Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pora dopisać o pewnej zmianie

Paczka od Siemiana po otwarciu:

DSC_0046_zps6l82srj6.jpg

A to już zamontowane radio w samochodzie

DSC_0051_zpsru5ts536.jpg

W przyszłym tygodniu wpadną kolejne dodatki. :wink:

Opublikowano

Piknie to wyglada. :) ale to drewno na opał !

Opublikowano

Drewno to do pieca :D Navi bajka.. dobrze się dzieje :thumbup1:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie :)
Drewno wyleci, ale to w swoim czasie ;) najpierw fotele...

Czas trochę odświeżyć temat :wink:

Zabawa Koj@k'a z dekorami:

DSC_0054_zpsxqfiaonb.jpg

Fotele również od niego, wżględem naleśników olbrzymia zmiana wizualna oraz komfortu

DSC_0056_zpsdjfrbx6x.jpg

Nie zrobiłem zdjęć, ale wpadła jeszcze podsufitka s-line, czyli czarna :) Teraz następną zmianą powinien być BiXenon oraz chciałbym kupić listwy drzwiowe s-line :decayed:

Edytowane przez Adasko19

Opublikowano

Czarna podsufitka to jest to... Piękna sprawa a wnętrze od razu nie do poznania :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

70ffa2a6a9786adc0348454b0221d32f.jpg

Mała rzecz, a dużo zmieniła [emoji6]

trzeba jeszcze tylny zderzak upolować i z zewnątrz s-line [emoji3]

Opublikowano

Gra :D

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

No fajnie fajnie ;) powodzonka w dalszych modach ;)

Opublikowano

Przednie szyby!!! Beeeeee

A tak to ładna furka i ten kolor.... baja

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Okrągły przebieg

d0332cc628828dac2636ba06e4053173.jpg

Opublikowano

Dotarty,teraz możesz deptac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z okazji przeróbki moich lamp założone mam lampy Koj@k'a i teraz mam dylemat czy pasują czarne lampy do mojego avanta?

4f7060e8f0e126cfa155e819582a82fd.jpg

Przy okazji dopiszę, że jakiś czas temu wpadły lampki w podświetlenie tablicy

d982b5b9116c46d6f01dcfa059828351.jpg

Opublikowano

Wiesz jak jest z czarnym, do wszystkigo pasuje ;)

Opublikowano

Kurde Fajnie tu wyglądają, myślałem, że będzie słabo, ale jednak jak są na aucie to jest git :thumbup1: Jedyne co to bym tu żarówki kierunków założył te takie jasne :hi::hi:

Opublikowano

'Te takie jasne' ;) po prawej

c3a6ea401a72aa9dddf6991e741b0f03.jpg

Opublikowano

Witaj!

Te żarówki Led to tylne stopy?

Rozumiem, że są na Canbusie?

Możesz napisać co to za typ i marka?

Dzięki i Pozdrawiam!

Opublikowano

Kierunki,postoje,halo

Pełno tego na all...

Opublikowano

Witaj!

wrzuć namiar na aukcję,

Dzięki!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pora coś dopisać o zmianach

Wpadł tylny zderzak, jako ostatni element z pakietu oraz uruchomione pdc, którego nie było w samochodzie lampy przednie powedrowaly do Koj@k'a na drobną przeróbkę, mianowicie zamontowa została soczewka h1 mini 6.0 plus żarniki o barwie 4300, więc mam BiXenon :decayed: następnie okleilem halogeny żółtą folią

Kilka zdjęć:

236915634c88496fb2a98f0d08ca2250.jpg

802e176d86ab5daee04bad06e7e1a5e6.jpg

3c92b51882b17d661dd35cd9c0d3674a.jpg

bb71bc6a6b8d8695162bf8dfdbc811be.jpg

Modyfikacje nadwozia już zakończone, pozostało mi nakleic znaczki z pakietu oraz po świętach oddaje felgi do regeneracji potrzebuję dolny grill może ktoś ma do sprzedania?

Edytowane przez Adasko19

Opublikowano

Wszystkie mody na plus:)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.