Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lecisz majster jak burza, dopiero co kupiony, a tu juz pdc siedzi i zderzak pomalowany na aucie :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lecisz majster jak burza, dopiero co kupiony, a tu juz pdc siedzi i zderzak pomalowany na aucie :D

Gdzie tam idę jak burza parę detali tylko założone i to w ciągu dwóch lat :decayed:

Może dopiszę o zmianach:

oddałem felgi do regeneracji, jeszcze w styczniu powinny być gotowe

wpadły emblematy S Line na listwy boczne, jeszcze nie wiem czy je nakleję :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowy rok jakoś rozpocząłem, mianowicie letnie felgi zostały odnowine i pomalowane w ori kolor [emoji6]

1c19a6d9166e53ccc6f7609bc01e9760.jpg

8b25df67701a8988726fc10e9b6f46d5.jpg

Muszę jeszcze dokupić dwie opony [emoji3]

W najbliższych dniach jeszcze nastąpi jedna zmiana, ale to już opiszę razem ze zdjęciami [emoji4]

Opublikowano

Jaka to nastepna zmiana? :naughty:

Zapewne zmiana na lepsze :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję, że na lepsze [emoji3] zresztą sam ocenisz na żywo :decayed:

Opublikowano

Nie wiem czy bedzie okazja :kox:

Opublikowano
  • Autor

Międzyczasie wpadł taki mały bajer dorwany za grosze [emoji6]

f6d9d8a078fce87163a4c653058edc6a.jpg

014b741514f776e0e5f64c582da90f5f.jpg

Jeszcze muszę zrobić fotki zamontowanych schowków [emoji3]

Opublikowano

Super kolor:D 

Pozdrawiam i powodzenia w modach i zapraszam do  mnie:hi:

Opublikowano

KaPeeRy w miescie :decayed:

Bix B8 Lift 4850K vs Intemo 4300K, a na zdjeciu widac, jakby zupelnie odwrotnie bylo :wink:

 

WEJ2STP.jpg

 

Pyb2RhQ.jpg

 

Ładne to to masz panie, wkoncu przyjechales czystym ! :decayed: S-Line pack siadł, jak złoto, a z tym kolorkiem fajnie to gra :good: wpadno gwinty, 19' i bedzie mmmijoooodzio :naughty:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
  • Autor
KaPeeRy w miescie :decayed:
Bix B8 Lift 4850K vs Intemo 4300K, a na zdjeciu widac, jakby zupelnie odwrotnie bylo :wink:
 
WEJ2STP.jpg
 
Pyb2RhQ.jpg
 
Ładne to to masz panie, wkoncu przyjechales czystym ! :decayed: S-Line pack siadł, jak złoto, a z tym kolorkiem fajnie to gra :good: wpadno gwinty, 19' i bedzie mmmijoooodzio :naughty:


Haha [emoji6] jeszcze tu wielkie dzięki za ogarnięcie lamp [emoji106] 19 pewnie nie bedzie, narazie chce 17 na zimę :decayed:
Dzięki za pozytywną ocenę i namówienie na gwint [emoji6] chociaż i tak większą furorę robi Twój avant [emoji41]
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

q7dmowb.jpg

 

DhPEMcN.jpg

 

;)

Opublikowano

 

 

Gyk3tq3.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz dzięki wielkie Mistrzu [emoji6] moim zdaniem siadło idealnie [emoji3]

 

 

Opublikowano
  • Autor

e402efd723efc40e761e6f2a0599144c.jpg

Jedno zdjęcie pod robotą [emoji6] zamierzony efekt osiągnąłem [emoji6]

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś się podziało, to o zmianach dopiszę [emoji6]
Przyciemniane zostały szyby z przodu [emoji3]

Dzisiaj też miała miejsce przymiarki koła, sądzie to jakoś u mnie?

Dystans jest nie zdjęty, więc koło schowa się o 1.5cm, samochód masakrycznie brudny, ale już umyłem [emoji6]e61f1be52ae2fd0cc8d78e8152cd1cbd.jpg3dfb4415d63d1623b3a5a3241d03a8e2.jpg083ba67f7945024cfee8d02abff246cd.jpg1a730f2d9d0afb0caadf6161d7098a4d.jpg1f339094dd22d17ab7cc5db5c2178de9.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.