Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DanielAudiDaniel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich pacjent to audi 1.8t BFB 163 km mam problem z falującymi obrotami na zimnym silniku falują obroty tak że auto mało nie zgaśnie a po osiągnieciu tak 60/70 stopni wszystko ustaję dodam że na gazie i na benzynie pojechałem do kolegi i wyskoczyły dwa błędy : - 17698- czujnik temp. płynu chłodzącego na wyjściu z chłodnicy (G83) P1290-002-sygnał za duży - Sporadyczny - 16395- Z1 przestawienie wałka rozrządu w kier. później P0011 - 002 - Nieosiągnięta wartość wymagana- Sporadyczny Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję pozdrawiam
  2. DanielAudiDaniel opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wszystkich pacjent to audi 1.8t BFB 163 km mam problem z falującymi obrotami na zimnym silniku falują obroty tak że auto mało nie zgaśnie a po osiągnieciu tak 60/70 stopni wszystko ustaję dodam że na gazie i na benzynie pojechałem do kolegi i wyskoczyły dwa błędy : - 17698- czujnik temp. płynu chłodzącego na wyjściu z chłodnicy (G83) P1290-002-sygnał za duży - Sporadyczny - 16395- Z1 przestawienie wałka rozrządu w kier. później P0011 - 002 - Nieosiągnięta wartość wymagana- Sporadyczny Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję pozdrawiam
  3. Kajan obserwuje zawartość DanielAudiDaniel
  4. Mi na chwilę obecną również pasuje weekend będę śledzić wątek o której i gdzie Pozdrowienia i do zobaczenia
  5. Ja również dziękuję za spotkanie Frekwencja była bardzo wysoka pomimo pogody Furki na wypasie a w szczególności właściciele do następnego trzymajcie się ciepło i miliona kilometrów
  6. cześć dzisiaj wszystko aktualne ?
  7. Spotkamy się na dolnym parkingu a później ustalimy jak będzie padać
  8. Ja też w sobotę o 16 jestem na 100% proponuję dolny parking koło stoku , bo jadąc na kopiec to szkoda zawieszenia jak będzie padać to podjedziemy na parking w galerii
  9. Mi sobota pasuje dla mnie 16 będzie najlepiej na spokojnie obiadek się przetrawi
  10. Cześć wszystkim mi pasuję w środę popołudniu Bo w czwartek mam wyjazd :/
  11. DanielAudiDaniel zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  12. Powitać im nas będzie więcej tym lepiej
  13. Ja jestem za spocikiem nic mi nie wypadnie jak w ostatnim czasie Pozdrówki
  14. Kolega się nie rozgląda bo nie pokazał cześć
  15. Dzisiaj o 13.30 widziałem Sylwka na krzyżówce w Żurawicy ja wyjeżdżałem z Żoną z Żurawicy do Przemyśla Pozdrawiam
  16. Szkoda że nie wchodziłem na forum :/ bo też bym przyjechał do zobaczenia na spocie lub na mieście
  17. Witam wszystkich od wczoraj mam problem z zamkiem bagażnika :/ Cały czas mi świeci na Fisie otwarta klapa bagażnika i cały czas świecą mi światełka :/ "wymontowałem żarówki". Otwieranie z pilota działa. Co mogę z tym zrobić ?trzeba nowy zamek ? jak tak to jaki dobrać ? i może ma ktoś do sprzedania z Góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.