Treść opublikowana przez Czaki89
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Używane Audi A4 - 24 000 PLN, 285 000 km, 2004 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Audi A4, Inny kolor, Benzyna+LPG, 190 KM, 1 781 cm3
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Na dniach do sprzedaży
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Dzięki. Dopiero będzie w pełni sprawne jak ogarnę moduł DRL bo niestety w B6 nie występowało to fabrycznie. A to można tak bezpiecznie popryskać farbą?
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Kolor FIS jest na końcu listy modów. Nie jest niezbędny , a jeszcze Tyle fajnych modów do zrobienia
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Siema, strasznie długo mnie tu nie było, w między czasie wpadło parę fajnych rzeczy do wnętrza Audioli. - Schowki pod fotele, wysuwane . - Radio Nawigacja Android - Kierownice Multi funkcyjna z A4 B7. Pikowana S-line. - Lusterko Fotochrom A4 B6 + Włącznik Auto + włączniki DRL i CLH+ wiązka od forumowicza Kaju ! Dzięki! Wszystko ogarnięte w garażu, śmiga aż miło. Teraz został mi do ogarnięcia moduł do DRL i podłączenie. Z modów zewnętrznych zrobiłem ryjek cały w plastrze miodu. Koło biednie w tym sezonie tylko 17 cali. Ale w głowie chodzi coś większego po nowym roku. Do końca roku chciałbym jeszcze coś podziałać z mocą.
-
Spoty Przemyśl
- Spoty Przemyśl
Siema, moje letnie alusy idą jak coś pod młotek. Jakby ktoś był zainteresowany dajcie znać.- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Zresztą rzadko zdarza się żeby mi szarpnęło, na pewno auto zrobiło się zrywniejsze bo nie ślizga się sprzęgło i może stąd te odczucia. Ogólnie jestem zadowolony.- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Nie wiem jak to z tym Maklandem, wg grafik google to mogło by być to. Z tym szarpaniem to różnie, czasem szarpnie przy ruszaniu,a czasem uda się łagodnie ruszyć .. chyba kwestia obycia się z kevlarem.- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Zamawiałem na allegro od VW_CENTRUM 145zł. Teraz patrze to nie mają ich w ofercie. Nr chyba taki numer kat: 8L0863278BN RMD - 5 BIEGÓW włącznik z allegro jakiś zamiennik i tak z niego wymontowujesz tylko pokrętło żeby założyć do włącznika z A4.- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Oryginał z ASO Kolego.- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Łącznik 4 pin 4E0-972-133 taka żółta kostka ponoć do dostania w ASO za około 20 zeta. Wpina się ją do taśmy.- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
W związku z przepaleniem sie jednego z zarnikow wpadl nowy komplet zarnikow D1S Osram 4300k. Widac ze moje stare zarniki byly juz zmeczone, bo roznica w świetle jest bardzo wyrazna.- A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
No to nieźle, zrobiłeś tak jak ja Graty zakupy, temat zakładałeś ?- A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Co teraz? Coś wyciągałes przed sprzedażą.?:D- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Dzięki! Myślę że rotingery jak najbardziej ok, jeszcze mnie nie zawiodły. Można dorwać S4 ale pewnie nie jakiś rodzynek. Szukać szukać, co jakiś czas coś się pokazuje.- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Dzieki za opinie.. Serduszka zamowione na ali express. Jeżeli chodzi o skrzynie to roznica duża. Musze sie na nowo nauczyc jezdzic bo calkiem inne przełożenia. 6 biegu nawet nie mam po co wrzucac jezeli nie jade autostrada. Wspaniala cisza,silnik mniej obciążony. Skrzynia ktora mialem HES oryginalnie montowana w BEX ośka to totalna kiszka.- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Garaż super sprawa ale mógł by być wiekszy Na razie mam w nim bajzel bo jak to na budowie najlepiej wszystko wrzucić do garażu jak nie ma gdzie położyć W Audi ostatnio wymieniałem pompę wspomagania oraz przewód wspomagania. Pompa troche wyła a teraz jest super cisza. Z fajniejszych rzeczy wrzuciłem ostatnio stalowe oploty , czuć sporą różnice przy hamowaniu- mod na wielki plus. Przy okazji wymiany skrzyni wysłałem do obicia tarcze sprzęgła kevlarem, koszt 270zł plus wysyłki około 30zł: A z takich grubszych rzeczy zrobiliśmy dzisiaj razem ze szwagrem swap skrzyni z wersji 2.0TFSi. Skrzynia o oznaczeniu GVD , Przebieg około 80tyś kilometrów. Po przejechaniu pierwszych 100km trochę drogami i autostradą mega różnica oraz mega zadowolenie z wykonanej pracy. Na pewno super zaletą tej skrzyni są długie biegi, prezentuje się to mniej więcej tak przy 3tyś obrotów(prędkości licznikowe około): 6 bieg - 160km/h 5 bieg - 130 km/h 4 bieg - 100 km/h 3 bieg - 70km/h 2 bieg - 45 km/h 1 bieg - km/h Resztę danych postaram się uzupełnić jutro, żeby nic nie przekłamać . Potrzebne rzeczy do wykonania tej modyfikacji w silniku 1.8T: - Skrzynia o oznaczeniu GVD - Łapa sprzęgła ( zazwyczaj w komplecie ze skrzynią) 01X141719B . moja w B6 6 biegów była inna, krótsza. - Wybieraki 8E0711055L 8E0711055P - Łapa Skrzyni 8E0399105HM Oleju nie wymieniałem bo był zalany oryginalny więc myślę, że nie ma co wymieniać. Myślę, że teraz można skupić się na mocy. Na początek w planach jest zamontowanie DP i TIP ze stożkiem, do tego jakieś większe wtryski i strojenie. Co dalej zobaczymy jak finanse. Z efektów prac jestem zadowolony, jakby ktoś podejmował się wymiany skrzyni chętnie pomogę.- Skrzynia 6 biegów zamiast 5 do 1.8T FWD
Też się zabieram za tą modyfikację, moja buda to A4 B6 1.8T BEX skrzynia 6biegów HES i napęd na przednią oś. Mam już skrzynie z 2.0tfsi GVD ,wybierak i łapę skrzyni z tej skrzyni. Może ktoś wię czy łapa sprzęgła też musi być z tej skrzyni czy jak mam teraz 6biegów to łapa bedzie taka sama ?- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Witam. W temacie wiele się nie dzieje, jak na razie jakieś drobne wymiany. tu czujnik cofania tu moduł zegara radiowego, i inne bajery. Z takich nowości to kupiłem sobie schowki pod fotele Ogołnie całymi dniami przesiaduję na budowie i ciężko złotówkę na auto wolną znaleźć Mam już wszystko pod nawi i multi kiere odprocz navi i kierownicy może ktoś sprzeda na raty ? Myslę nad Navi z Andkiem..miałem RNSe , fajne jest ale jednak brakuję tej wielofunkcyjności. Pare fotek z tego sezonu. Plus serduszka audi na klapie Pozdro.- Spoty Przemyśl
Ja bym może i dał rade na chwile- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Myślę ze gazownik wiedział co montuje więc nie będę go poprawiał. Poza tym celuje w jakieś max 235PS pozniej to juz chyba by trzeba bylo turbiny szukac. Co do spalania na jakies okolo 60l Gazu w cyklu mieszanym przejade 500-550km. Wpadło kółko na lato z Audi TT 9J et52+ dystans przod 1cm i tył 1.5cm i jest bardzo ladnie. Oponka Dębica Presto UHP2 225/40 R18. Pasuje coś jeszcze gwint poregulować ale to przy okazji. Pozdro- 8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Bardzo Dobry wybór z tymi Pompei. Świetnie się prezentuje. Dobrze działasz. Tył pasuje skręcić. Powodzenia.- - Black Cherry Pearl - =Avant= /TDI/
Fajny czarnuch. Najważniejsze że coś się dzieje i są cały czas jakieś plany żeby było jeszcze lepiej Duży koszt konserwacji podwozia ?- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Reduktor zwykły GOLD'FZ8 220kW / 300KM - Spoty Przemyśl