić, to musiało wpaść trochę rzeczy eksploatacyjnych czyli kompletny rozrząd z filtrami i olejem, do tego akumlator, ponieważ stary odmawiał posłuszeństwa oraz felgi na zimę, na dniach wpadną opony. :wink:

Przez zimę myślę, że uda mi się uzbierać parę gratów czyli koła być może gwint :decayed: Bankowo w trakcie zimy wpadnie program i przyciemnione szyby :wink:

Panowie ma ktoś u siebie emulator zmieniarki? Warte jest to cokolwiek? Niby mam radio JVC, ale wolałbym zostawić oryginalne i tak się zastanawiam żeby coś takiego kupić :wink:

Edytowane przez Adasko19

Opublikowano

Panowie ma ktoś u siebie emulator zmieniarki?
siwytychy ma :wink: i nie każdy pendrive czyta mu :kwasny:
Opublikowano

Ja mam kolego i jak narazie zadnych problemow polecam

Opublikowano

tez mam emulator , ja polecam ;-)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę odświeżę temat :decayed:
Póki co większych zmian nie ma, ale mówiłem, że radio 2Din może wpadnie w dalekiej przyszłości... Gdy trafiła się okazja zakupu kompletnego kosza pod to radio w okazyjnej monecie, to musiałem zweryfikować swoje plany, na zdjęciu nie ma klimatronika i przycisku ESP, ale ich jeszcze nie odebrałem, więc nie kupię emulatora zmieniarki, a RNS-E i tu mam do Was pytanie czy warto dopłacić do ledowego czy kupić zwykłe?

DSC_9430_zpsaa9327c1.jpg

Wpadły też ledy w podświetlenie tablicy

DSC_9428_zpsa6048fd0.jpg

A moje felgi wpadły do samochodu KoJ@K'a, a do mnie zawitała stal na zimę z nowymi oponami :decayed:


Po ponad roku czas by trochę opisać zmiany :wink:

Wpadł program na prawie 170 koni i 380 Nm. Przyciemnione szyby. Zderzak S-line na przód oraz lotka na tylną klapę. Pomalowane zostały progi i dokładka tylnego zderzaka. Założone 18 calowe felgi RS6 z oponami Falken 225/40R18, które przez zimę zostaną odświeżone i nowy lakier. Kilka zdjęć (muszę umyć samochód i wstawić porządne zdjęcia)

DSC_0035_zpsqazn2mfz.jpg

DSC_0038_zpsbdx0bmbz.jpg

DSC_0036_zpstaxqxbjs.jpg

Następnym modem będzie BiXenon oraz wymarzone RNS-E

Proszę o pozytywne oraz negatywne oceny :wink:

Opublikowano

Nooo i od razu się inne auto zrobiło. :) Tylko czemu przód nie ściemniony ?? :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Tak jakoś zrobiłem, ale muszę się kiedyś zebrać i ten przód też zrobić. [emoji6]

Opublikowano

No koniecznie ! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.